IF-serien 2024

Vassholmen

Foreløpige resultater lagt ut 23:08 June 19, 2024

Overall

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt R1
8/5
R2
8/5
R3
15/5
R4
15/5
R5
22/5
R6
22/5
R7
29/5
R8
5/6
R9
19/6
Total Nett
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1 1 (4) 4 1 (5) 2 3 22 13
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x (12 DNC) (12 DNC) 2 2 1 2 1 3 12 DNC 47 23
3 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 2 5 5 1 5 3 2 (12 DNC) (12 DNC) 47 23
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4 (6) (8) 2 5 4 6 1 40 26
5 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x (7) 2 (7) 3 6 4 7 5 2 43 29
6 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x (9) 7 3 7 3 6 3 (12 DNC) 5 55 34
7 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6 4 6 (12 DNC) (12 DNC) 6 1 12 DNC 65 41
8 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 5 3 (12 DNC) (12 DNC) 7 7 12 DNC 4 6 68 44
9 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 8 8 9 10 10 8 (12 DNC) (12 DNC) 4 81 57
10 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 3 (12 DNC) 8 5 8 10 (12 DNC) 12 DNC 12 DNC 82 58
11 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x (10) 9 (12 DNC) 9 9 9 8 7 7 80 58

Hvis du ikke ser resultatene for siste seilas, prøv å laste inn siden pånytt, f.eks ved å trykke F5 eller SHIFT+F5, evt. refresh-knappen i browseren.

Påmelding gjøres her.

Ta kontakt med webmaster[på]ifklubben.no dersom du feilaktig har blitt scoret DNS.

Ta også kontakt med webmaster[på]ifklubben.no for å få lagt inn korrekt navn på mannskap, båt og seilnummer!

R1 - 8/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 2 2
3 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 8 8
9 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 9 9
10 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 10 10

R2 - 8/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 2 2
3 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6
7 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 7 7
8 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 9 9

R3 - 15/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 4 4
5 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 5 5
6 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 9 9

R4 - 15/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 3 3
4 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 4
5 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6
7 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 7 7
8 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 9 9
10 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 10 10

R5 - 22/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 1 1
2 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 4 4
5 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 5 5
6 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 7 7
8 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 9 9
10 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 10 10

R6 - 22/5 at 19

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 1 1
2 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 2 2
3 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 3 3
4 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 4 4
5 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 5 5
6 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 6 6
7 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 7 7
8 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 8 8
9 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 9 9
10 Bananas 222 Steinar Mollan Frode Stenstrøm x 10 10

R7 - 29/5 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 1 1
2 Liv 206 Marius Mowe Eivind NYGAARD x 2 2
3 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 3 3
4 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 4 4
5 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 5 5
6 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 6 6
7 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 7 7
8 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 8 8

R8 - 5/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Campione 107 Nils Jarem Arnfinn Hansen, Jonas Jarem x 1 1
2 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 2 2
3 Sol 160 Jan Chr. Jørgensen Bendix Jørgensen x 3 3
4 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 4 4
5 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 5 5
6 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 7 7

R9 - 19/6 at 18

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Båt Seilnr Ror Mannskap Påmeldt Place Points
1 Compromise 153 Trond Aasland Kåre Kurås, Fredrik Aasland x 1 1
2 Sunbim 142 Bjørn Edwardsen Nina Forberg Edwardsen x 2 2
3 Madeleine 128 Robert Bay Kristen E. Thorp x 3 3
4 Juno 77 Morten Mero Erik Berg Mero x 4 4
5 Kalebass 220 Jan Kolbjørnsen Aud Beston, Tine Kolbjørnsen x 5 5
6 New Deal 30 Bjørn Rud Anne Grete Sagen x 6 6
7 Caprifol 176 Bjørn Andersen   x 7 7

www.bseil.no

www.ifklubben.no

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com