event burgee venue burgee

Hvasser Cup 2013

Resultater

Brett

Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse Klasse

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Navn Klasse Division Seilnummer Alder Klubb Rank R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
Mathis Haugen Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   T 2002 Lysakerfjorden 1st 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.5 6.5 4.5
Isak Hessen Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   NOR-107 2001 KNS 2nd 2.0 3.0 3.0 1.0 (4.0) 13.0 9.0
Nanna Scheie Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   76 2001 KNS 3rd (3.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 13.0 10.0
Helle Oppedal Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   NOR 37 2001 bs 4th 4.0 4.0 4.0 6.0 (7.0) 25.0 18.0
Christoffer Agasøster Gangdal Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   NOR-27 2000 Stord seilforening 5th (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 4.0 1.5 32.5 23.5
Nils-Henrik Lind Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   48 2004 Bergens Seilforening 6th 5.0 5.0 5.0 (9.0 DNC) 9.0 DNC 33.0 24.0
Endre Rondeel Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   NOR 56 2002 DSSF 7th (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 5.0 5.0 37.0 28.0
Albertine Lind Hvasser Cup BicT293 (U13) & åpen klasse   IV 2004 Bergens Seilforening 8th (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 6.0 42.0 33.0

Hvasser Cup Formula Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Navn Klasse Division Seilnummer Alder Klubb Rank R1 R2 R3 Total Nett
Sebastian Wang-Hansen Hvasser Cup Formula   NOR 7     1st 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
Simen Lindstad Dokken Hvasser Cup Formula   NOR 47 1996 Asker 2nd 3.0 2.0 2.0 7.0 7.0
Anders Lillemork Nilsen Hvasser Cup Formula   NOR 36 1984 Drammen 3rd 5.0 3.0 3.0 11.0 11.0
Anders Løken Hvasser Cup Formula   NOR 12   KNS 4th 2.0 4.0 11.0 DNC 17.0 17.0
Kari Guderud Hvasser Cup Formula   NOR 205 1988 KNS 5th 11.0 DNC 5.0 4.0 20.0 20.0
Andrius Sliuburys Hvasser Cup Formula   NOR 153 1993 Larvik Seilforening 6th 4.0 11.0 DNC 11.0 DNC 26.0 26.0
Eva Sandberg Hvasser Cup Formula   8888 voksen Sandefjord BSK 7th 6.0 11.0 DNC 11.0 DNC 28.0 28.0
Christian Santander Hvasser Cup Formula   NOR 19 1964 Dr›bakssund Seilforening 8th 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 33.0 33.0
Kristian Oppedal Hvasser Cup Formula   NOR 37 1976 bs 8th 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 33.0 33.0
Kjell Jacobsen Hvasser Cup Formula     1952   8th 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 33.0 33.0

Norges cup BicT293 (U15) Klasse

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Navn Klasse Division Seilnummer Alder Klubb Rank R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
KRISTIAN WENDELBORG Norges cup BicT293 (U15)   141 2000 KNS 1st (4.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 10.0 6.0
Fredrik L Nilsen Norges cup BicT293 (U15)   654 2000 KNS 2nd 1.0 (4.0) 3.0 1.0 2.0 11.0 7.0
JAKOB RUUD Norges cup BicT293 (U15)   43 1999 ASKER SEILFORENING 3rd 3.0 1.0 2.0 3.0 (4.0) 13.0 9.0
Henrik Wetlesen Borge Norges cup BicT293 (U15)   2120 2000 KNS 4th (7.0) 5.0 6.0 4.0 3.0 25.0 18.0
Christoffer L Nilsen Norges cup BicT293 (U15)   987 2000 KNS 5th 2.0 3.0 4.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 37.0 23.0
Peder Stiansen Norges cup BicT293 (U15)   NOR 130 2000 Asker 6th 6.0 (14.0 DNC) 8.0 5.0 5.0 38.0 24.0
Marius Halvorsen Norges cup BicT293 (U15)   NOR117 2000 KNS 7th (14.0 DNC) 7.0 5.0 6.0 6.0 38.0 24.0
Mads Halvorsen Norges cup BicT293 (U15)   NOR118 2000 KNS 8th 8.0 6.0 7.0 (14.0 DNC) 7.0 42.0 28.0
Erlend Rondeel Norges cup BicT293 (U15)   NOR 54 2000 DSSF 9th 5.0 8.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 55.0 41.0
Emil Schjerven Brenden Norges cup BicT293 (U15)   NOR 106 2000 KNS 10th (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0 56.0
Jeppe Falch Eikrem Norges cup BicT293 (U15)   NOR122 2000 KNS 10th (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0 56.0
Haakon Brunvoll Nustad Norges cup BicT293 (U15)   121 2000 KNS 10th (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0 56.0
Matteo Fregosi Maaø Norges cup BicT293 (U15)   NOR-30 2000 KNS 10th (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 70.0 56.0

Norges cup BicT293 (U17) Klasse

Sailed: 4, Discards: 0, To count: 4, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Navn Klasse Division Seilnummer Alder Klubb Rank R1 R2 R3 R4 Total Nett
Oda Skaug Norges cup BicT293 (U17)   NOR89 1997 Lysakerfjorden Brettseilerklubb 1st 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 4.0
Sverre Riis Rasmussen Norges cup BicT293 (U17)   NOR-116 1997 Asker 2nd 2.0 2.0 2.0 2.0 8.0 8.0
Hannah Kirkestuen Norges cup BicT293 (U17)   126 1997 KNS 3rd 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 3.0 18.0 18.0
Theodor Sundbye Norges cup BicT293 (U17)   NOR 8 1999 Asker Seilforening 4th 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 20.0 20.0

Norges cup RS:X Klasse

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Navn Klasse Division Seilnummer Alder Klubb Rank R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
Mollestad Maria Norges cup RS:X   23 1992 KNS 1st (3.0) 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 10.0 7.0
Fabian Wilkens Solheim Norges cup RS:X   NOR-11 1996 KNS 2nd 1.0 2.0 2.0 (4.0) 4.0 2.0 15.0 11.0
Arthur Ulrichsen Norges cup RS:X   NOR 57 1996 KNS 3rd 2.0 1.0 3.0 2.0 3.0 (4.0) 15.0 11.0
Marie Brunvoll Nustad Norges cup RS:X   103 1997 KNS 4th 5.0 5.0 (6.0 DSQ) 3.0 2.0 3.0 24.0 18.0
georg h knutsen Norges cup RS:X   NOR 51 1997 KNS 5th 4.0 4.0 4.0 (5.0) 5.0 5.0 27.0 22.0


www.nbk.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com