IF-serien 2023

Vassholmen

Endelige resultater lagt ut 13:04 October 30, 2023

Overall

Sailed: 19, Discards: 4, To count: 15, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
3/5
R2
3/5
R3
10/5
R4
10/5
R5
24/5
R6
7/6
R7
7/6
R8
14/6
R9
14/6
R10
21/6
R11
28/6
R12
28/6
R13
9/8
R14
16/8
R15
16/8
R16
23/8
R17
6/9
R18
13/9
R19
13/9
Total Nett
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 1 1 1 1 (5) 2 1 1 1 (6) (5) 1 (4) 2 1 2 1 1 39 19
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 2 (5) 2 2 1 3 2 3 2 (5) (6) 3 1 (4) 2 1 3 2 50 30
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3 6 5 6 3 1 (7) 6 (12 DNC) 1 1 2 2 5 3 7 (12 DNC) (12 DNC) 97 54
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (12 DNC) (12 DNC) 2 4 (12 DNC) 2 5 4 4 (12 DNC) 4 12 DNC 12 DNC 5 1 12 DNC 3 2 3 123 75
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x (12 DNC) (12 DNC) 4 3 7 6 6 5 5 (12 DNC) 3 2 (12 DNC) 12 DNC 12 DNC 12 DNC 5 4 4 138 90
6 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x (12 DNC) (12 DNC) 3 8 OCS 8 4 4 3 2 3 2 4 (12 DNC) (12 DNC) 12 DNC 12 DNC 4 12 DNC 12 DNC 141 93
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4 (12 DNC) (12 DNC) 3 (12 DNC) (12 DNC) 6 7 4 12 DNC 12 DNC 12 DNC 3 3 4 12 DNC 12 DNC 12 DNC 158 110
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 4 7 7 12 DNC 6 5 5 190 142
9 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x (12 DNC) (12 DNC) 7 6 4 (12 DNC) (12 DNC) 8 8 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 201 153
10 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) 5 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 7 3 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 207 159
11 Back 135 Tore Grønvold   x (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) (12 DNC) 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 6 6 12 DNC 12 DNC 12 DNC 12 DNC 216 168

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 3/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4

R2 - 3/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4

R3 - 10/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 6 6
7 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x 7 7

R4 - 10/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 5 5
6 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x 6 6
7 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x OCS 8

R5 - 24/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 2
3 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 3
4 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x 5 4
5 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 6 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 7 6
7 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 8 7
8 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 9 8

R6 - 7/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 5 4
5 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 7 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 8 6

R7 - 7/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 5 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 6 5
6 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 8 6

R8 - 14/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 7 7
8 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x 8 8

R9 - 14/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 Firfisla 44 Henrik Lunden Nico Gerrard x 8 8

R10 - 21/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4

R11 - 28/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 3 3
4 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 6 5
6 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 7 6
7 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 8 7

R12 - 28/6 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 1 1
2 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 2 2
3 Lychen II 75 John Erik Lyche Lars Erik Hilsen x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 5 4
5 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 6 5
6 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 7 6

R13 - 9/8 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 4

R14 - 16/8 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 2 2
3 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 3 3
4 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 Back 135 Tore Grønvold   x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7

R15 - 16/8 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 5 5
6 Back 135 Tore Grønvold   x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 7 7

R16 - 23/8 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 3 3
4 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4

R17 - 6/9 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 4 4
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 5 5
6 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Ivan Banasevic, Terje Mikaelsen x 7 7

R18 - 13/9 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 2 2
3 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 3 3
4 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5

R19 - 13/9 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 19
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm, Sondre Hansen x 4 4
5 Caprifol 176 Bjørn Andersen Gunnar Claus x 5 5

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com