IF-serien 2019

Vassholmen

Foreløpige resultater lagt ut May 23, 2019 kl. 7:17

Overall

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
8/5
R2
15/5
R3
15/5
R4
22/5
R5
22/5
Total Nett
1st Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x (10 DNF) 1 1 2 1 15 5
2nd Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 (11) 3 5 3 25 14
3rd Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (5) 4 4 3 4 20 15
4th Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x (16 DNC) 3 6 1 6 32 16
5th IFNOT 30 Bjørn Rud Jens Andersen, Carl Nordén x (16 DNC) 10 2 4 2 34 18
6th Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 1 6 5 7 (10) 29 19
7th Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 2 7 (8) 6 7 30 22
8th Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x (10 DNF) 8 7 8 5 38 28
9th Blåtur 199 Tore Ludvig GRØNVOLD   x (16 DNC) 2 10 9 8 45 29
10th Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 5 9 (16 DNC) 16 DNC 50 34
11th Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 9 (12) 12 11 50 38
12th Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 (13) 11 11 12 54 41
13th Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm   (16 DNC) 16 DNC 16 DNC 10 9 67 51
14th Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x (16 DNC) 12 14 OCS 16 DNC 16 DNC 74 58
15th BJ 1147 N/A   x (16 DNC) 16 DNC 16 DNC 16 DNC 16 DNC 80 64

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 8/5 at 18:00

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 1 1
2 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x DNF 10
8 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x DNF 10

R2 - 15/5 at 18:00

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Blåtur 199 Tore Ludvig GRØNVOLD   x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 6 6
7 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 7 7
8 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 9 9
10 IFNOT 30 Bjørn Rud Jens Andersen, Carl Nordén x 10 10
11 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 11 11
12 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 12 12
13 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 13 13

R3 - 15/5 at 19:00

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 IFNOT 30 Bjørn Rud Jens Andersen, Carl Nordén x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 5 5
6 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 8 8
9 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 9 9
10 Blåtur 199 Tore Ludvig GRØNVOLD   x 10 10
11 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 11 11
12 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 12 12
13 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x OCS 14

R4 - 22/5 at 18:00

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 IFNOT 30 Bjørn Rud Jens Andersen, Carl Nordén x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 6 6
7 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 7 7
8 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 8 8
9 Blåtur 199 Tore Ludvig GRØNVOLD   x 9 9
10 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm   10 10
11 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 11 11
12 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 12 12

R5 - 22/5 at 19:00

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 IFNOT 30 Bjørn Rud Jens Andersen, Carl Nordén x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 5 5
6 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 6 6
7 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 7 7
8 Blåtur 199 Tore Ludvig GRØNVOLD   x 8 8
9 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm   9 9
10 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen x 10 10
11 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 11 11
12 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 12 12

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com