IF-serien 2020

Vassholmen

Foreløpige resultater lagt ut June 25, 2020 kl. 22:50

Overall

Sailed: 16, Discards: 4, To count: 12, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
6/5
R2
6/5
R3
13/5
R4
13/5
R5
20/5
R6
20/5
R7
27/5
R8
27/5
R9
27/5
R10
3/6
R11
3/6
R12
10/6
R13
10/6
R14
17/6
R15
24/6
R16
24/6
Total Nett
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2 1 2 (3) 1 1 2 (7) (5) (4) 3 2 3 1 2 41 22
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 1 2 3 4 2 1 2 2 1 1 2 3 80 24
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (14 DNC) (14 DNC) 3 1 5 4 4 3 3 3 3 (8) 5 (14 DNC) 3 4 91 41
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 1 1 2 3 4 (6) 5 6 4 6 5 6 (13 DNF) 5 (8) (7) 82 48
5 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 2 3 2 1 1 4 11 OCS 1 3 2 14 DNC 8 108 52
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x (14 DNC) (14 DNC) 5 6 6 7 6 5 5 8 7 (10) (13 DNF) 8 5 6 125 74
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   (14 DNC) (14 DNC) 6 5 (14 DNC) (14 DNC) 8 7 6 7 6 5 13 DNF 6 14 DNC 9 148 92
8 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x (14 DNC) (14 DNC) 4 4 7 5 (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 9 9 12 13 DNF 7 7 10 157 101
9 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 2 1 14 DNC 14 DNC 14 DNC 4 1 176 120
10 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 7 8 8 10 8 11 13 DNF 14 DNC 6 11 180 124
11   63 Svein Heglund   x (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 4 7 4 10 OCS 5 184 128
12 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 9 4 14 DNC 14 DNC 14 DNC 209 153
13 DASBOOT 165 Bjørnar Bjørgum Nicholas Klem, Espen Klem   (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) (14 DNC) 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 14 DNC 7 6 14 DNC 14 DNC 14 DNC 209 153

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 6/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2

R2 - 6/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2

R3 - 13/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   6 6

R4 - 13/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6

R5 - 20/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7

R6 - 20/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7

R7 - 27/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 7 7
8 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   8 8

R8 - 27/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8

R9 - 27/5 at 20

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   6 6
7 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8

R10 - 3/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8
9 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 9 9
10 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 10 10

R11 - 3/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 9 9
10 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x OCS 11

R12 - 10/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4   63 Svein Heglund   x 4 4
5 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 DASBOOT 165 Bjørnar Bjørgum Nicholas Klem, Espen Klem   7 7
8 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 8 8
9 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 9 9
10 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 10 10
11 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 11 11
12 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 12 12

R13 - 10/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 DASBOOT 165 Bjørnar Bjørgum Nicholas Klem, Espen Klem   6 6
7   63 Svein Heglund   x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x DNF 13
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x DNF 13
8 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   DNF 13
8 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x DNF 13
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x DNF 13

R14 - 17/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4   63 Svein Heglund   x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8

R15 - 24/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 8 8
9   63 Svein Heglund   x OCS 10

R16 - 24/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5   63 Svein Heglund   x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 7 7
8 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 8 8
9 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   9 9
10 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 10 10
11 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 11 11

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com