event burgee venue burgee

KNS Tirsdagsregattaer høstserien 2013

KNS

Resultater høst-serien 2013 KNS

BIC 293 U15 Fleet

Sailed: 14, Discards: 2, To count: 12, Entries: 13, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
27.8 R1
 
27.8 R2
 
27.8 R3
 
3.9 R1
 
3.9 R2
 
3.9 R3
 
10.9 R1
 
10.9 R2
 
17.9 R1
 
17.9 R2
 
24.9 R1
 
24.9 R2
 
Total Nett
1st BIC 293 U15 121 KNS Haakon Nustad (14.0 DSQ) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 (5.0) 2.0 2.0 4.0 5.0 43.0 24.0
2nd BIC 293 U15 987 KNS Christoffer Nilsen (14.0 DSQ) 4.5 6.0 4.0 4.0 5.0 6.0 (9.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 58.5 35.5
3rd BIC 293 U15 141 KNS Kristian Wendelborg (14.0 DSQ) 2.0 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 10.0 2.0 3.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 2.0 2.0 76.0 48.0
4th BIC 293 U15 2120 KNS Henrik Borge 2.0 6.0 4.0 2.0 (14.0 DNC) 6.0 5.0 3.0 5.0 6.0 3.0 4.0 (14.0 DSQ) 7.0 81.0 53.0
5th BIC 293 U15 117 KNS Mads Halvorsen 1.0 (14.0 DSQ) 5.0 6.0 5.0 (7.0) 4.0 2.0 7.0 7.0 5.0 3.0 5.0 6.0 77.0 56.0
6th BIC 293 U15 654 KNS Fredrik Nilsen (14.0 DNC) (14.0 DNC) 3.0 5.0 2.0 3.0 2.0 4.0 6.0 4.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 113.0 85.0
7th BIC 293 U15 424 KNS Ola Bjørne (14.0 DNC) 3.0 7.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 8.0 8.0 5.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 7.0 8.0 144.0 116.0
8th BIC 293 U15 107 KNS Isak Hessen (14.0 DNC) (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 3.0 2.0 14.0 DNC 14.0 DNC 3.0 3.0 151.0 123.0
9th BIC 293 U15 30 KNS Matteo Maaø (14.0 DNC) 4.5 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 10.0 9.0 7.0 9.0 8.0 6.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 151.5 123.5
10th BIC 293 U15 122 KNS Jeppe Falck Eikrem (14.0 DNC) (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 4.0 7.0 6.0 8.0 14.0 DNC 4.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 155.0 127.0
11th BIC 293 U15 252 KNS Funnmark (14.0 DNC) (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 6.0 4.0 178.0 150.0
12th BIC 293 U15 151 KNS   (14.0 DNC) (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 9.0 10.0 8.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 181.0 153.0
13th BIC 293 U15 118 KNS Marius Halvorsen (14.0 DSQ) 7.0 (14.0 DNC) 14.0 DNC 14.0 DNC 11.0 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 14.0 DNC 186.0 158.0

BIC 293 U13 Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 3, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
3.9 R1
 
3.9 R2
 
3.9 R3
 
10.9 R1
 
17.9 R1
 
17.9 R2
 
Total Nett
1st BIC 293 U13 107 KNS Isak Hessen 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (4.0 DNC) 1.0 1.0 13.0 9.0
2nd BIC 293 U13 76 KNS Nanna Scheie 1.0 1.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 2.0 2.0 22.0 18.0
3rd BIC 293 U13 X-1 KNS Petter Wendelborg (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 1.0 4.0 DNC 4.0 DNC 29.0 25.0

Laser Radial Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 4, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
27.8 R1
 
27.8 R2
 
27.8 R3
 
3.9 R1
 
3.9 R2
 
3.9 R3
 
Total Nett
1st Laser Radial 198745 KNS Kristina B. Mohr 1.0 1.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 1.0 1.0 1.0 20.0 15.0
2nd Laser Radial 194138 KNS   (5.0 DNC) 5.0 DNC 1.0 1.0 1.0 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 28.0 23.0
3rd Laser Radial 204356 KNS Sigurd Tveit 3.0 2.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 35.0 30.0
4th Laser Radial 198198 KNS Jonas Jam 2.0 3.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 35.0 30.0

Laser standard Fleet

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 1, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
Total Nett
1st Laser standard   KNS Marte Fjellstad 1.0 1.0 2.0 2.0

RS:X Fleet

Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 5, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
27.8 R1
 
27.8 R2
 
27.8 R3
 
10.9 R1
 
24.9 R1
 
24.9 R2
 
Total Nett
1st RS:X NOR 103 KNS Marie Nustad 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 26.0 20.0
2nd RS:X NOR 57 KNS Arthur Ulrichsen 1.0 (6.0 DSQ) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 1.0 33.0 27.0
3rd RS:X NOR 51 KNS Georg Knudsen (6.0 DNC) 6.0 DNC 2.0 1.0 1.0 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 34.0 28.0
4th RS:X NOR 119 KNS Samuel Bjørgan 3.0 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 6.0 DNC 6.0 DNC 40.0 34.0
5th RS:X NOR 23 KNS Maria Moldestad (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 2.0 2.0 40.0 34.0

Optimist Fleet

Sailed: 15, Discards: 2, To count: 13, Entries: 22, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 20.8 R1
 
20.8 R2
 
20.8 R3
 
27.8 R1
 
27.8 R2
 
27.8 R3
 
3.9 R1
 
3.9 R2
 
3.9 R3
 
10.9 R1
 
10.9 R2
 
17.9 R1
 
17.9 R2
 
24.9 R1
 
24.9 R2
 
Total Nett
1st Optimist 3748 KNS Jeppe Nilsen 1.0 (23.0 DSQ) 2.0 (5.0) 4.0 5.0 4.0 4.0 3.0 2.0 4.0 2.0 2.0 4.0 1.0 66.0 38.0
2nd Optimist 3717 KNS Magnus Fjellstad 2.0 1.0 3.0 4.0 6.0 8.0 3.0 1.0 4.0 1.0 3.0 (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 128.0 82.0
3rd Optimist 3729 KNS Fredrikke Fosse 5.0 5.0 6.0 (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 5.0 3.0 5.0 5.0 5.0 7.0 7.0 5.0 5.0 132.0 86.0
4th Optimist 3630 KNS Nicolai Møller 6.0 6.0 5.0 11.0 (13.0) 13.0 6.0 5.0 6.0 (23.0 DNC) 8.0 6.0 6.0 6.0 6.0 126.0 90.0
5th Optimist 3602 KNS Mathias Berthet (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 1.0 8.0 1.0 1.0 6.0 2.0 3.0 23.0 DNC 5.0 5.0 23.0 DNC 23.0 DNC 170.0 124.0
6th Optimist 3712 KNS Alexander Hylen Klippenberg (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 3.0 3.0 3.0 2.0 2.0 1.0 4.0 2.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 181.0 135.0
7th Optimist 3666 KNS Karoline Brudevoll Rognlien 3.0 2.0 1.0 (23.0 DNC) 5.0 2.0 (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 1.0 1.0 23.0 DNC 23.0 DNC 199.0 153.0
8th Optimist 3766 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 6.0 2.0 9.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 4.0 4.0 3.0 2.0 214.0 168.0
9th Optimist 3739 KNS Sindre Olderkjær 4.0 3.0 8.0 10.0 10.0 7.0 (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 6.0 7.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 216.0 170.0
10th Optimist 360 KNS Markus Berthet (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 1.0 3.0 3.0 2.0 3.0 242.0 196.0
11th Optimist 3502 KNS Amalie Wang 8.0 7.0 7.0 (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 7.0 6.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 265.0 219.0
12th Optimist 3670 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 2.0 1.0 4.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 283.0 237.0
13th Optimist 3541 KNS Marte Christophersen 7.0 4.0 4.0 (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 291.0 245.0
14th Optimist 4 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 8.0 7.0 6.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 297.0 251.0
15th Optimist 3581 KNS Jostein Wikesland (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 12.0 12.0 11.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 9.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 297.0 251.0
16th Optimist 3762 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 1.0 4.0 304.0 258.0
17th Optimist 3368 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 14.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 9.0 9.0 23.0 DNC 23.0 DNC 308.0 262.0
18th Optimist 3412 KNS Jan Otto (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 13.0 9.0 10.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 308.0 262.0
19th Optimist 3401 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 9.0 11.0 14.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 310.0 264.0
20th Optimist 3554 KNS Bengston Lukas (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 8.0 8.0 23.0 DNC 23.0 DNC 315.0 269.0
21st Optimist 3529 KNS Lars Høydahl-Ohme (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 7.0 23.0 DNC 12.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 318.0 272.0
22nd Optimist 3732 KNS   (23.0 DNC) (23.0 DNC) 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 10.0 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 23.0 DNC 332.0 286.0

RS:X Senior Fleet

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 1, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 24.9 R1
 
24.9 R2
 
Total Nett
1st RS:X Senior NOR 7 KNS Sebastian Wang Hanssen 1.0 1.0 2.0 2.0

www.kns.no/nor/Regatta/Regattasider/Tirsdagsregatta/

www.kns.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com