event burgee venue burgee

KNS Tirsdagsregattaer vårserien 2013

KNS

Resultater vårserien 2013 KNS

BIC 293 U15 Fleet

Sailed: 16, Discards: 2, To count: 14, Entries: 16, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 7.5 R1
 
7.5 R2
 
7.5 R3
 
14.5 R1
 
14.5 R2
 
14.5 R3
 
22.5 R1
 
22.5 R2
 
28.5 R1
 
28.5 R2
 
28.5 R3
 
4.6 R1
 
4.6 R2
 
11.6 R1
 
11.6 R2
 
11.6 R3
 
Total Nett
1st BIC 293 U15 121 KNS Haakon Nustad 1.0 (17.0 DNC) (17.0 DNC) 3.0 3.0 3.0 1.0 1.0 2.0 3.0 2.0 1.0 3.0 2.0 1.0 2.0 62.0 28.0
2nd BIC 293 U15 987 KNS Christoffer Nilsen 2.0 4.0 5.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 4.0 1.0 1.0 3.0 2.0 (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 82.0 48.0
3rd BIC 293 U15 2120 KNS Henrik Borge 3.0 3.0 3.0 (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 3.0 3.0 1.0 4.0 3.0 17.0 DNC 17.0 DNC 5.0 4.0 4.0 121.0 87.0
4th BIC 293 U15 654 KNS Fredrik Nilsen (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 4.0 4.0 4.0 17.0 DNC 17.0 DNC 5.0 2.0 17.0 DNC 2.0 1.0 3.0 3.0 1.0 131.0 97.0
5th BIC 293 U15 141 KNS Kristian Wendelborg (17.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 1.0 2.0 3.0 148.0 114.0
6th BIC 293 U15 117 KNS Mads Halvorsen (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 4.0 4.0 4.0 6.0 5.0 210.0 176.0
7th BIC 293 U15 118 KNS Marius Halvorsen (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 6.0 6.0 17.0 DNC 5.0 6.0 227.0 193.0
8th BIC 293 U15 126 KNS   4.0 2.0 2.0 (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 229.0 195.0
9th BIC 293 U15 122 KNS Jeppe Falck Eikrem (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 3.0 5.0 4.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 233.0 199.0
10th BIC 293 U15 424 KNS Ola Bjørne (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 6.0 17.0 DNC 5.0 5.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 237.0 203.0
11th BIC 293 U15 8 KNS ?? (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 5.0 5.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 248.0 214.0
12th BIC 293 U15 85 KNS Ulrik Mo Five (17.0 DNC) (17.0 DNC) 6.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 4.5 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 248.5 214.5
13th BIC 293 U15 30 KNS Matteo Maaø (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 7.0 7.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 252.0 218.0
14th BIC 293 U15 10 KNS   (17.0 DNC) (17.0 DNC) 4.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 259.0 225.0
15th BIC 293 U15 NN KNS Bendik (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 4.5 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 259.5 225.5
16th BIC 293 U15 2010 KNS Charlotte Ulrichsen (17.0 DNC) (17.0 DNC) 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 6.0 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 17.0 DNC 261.0 227.0

BIC 293 U13 Fleet

Sailed: 11, Discards: 2, To count: 9, Entries: 3, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 14.5 R1
 
14.5 R2
 
14.5 R3
 
28.5 R1
 
28.5 R2
 
28.5 R3
 
4.6 R1
 
4.6 R2
 
11.6 R1
 
11.6 R2
 
11.6 R3
 
Total Nett
1st BIC 293 U13 107 KNS Isak Hessen (1.0) 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 12.0 9.0
2nd BIC 293 U13 X-1 KNS Petter Wendelborg (4.0 DNC) (4.0 DNC) 4.0 DNC 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 32.0 24.0
3rd BIC 293 U13 76 KNS Nanna Scheie (4.0 DNC) (4.0 DNC) 4.0 DNC 3.0 1.0 2.0 2.0 2.0 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 34.0 26.0

Laser Radial Fleet

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 5, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 7.5 R1
 
7.5 R2
 
7.5 R3
 
7.5 R4
 
14.5 R1
 
14.5 R2
 
14.5 R3
 
4.6 R1
 
4.6 R2
 
11.6 R1
 
11.6 R2
 
11.6 R3
 
Total Nett
1st Laser Radial 198198 KNS Jonas Jam 1.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 39.0 27.0
2nd Laser Radial 11 KNS   (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 1.0 1.0 2.0 2.5 49.5 37.5
3rd Laser Radial 9274 KNS   (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 50.0 38.0
4th Laser Radial 194766 KNS Jonathan Haug (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 2.0 2.0 2.0 6.0 DNC 6.0 DNC 3.0 3.0 2.5 50.5 38.5
5th Laser Radial   KNS Kristine 2.0 1.0 2.0 1.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 54.0 42.0

Laser 4.7 Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 1, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 7.5 R1
 
7.5 R2
 
7.5 R3
 
7.5 R4
 
Total Nett
1st Laser 4.7   KNS Sigurd Tveit (1.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0

RS:X Fleet

Sailed: 12, Discards: 2, To count: 10, Entries: 4, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 23.4 R1
 
23.4 R2
 
7.5 R1
 
7.5 R2
 
7.5 R3
 
28.5 R2
 
28.5 R3
 
4.6 R1
 
4.6 R2
 
11.6 R1
 
11.6 R2
 
11.6 R3
 
Total Nett
1st RS:X NOR 57 KNS Arthur Ulrichsen 2.0 2.0 (5.0 DNC) 1.0 1.0 (3.0) 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 22.0 14.0
2nd RS:X NOR 103 KNS Marie Nustad (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 2.0 2.0 1.0 3.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 32.0 22.0
3rd RS:X NOR 51 KNS Georg Knudsen 1.0 1.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 2.0 1.0 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 45.0 35.0
4th RS:X NOR 510 KNS Sjur Funnmark (5.0 DNC) (5.0 DNC) 1.0 3.0 3.0 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 52.0 42.0

Optimist Fleet

Sailed: 20, Discards: 2, To count: 18, Entries: 19, Scoring system: Appendix B
Plass Fleet Seil Nr Klubb Navn 23.4 R1
 
23.4 R2
 
30.4 R1
 
30.4 R2
 
7.5 R1
 
7.5 R2
 
7.5 R3
 
7.5 R4
 
14.5 R1
 
14.5 R2
 
14.5 R3
 
22.5 R1
 
22.5 R2
 
28.5 R1
 
28.5 R2
 
28.5 R3
 
4.6 R1
 
4.6 R2
 
11.6 R1
 
11.6 R2
 
Total Nett
1st Optimist 3748 KNS Jeppe Nilsen 2.0 (20.0 DNC) 2.0 1.0 5.0 2.0 2.0 4.0 3.0 2.0 7.0 (20.0 DSQ) 2.0 2.0 1.0 6.0 2.0 2.0 20.0 DNC 20.0 DNC 125.0 85.0
2nd Optimist 3602 KNS Mathias Berthet (20.0 DNC) (20.0 DNC) 3.0 3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 4.0 5.0 3.0 20.0 DNC 20.0 DNC 8.0 5.0 2.0 1.0 1.0 3.0 4.0 126.0 86.0
3rd Optimist 3630 KNS Nicolai Møller (20.0 DNC) (20.0 DNC) 6.0 6.0 8.0 7.0 6.0 7.0 6.0 4.0 6.0 3.0 5.0 20.0 DNC 8.0 9.0 5.0 5.0 6.0 7.0 164.0 124.0
4th Optimist 3529 KNS Lars Høydahl-Ohme (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 3.0 3.0 4.0 5.0 20.0 OCS 3.0 4.0 1.0 4.0 7.0 9.0 8.0 6.0 8.0 4.0 3.0 172.0 132.0
5th Optimist 3729 KNS Fredrikke Fosse (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 7.0 6.0 7.0 8.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 2.0 3.0 5.0 10.0 7.0 8.0 4.0 7.0 5.0 219.0 179.0
6th Optimist 3666 KNS Karoline Brudevoll Rognlien (20.0 DNC) (20.0 DNC) 5.0 4.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 1.0 8.0 1.0 20.0 DSQ 1.0 3.0 4.0 1.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 248.0 208.0
7th Optimist 3717 KNS Magnus Fjellstad (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 2.0 5.0 3.0 2.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 4.0 6.0 5.0 4.0 3.0 20.0 DNC 20.0 DNC 254.0 214.0
8th Optimist 3412 KNS Jan Otto (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 9.0 8.0 9.0 6.0 7.0 7.0 9.0 20.0 DNC 20.0 DNC 6.0 11.0 11.0 7.0 7.0 20.0 DNC 20.0 DNC 257.0 217.0
9th Optimist 3712 KNS Alexander Hylen Klippenberg 1.0 1.0 (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 1.0 2.0 4.0 20.0 DNC 20.0 DNC 2.0 2.0 273.0 233.0
10th Optimist 3657 KNS Julian Moe (20.0 DNC) (20.0 DNC) 1.0 2.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 2.0 1.0 2.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 3.0 3.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 274.0 234.0
11th Optimist 3581 KNS Jostein Wikesland (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNF 20.0 DNF 6.0 9.0 8.0 10.0 5.0 6.0 5.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 3.0 6.0 20.0 DNC 20.0 DNC 278.0 238.0
12th Optimist 3739 KNS Sindre Olderkjær (20.0 DNC) 2.0 (20.0 DNC) 20.0 DNC 4.0 4.0 5.0 3.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 9.0 7.0 10.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 284.0 244.0
13th Optimist 3514 KNS Jahn Otto Stephansen (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 11.0 10.0 11.0 9.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 8.0 8.0 337.0 297.0
14th Optimist 360 KNS Markus Berthet (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 9.0 20.0 OCS 8.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 1.0 1.0 339.0 299.0
15th Optimist 3490 KNS Jan Senko (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 8.0 9.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 10.0 12.0 12.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 351.0 311.0
16th Optimist   KNS Leonard (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 10.0 11.0 10.0 11.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 362.0 322.0
17th Optimist 3040 KNS Josefine Bendiksby (20.0 DNC) (20.0 DNC) 4.0 5.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 369.0 329.0
18th Optimist 3554 KNS Bengston Lukas (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 5.0 6.0 371.0 331.0
19th Optimist 3732 KNS   (20.0 DNC) (20.0 DNC) 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 13.0 13.0 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 20.0 DNC 386.0 346.0

www.kns.no/nor/Regatta/Regattasider/Tirsdagsregatta/

www.kns.no

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com