IF-serien 2022

Vassholmen

Foreløpige resultater lagt ut May 23, 2022 kl. 13:40

Overall

Sailed: 7, Discards: 1, To count: 6, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
4/5
R2
4/5
R3
11/5
R4
11/5
R5
18/5
R6
18/5
R7
21/5
Total Nett
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1 (3) 1 2 3 2 13 10
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 2 2 4 1 1 (11 DNC) 24 13
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 2 3 4 3 (10 OCS) 4 1 27 17
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 5 4 (11 DNC) 11 DNC 5 5 3 44 33
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (11 DNC) 11 DNC 1 2 3 6 11 DNC 45 34
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 4 5 6 5 6 8 (11 DNC) 45 34
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x (11 DNC) 11 DNC 11 DNC 11 DNC 4 7 11 DNC 66 55
8 Bard 178 William Andersson Natalie Josefsen x (11 DNC) 11 DNC 5 6 11 DNC 11 DNC 11 DNC 66 55
9 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   (11 DNC) 11 DNC 11 DNC 11 DNC 10 OCS 2 11 DNC 67 56
10 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   (11 DNC) 11 DNC 11 DNC 11 DNC 10 OCS 9 11 DNC 74 63

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 4/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 4 4
5 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 5 5

R2 - 4/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5

R3 - 11/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 4 4
5 Bard 178 William Andersson Natalie Josefsen x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6

R4 - 11/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5
6 Bard 178 William Andersson Natalie Josefsen x 6 6

R5 - 18/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 4 4
5 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x OCS 10
7 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   OCS 10
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   OCS 10

R6 - 18/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD, Ulrik ERIKSEN   2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 4 4
5 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 5 5
6 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 6 6
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 8 8
9 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen   9 9

R7 - 21/5 at 12

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Juno 77 Morten Mero Morten Bråthen x 3 3

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com