IF-serien 2021

Vassholmen

Foreløpige resultater lagt ut September 16, 2021 kl. 10:00

Overall

Sailed: 22, Discards: 5, To count: 17, Entries: 14, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
5/5
R2
5/5
R3
12/5
R4
12/5
R5
19/5
R6
19/5
R7
26/5
R8
26/5
R9
2/6
R10
2/6
R11
9/6
R12
9/6
R13
9/6
R14
16/6
R15
11/8
R16
11/8
R17
18/8
R18
18/8
R19
1/9
R20
8/9
R21
15/9
R22
15/9
Total Nett
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 3 2 1 2 5 3 1 1 1 (6) 6 6 2 (15 DNC) (15 DNC) 1 1 2 2 (15 DNC) (15 DNC) 107 41
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 2 3 3 (5) 3 (6) (9 DNF) (5) 2 5 4 2 1 2 2 2 (7) 4 3 1 1 75 43
3 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x (15 DNC) (15 DNC) 1 4 1 2 7 9 DNF 2 6 1 2 4 (15 DNC) 4 4 4 3 3 1 (15 DNC) (15 DNC) 133 58
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x (15 DNC) (15 DNC) 5 6 4 6 4 3 8 10 4 5 3 (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 8 8 8 7 5 3 172 97
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (15 DNC) (15 DNC) 7 2 12 OCS 4 5 9 DNF 6 4 3 3 1 3 (15 DNC) (15 DNC) 5 4 6 (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 179 104
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 4 (15 DNC) 8 8 8 (10) 8 9 DNF 7 8 8 9 7 4 5 5 (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 5 6 5 184 114
7 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 1 1 (15 DNC) (15 DNC) 3 1 2 2 3 5 (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 3 2 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 203 128
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x (15 DNC) (15 DNC) 6 7 9 8 (15 DNC) (15 DNC) 9 9 9 8 8 5 (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 7 6 3 6 220 145
9 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 6 7 1 4 4 3 2 1 5 (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 228 153
10 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 1 3 7 9 1 15 DNC 2 2 250 175
11 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 10 7 7 7 10 OCS 6 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 4 4 4 254 179
12 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x (15 DNC) (15 DNC) 4 5 7 9 (15 DNC) (15 DNC) 11 11 (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 9 6 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 272 197
13 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 3 1 6 5 5 15 DNC 15 DNC 15 DNC 275 200
14   101 Ole-Martin Lyng Olav Liestøl x (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) (15 DNC) 10 11 (15 DNC) 15 DNC 12 12 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 315 240

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 5/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 4 4

R2 - 5/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3

R3 - 12/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 6 6
7 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8

R4 - 12/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8

R5 - 19/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 6 6
7 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8
9 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 9 9
10   101 Ole-Martin Lyng Olav Liestøl x 10 10
11 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x OCS 12

R6 - 19/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 6 6
7 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 9 9
10 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 10 10
11   101 Ole-Martin Lyng Olav Liestøl x 11 11

R7 - 26/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 6 6
7 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8

R8 - 26/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x DNF 9
5 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x DNF 9
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x DNF 9
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x DNF 9

R9 - 2/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 8 8
9 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 9 9
10 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 10 10
11 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 11 11
12   101 Ole-Martin Lyng Olav Liestøl x 12 12

R10 - 2/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 5 5
6 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8
9 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 9 9
10 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 10 10
11 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 11 11
12   101 Ole-Martin Lyng Olav Liestøl x 12 12

R11 - 9/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8
9 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 9 9

R12 - 9/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 1 1
2 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 6 6
7 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 9 9

R13 - 9/6 at 20

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 5 5
6 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x OCS 10

R14 - 16/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 4 4
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 5 5
6 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 6 6

R15 - 11/8 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5

R16 - 11/8 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5

R17 - 18/8 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 3 3
4 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 8 8
9 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 9 9

R18 - 18/8 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN x 2 2
3 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 5 5
6 Lydia 211 Hilde Thoresen Merethe Anker-Nilssen, Karoline Evensen x 6 6
7 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 8 8
9 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 9 9

R19 - 1/9 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 5 5
6 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 6 6
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 7 7
8 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 8 8

R20 - 8/9 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Ethundreogtrettifem 135 Pål Berg Per Jul Hansen, Terje Johannesen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 7 7

R21 - 15/9 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 2 2
3 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6

R22 - 15/9 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Jan Carsten BJERKFELT, Ivan BANASEVIC x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 6 6

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com