AÇIK V. FORD OTOSAN KUPASI

04 EKİM 2009 İZMİT

LASER 4.7 SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st LASER 4.7 172555 ÖZGÜR ARSLAN İZMİT Y.K. 26.10.1992 E. KOCAELİ 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd LASER 4.7 166755 KAAN TAŞDELEN İZMİT Y.K. 22.05.1994 E. KOCAELİ 2.0 2.0 3.0 7.0 7.0
3rd LASER 4.7 189615 SERKAN BEKTAŞ ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. 11.08.1996-J. E. KOCAELİ 3.0 3.0 2.0 8.0 8.0
4th LASER 4.7 169915 M.MERT DEVECİ YARIMCA Y.K. 28.05.1994 E. KOCAELİ 4.0 4.0 4.0 12.0 12.0
5th LASER 4.7 166754 SELİN CANDEMİR İZMİT Y.K. 06.06.1995-J. K. KOCAELİ 6.0 5.0 7.0 18.0 18.0
6th LASER 4.7 169916 F.AYBARK ALAN YARIMCA Y.K. 09.10.1994 E. KOCAELİ 5.0 9.0 DNF 5.0 19.0 19.0
7th LASER 4.7 142249 DİLRUBA TÜRKYILMAZ YARIMCA Y.K. 29.03.1995-J. K. KOCAELİ 9.0 DNF 6.0 6.0 21.0 21.0
8th LASER 4.7 142246 ESMA DEMİR YARIMCA Y.K. 11.07.1995-J. K. KOCAELİ 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 27.0 27.0

OPTİMİST SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 33, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st OPTİMİST 750 ÖMER IŞIK YARIMCA Y.K. 18.01.1998-J. E. KOCAELİ 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd OPTİMİST 58 DENİZ ERSOY İZMİT Y.K. 16.06.1994 E. KOCAELİ 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
3rd OPTİMİST 57 BARTU ERNALBANT İZMİT Y.K. 23.09.1998-J. E. KOCAELİ 6.0 3.0 3.0 12.0 12.0
4th OPTİMİST 56 MERT DENİZ İZMİT Y.K. 16.04.1996 E. KOCAELİ 3.0 4.0 5.0 12.0 12.0
5th OPTİMİST 938 EGE TURAN ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. 11.03.1999-J. E. KOCAELİ 7.0 6.0 6.0 19.0 19.0
6th OPTİMİST 59 MERİÇ ÇANDIR İZMİT Y.K. 28.02.1994 E. KOCAELİ 12.0 5.0 4.0 21.0 21.0
7th OPTİMİST 2085 BERKER EGE ANKARA BAYRAMOĞLU Y.K. 03.03.1996 E. KOCAELİ 4.0 10.0 7.0 21.0 21.0
8th OPTİMİST 60 ONUR BİÇER İZMİT Y.K. 11.06.1997-J. E. KOCAELİ 9.0 7.0 9.0 25.0 25.0
9th OPTİMİST 500 ÇAĞATAY ALAN YARIMCA Y.K. 30.04.1997-J. E. KOCAELİ 5.0 13.0 8.0 26.0 26.0
10th OPTİMİST 937 BARKIN VARDAR ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. 13.04.1998-J. E. KOCAELİ 8.0 9.0 10.0 27.0 27.0
11th OPTİMİST 1364 BARIŞ BİÇER KARAMÜRSEL Y.K. 09.05.1997-J. E. KOCAELİ 11.0 8.0 11.0 30.0 30.0
12th OPTİMİST 1362 MEHMET SITKI ÇORBACI KARAMÜRSEL Y.K. 21.07.1999-J. E. KOCAELİ 10.0 11.0 12.0 33.0 33.0
13th OPTİMİST 936 ATACAN ÜÇERLER ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. 10.07.1999-J. E. KOCAELİ 13.0 12.0 34.0 DNF 59.0 59.0
14th OPTİMİST 751 İLAYDA BAHAR YARIMCA Y.K. 29.07.1997-J. K. KOCAELİ 14.0 14.0 34.0 DNF 62.0 62.0
15th OPTİMİST 162 OĞUZHAN KESKİN İZMİT Y.K. 12.05.1998-J. E. KOCAELİ 16.0 15.0 34.0 DNF 65.0 65.0
16th OPTİMİST 1361 OYA CANSEVER KARAMÜRSEL Y.K. 08.02.2000-J. K. KOCAELİ 17.0 16.0 34.0 DNF 67.0 67.0
17th OPTİMİST 471 ECE KARAKUZU İZMİT Y.K. 02.07.1996 K. KOCAELİ 18.0 17.0 34.0 DNF 69.0 69.0
18th OPTİMİST 935 BERK BALTA ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. 07.03.1997-J. E. KOCAELİ 15.0 34.0 OCS 34.0 DNF 83.0 83.0
19th OPTİMİST 157 EGE BÜYÜKÜSTÜN POYRAZ SPOR K. 11.08.1998-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNF 34.0 DNF 102.0 102.0
19th OPTİMİST 88 SİNEM CEYLAN İZMİT Y.K. 03.07.2000-J. K. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 55 OLCAY DURUKAN İZMİT Y.K. 24.02.2001-J. K. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 480 İLAYDA KARAKUZU İZMİT Y.K. 24.08.1999-J. K. KOCAELİ 34.0 OCS 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 1357 BERNA BAL HEREKE NUH ÇİMENTO İ.Ö.O.S.K. 01.09.2001-J. K. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 1359 H.EKREM AKYOL HEREKE NUH ÇİMENTO İ.Ö.O.S.K. 04.04.2001-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 1358 EZGİ ALTAN HEREKE NUH ÇİMENTO İ.Ö.O.S.K. 07.07.2000-J. K. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 1360 İ.ERDEM AKYOL HEREKE NUH ÇİMENTO İ.Ö.O.S.K. 02.09.2002-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 581 KAAN YILMAZ İZMİT Y.K. 28.07.2001-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 468 TUNA ÇANDIR İZMİT Y.K. 01.02.2001-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNF 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 1 EMRE YILMAZ İZMİT Y.K. 14.04.2003-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 98 IŞITAN ÖNDER İZMİT Y.K. 26.09.1996 E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNF 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 3 AKIN SARIYILMAZ İZMİT Y.K. 22.07.1998-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 9 BERKAN ALTIN İZMİT Y.K. 07.08.1998-J. E. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNC 34.0 DNC 102.0 102.0
19th OPTİMİST 61 İREM HARMANCIK POYRAZ SPOR K. 06.10.1996 K. KOCAELİ 34.0 DNF 34.0 DNF 34.0 DNF 102.0 102.0

PİRAT SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st PİRAT 233 MENDERES TOSUN-TUGAY GARZAN KARAMÜRSEL Y.K. 17.05.1968 E. KOCAELİ 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd PİRAT 42 BÜLENT AYBERK-OSMAN KIRLI İZMİT Y.K. 18.06.1975 E. KOCAELİ 3.0 2.0 4.0 9.0 9.0
3rd PİRAT 6 NİLÜFER ÖZDEMİR-KORCAN AKKALYONCU İZMİT Y.K. 24.04.1974 K. KOCAELİ 2.0 6.0 DNF 3.0 11.0 11.0
4th PİRAT 8 ALPER TARKAN-ORHAN AVCI İZMİT Y.K. 05.05.1993-G. E. KOCAELİ 6.0 DNF 6.0 DNF 2.0 14.0 14.0
5th PİRAT 3 CİHAT ÖNER-BAŞAK YURTTAŞ POYRAZ SPOR K. 15.02.1993-G. E. KOCAELİ 6.0 DNF 6.0 DNC 6.0 DNC 18.0 18.0

RADIAL SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st RADIAL 174876 SAMET BAYRAK YARIMCA Y.K. 18.05.1992-G. E. KOCAELİ 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd RADIAL 157355 GÖKSU KANTARCIOĞLU SİNOP Y.K. 03.01.1992-G. E. İSTANBUL 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
3rd RADIAL 189594 H.HÜSEYİN TEMİR DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 17.07.1990 E. İSTANBUL 4.0 DNF 4.0 DNF 4.0 DNF 12.0 12.0

STANDART SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st STANDART 158242 YİĞİT TIRAK İZMİT Y.K.-G. 17.06.1989 E. KOCAELİ 1.0 1.0 2.0 4.0 4.0
2nd STANDART 167870 TİMUR İNCER İZMİT Y.K. 29.03.1991-G. E. KOCAELİ 2.0 2.0 1.0 5.0 5.0
3rd STANDART 138720 BATUHAN ÇÖLAK POYRAZ SPOR K. 24.09.1992-G. E. KOCAELİ 3.0 3.0 3.0 9.0 9.0

STRATOS SINIF

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
DERECE SINIF Y.NO ADI SOYADI KULÜP D.TARİHİ K/E İL Y 1 Y 2 Y 3 Total Nett
1st STRATOS 1055 A.TERGEK-H.AKINCIOĞLU-G.BUDAK DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 14.02.1989 E. İSTANBUL 2.0 4.0 1.0 7.0 7.0
2nd STRATOS 1090 D.FAGA-Ö.BAYRAM-G.TÜRK DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 16.03.1977 E. İSTANBUL 5.0 1.0 2.0 8.0 8.0
3rd STRATOS 1063 A.ANAÇ-O.BAKIRCI-E.DUMAN POYRAZ SPOR K. 25.07.1995 E. KOCAELİ 4.0 2.0 3.0 9.0 9.0
4th STRATOS 1041 M.FISTIK-Ö.NAYIR-A.BOZBIYIK DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 20.01.1969 E. İSTANBUL 3.0 5.0 4.0 12.0 12.0
5th STRATOS 1059 A.KARAKURT-T.ACAR-O.KILIÇ POYRAZ SPOR K. 01.11.1961 E. KOCAELİ 1.0 3.0 9.0 DNF 13.0 13.0
6th STRATOS 1062 K.KARAKOÇ-Ç.AKAR-H.ŞEN DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 03.06.1989 E. İSTANBUL 6.0 6.0 9.0 DNF 21.0 21.0
7th STRATOS 1036 F.TALAŞÇI-T.ASLAN-Ş.DİLMAÇ DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 12.05.1989 E. İSTANBUL 7.0 7.0 9.0 DNF 23.0 23.0
8th STRATOS 1061 İ.TÜRK-U.ARSLAN-A.BOZKURT DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ 01.04.1989 E. İSTANBUL 8.0 9.0 DNF 9.0 DNF 26.0 26.0



Sailwave Scoring Software 2.02 build 1
www.sailwave.com