venue burgee

BIC 293 Norges Cup 2012 (Sanuk Cup) and RS:X

Norsk Brettseilerklubb

BIC 293 Norges Cup 2012 Sammenlagt

A17 Gruppe

Sailed: 19, Discards: 3, To count: 16, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Gruppe Land Seilnr Skipper Forening Tønsberg 1 Tønsberg 2 Tønsberg 3 Tønsberg 4 Tønsberg 5 Tønsberg 6 Tønsberg 7 Asker 1 Asker 2 Asker 3 Stavanger 1 Stavanger 2 Stavanger 3 Stavanger 4 Stavanger 5 Stavanger 6 Stavanger 7 Stavanger 8 Stavanger 9 Total Nett
1st A17 NOR 24 Nora Lindland Sola Brettseilerforening (1.0) (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 19.0 16.0

U15 Gruppe

Sailed: 22, Discards: 3, To count: 19, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank Gruppe Land Seilnr Skipper Forening Tønsberg 1 Tønsberg 2 Tønsberg 3 Tønsberg 4 Tønsberg 5 Tønsberg 6 Tønsberg 7 Asker 1 Asker 2 Asker 3 Stavanger 1 Stavanger 2 Stavanger 3 Stavanger 4 Stavanger 5 Stavanger 6 Stavanger 7 Stavanger 8 Stavanger 9 Bærum 1 Bærum 2 Bærum 4 Total Nett
1st U15 NOR 8 Theodor Sundbye Asker Seilforening 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 27.0 20.0
2nd U15 NOR 215 Arne Frithjof Askvig Asker Seilforening 4.0 (5.0) 1.0 3.0 3.0 2.0 3.0 4.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 (12.0 DNF) (12.0 DNF) 2.0 1.0 2.0 3.0 3.0 2.0 80.0 51.0
3rd U15 NOR 43 Jakob Ruud Kongelig Norsk Seilforening 6.0 4.0 4.0 5.0 5.0 5.0 (12.0 DNS) 3.0 4.0 2.0 4.0 (12.0 DNF) (12.0 DNS) 12.0 DNS 12.0 DNS 12.0 DNS 3.0 3.0 3.0 2.0 1.0 3.0 129.0 93.0
4th U15 NOR 888 Markus Wiik Jensen Sola Brettseilerforening (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 5.0 1.0 12.0 DNS 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 5.0 5.0 5.0 4.0 4.0 4.0 141.0 105.0
5th U15 NOR 87 Christopher Aubert Kongelig Norsk Seilforening 2.0 3.0 5.0 2.0 4.0 3.0 2.0 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 5.0 4.0 4.0 12.0 DNF 12.0 DNS 12.0 DNS 4.0 4.0 4.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 154.0 118.0
6th U15 NOR 65 Marius Solbakken Kongelig Norsk Seilforening 3.0 2.0 2.0 4.0 2.0 4.0 4.0 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 201.0 165.0
7th U15 NOR 74 Celine Føyen Kongelig Norsk Seilforening (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 2.0 12.0 DNS 12.0 DNS 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 254.0 218.0
8th U15 NOR 45 Mikkel Solbakken Kongelig Norsk Seilforening 5.0 (12.0 DNS) (12.0 DNS) (12.0 DNS) 12.0 DNS 12.0 DNS 12.0 DNS 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 257.0 221.0
9th U15 NOR 111 Eilert Blomkvist Asker Seilforening (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 264.0 228.0
9th U15 NOR 88 Theodor Wendelborg Kongelig Norsk Seilforening (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 264.0 228.0
9th U15 NOR 133 Erik August Drivflådt Sola Brettseilerforening (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 264.0 228.0

U17 Gruppe

Sailed: 22, Discards: 3, To count: 19, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Rank Gruppe Land Seilnr Skipper Forening Tønsberg 1 Tønsberg 2 Tønsberg 3 Tønsberg 4 Tønsberg 5 Tønsberg 6 Tønsberg 7 Asker 1 Asker 2 Asker 3 Stavanger 1 Stavanger 2 Stavanger 3 Stavanger 4 Stavanger 5 Stavanger 6 Stavanger 7 Stavanger 8 Stavanger 9 Bærum 1 Bærum 2 Bærum 4 Total Nett
1st U17 NOR 11 Fabian Wilkens Solheim Kongelig Norsk Seilforening 3.0 2.0 1.0 1.0 2.0 6.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 75.0 30.0
2nd U17 NOR 57 Arthur Ulrichsen Kongelig Norsk Seilforening 2.0 3.0 2.0 3.0 3.0 4.0 (5.0) 4.0 (5.0) 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 3.0 3.0 4.0 (5.0) 1.0 2.0 4.0 67.0 52.0
3rd U17 NOR 119 Samuel Bjørgan Kongelig Norsk Seilforening 1.0 1.0 3.0 2.0 1.0 1.0 8.0 3.0 2.0 2.0 2.0 8.0 (10.0) 9.0 (15.0 DNS) (15.0 DNS) 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 94.0 54.0
4th U17 NOR 51 Georg H Knutsen Kongelig Norsk Seilforening (9.0) (8.0) 8.0 (9.0) 7.0 5.0 7.0 2.0 7.0 6.0 5.0 3.0 4.0 4.0 5.0 5.0 4.0 5.0 7.0 3.0 4.0 1.0 118.0 92.0
5th U17 NOR 81 Peder Vilhelm Aubert Kongelig Norsk Seilforening 4.0 6.0 9.0 4.0 6.0 3.0 2.0 7.0 4.0 10.0 4.0 4.0 3.0 5.0 6.0 4.0 8.0 7.0 6.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 147.0 102.0
6th U17 NOR 103 Marie Brunvoll Nustad Kongelig Norsk Seilforening 7.0 4.0 6.0 5.0 4.0 2.0 3.0 9.0 10.5 7.0 10.0 10.0 9.0 8.0 7.0 7.0 6.0 1.0 3.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 163.5 118.5
7th U17 NOR 510 Sjur Funnemark Kongelig Norsk Seilforening (10.0) 9.0 (10.0) 10.0 9.0 (11.0) 4.0 6.0 9.0 8.0 9.0 7.0 7.0 7.0 4.0 6.0 7.0 6.0 10.0 5.0 5.0 5.0 164.0 133.0
8th U17 NOR 212 Nils Hveding Kongelig Norsk Seilforening 5.0 7.0 4.0 7.0 8.0 7.0 9.0 5.0 6.0 5.0 6.0 6.0 5.0 6.0 8.0 8.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 192.0 147.0
9th U17 NOR 89 Oda Skaug Lysakerfjorden Brettseilerklubb 6.0 5.0 5.0 8.0 5.0 8.0 10.0 10.0 3.0 4.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 4.0 3.0 3.0 209.0 164.0
10th U17 NOR 926 William Teig Asker Seilforening 8.0 11.0 7.0 6.0 10.0 12.0 12.0 8.0 8.0 9.0 7.0 11.0 11.0 10.0 9.0 9.0 5.0 8.0 4.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 210.0 165.0
11th U17 NOR 47 Simen Lindstad Dokken Asker Seilforening 11.0 12.0 12.0 11.0 13.0 10.0 11.0 (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 8.0 5.0 6.0 3.0 3.0 2.0 9.0 9.0 8.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 223.0 178.0
12th U17 NOR 84 Gard Johannes Gauteplass Kongelig Norsk Seilforening 12.0 10.0 13.0 12.0 12.0 9.0 6.0 11.0 10.5 11.0 (15.0 DNS) (15.0 DNS) (15.0 DNS) 15.0 DNS 15.0 DNS 15.0 DNS 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 286.5 241.5
13th U17 NOR 86 Håkon Ørn Sola Brettseilerforening (15.0 DNC) (15.0 DNC) (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNF 9.0 8.0 15.0 DNF 15.0 DNC 15.0 DNC 10.0 10.0 9.0 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 301.0 256.0
14th U17 NOR 116 Sverre Riis Rasmussen Asker Seilforening 13.0 13.0 11.0 (15.0 DNF) 11.0 13.0 (15.0 DNS) 12.0 12.0 (15.0 DNS) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 310.0 265.0

www.nbk.no


Sailwave Scoring Software 2.8.5
www.sailwave.com