event burgee venue burgee

KSSS Olympic Class Regatta 2023

Kungliga Svenska Segel Sällskapet

Competitor List

 
Tävling/klass Segelnummer Klubb Rorsman Gast Nationsbeteckning
KSSS OCR Optimist Märtha Frölén  
KSSS OCR Optimist 105 Näsijärven SS Tähkä Tolvanen  
KSSS OCR Optimist 115 Helsingfors Segelklubb Milja Anttila  
KSSS OCR Optimist 484 KSSS Olivia Bengtsson  
KSSS OCR Optimist 697 Marjaniemen Purjehtijat Lenni Häkkinen  
KSSS OCR Optimist 756 EMK (Esbo, Finland) Mila Strengell  
KSSS OCR Optimist 800 Espoon MK Elias Löytönen  
KSSS OCR Optimist 881 Brändö Seglare Olavi Salo  
KSSS OCR Optimist 1012 Tuusulanjärven Pursiseura Konsta Himberg  
KSSS OCR Optimist 1077 Esbo SF Alexander Fellman  
KSSS OCR Optimist 1079 Esbo SF Albin Enoksson  
KSSS OCR Optimist 1088 Esbo SF Naomi Shahar  
KSSS OCR Optimist 1089 Brändö Seglare Sabina Kuronen  
KSSS OCR Optimist 1091 Esbo SF Emil Aminoff  
KSSS OCR Optimist 1093 Esbo SF Jonas Aminoff  
KSSS OCR Optimist 1103 Espoon Merenkävijät Leevi Lehessaari  
KSSS OCR Optimist 1106 Espoon merenkävijät Tapio Mykkänen  
KSSS OCR Optimist 1108 Espoon Merenkävijät Vilho Mykkänen  
KSSS OCR Optimist 1141 Helsingfors SS Lily-Sofie Latvala  
KSSS OCR Optimist 1155 EMK Aino Eskola  
KSSS OCR Optimist 1162 Naantalin Purjehdusseura Oskari Jefimoff  
KSSS OCR Optimist 1166 Brändö Seglare Iivari Salo  
KSSS OCR Optimist 1180 Brändö Seglare Sisu Seliö  
KSSS OCR Optimist 1195 Brändö Seglare (BS) Max Poijärvi  
KSSS OCR Optimist 1204 Helsingfors Segelklubb Maija Anttila  
KSSS OCR Optimist 1208 Brändö Seglare Alvar Saxen  
KSSS OCR Optimist 1211 Espoon MK Elsa Eskola  
KSSS OCR Optimist 1215 Brändö Seglare (BS) Amos Hasselblatt  
KSSS OCR Optimist 1216 Helsingfors SS Sami Hietalahti  
KSSS OCR Optimist 1222 Helsingfors SS Lucas Palosaari  
KSSS OCR Optimist 1223 Esbo SF Vera Enoksson  
KSSS OCR Optimist 1224 Helsingfors SS Anton Reivilä  
KSSS OCR Optimist 3660 Drøbaksund SF Bernhard Grenness  
KSSS OCR Optimist 3721 Nesodden SF Anders Sletten  
KSSS OCR Optimist 3780 LIJS Olof Aldor  
KSSS OCR Optimist 3887 Nesodden SF Louise Engebretsen  
KSSS OCR Optimist 3902 Nyköpings SS Klara Ekstrand  
KSSS OCR Optimist 3917 Nesodden SF Mikkel Nygaard  
KSSS OCR Optimist 3975 Nesodden SF Isak Brænde Hogg  
KSSS OCR Optimist 3980 Nesodden SF Marthe Engebretsen  
KSSS OCR Optimist 4041 Bærum Seilforening Sophie Caroline Myhre  
KSSS OCR Optimist 4057 Ran SF Vita Storm Oehme  
KSSS OCR Optimist 4232 KSSS Matilda Tham  
KSSS OCR Optimist 4259 KSSS Albert Blomström  
KSSS OCR Optimist 4272 OXSS Erik Modin  
KSSS OCR Optimist 4294 KSSS Nils Dirkse  
KSSS OCR Optimist 4321 KSSS Isabelle Madsen Bersztel  
KSSS OCR Optimist 4379 KKKK Lisa Wirsén  
KSSS OCR Optimist 4413 UMSS Alexandra Schwartz  
KSSS OCR Optimist 4419 SSKA Noa Hammer  
KSSS OCR Optimist 4421 KSSS Josefin Arnell  
KSSS OCR Optimist 4423 SSKA Elvira Mossberg  
KSSS OCR Optimist 4428 RÅSS Erik Hasselblad  
KSSS OCR Optimist 4433 Växjö KK Freddy Gilius  
KSSS OCR Optimist 4445 LIJS Sverre Bimberg  
KSSS OCR Optimist 4454 KSSS Gusten Angantyr  
KSSS OCR Optimist 4489 Karlskrona SS Rasmus Löveborn  
KSSS OCR Optimist 4505 RÅSS Hugo Johnson  
KSSS OCR Optimist 4577 LIJS Alexander Brocke  
KSSS OCR Optimist 4604 KBS Filip Lundström  
KSSS OCR Optimist 4628 KSSS Hugo Sandlund  
KSSS OCR Optimist 4631 KSSS Viggo Norrman  
KSSS OCR Optimist 4638 LDSS Valdemar Elf  
KSSS OCR Optimist 4658 KSSS Amelie Schrewelius  
KSSS OCR Optimist 4669 Karlskrona JK Gustaf Arvmyren  
KSSS OCR Optimist 4677 LIJS Hugo Wallentin  
KSSS OCR Optimist 4719 KSSS Axel Henricsson  
KSSS OCR Optimist 4729 LESS Saga Bondjers  
KSSS OCR Optimist 4734 LIJS Arvid Sandström  
KSSS OCR Optimist 4749 LDSS Sixten Elf  
KSSS OCR Optimist 4771 KKKK Lisa Nilsson  
KSSS OCR Optimist 4774 LDSS Anton Ekerstig  
KSSS OCR Optimist 4785 LIJS Otto Wallentin  
KSSS OCR Optimist 4789 RÖSS Lilly Smidfelt  
KSSS OCR Optimist 4798 Röss Adam Hinton  
KSSS OCR Optimist 4803 KSSS Lovisa Arnell  
KSSS OCR Optimist 4807 OXSS Freja Behle  
KSSS OCR Optimist 4809 LERSS Sebastian Almér  
KSSS OCR Optimist 4814 LIJS Julietta Lassarp  
KSSS OCR Optimist 4817 KKKK Linnéa Wallström  
KSSS OCR Optimist 4818 LDSS Adrian Kallin  
KSSS OCR Optimist 4825 KSSS Casper Ramm-Ericson  
KSSS OCR Optimist 4827 OXSS Svante Timan Gustafsson  
KSSS OCR Optimist 4835 RÅSS Julia Nilsson  
KSSS OCR Optimist 4837 RÖSS Leah Bernhardtz  
KSSS OCR Optimist 4838 LDSS Stella Isaksson  
KSSS OCR Optimist 4852 KKKK Tuvali Lissbrant Falk  
KSSS OCR Optimist 4856 KKKK Gustav Holm Enander  
KSSS OCR Optimist 4857 LDSS Leo Florén  
KSSS OCR Optimist 4859 LDSS Victoria Nielsen  
KSSS OCR Optimist 4862 KSSS Louise Hedman  
KSSS OCR Optimist 4865 KSSS Nathalie Hermansson  
KSSS OCR Optimist 4869 LERSS Vilmer Nilsson  
KSSS OCR Optimist 4870 LESS Vendela Hallset Green  
KSSS OCR Optimist 4871 HJBK Amanda Pettersson  
KSSS OCR Optimist 4873 LIJS Linnea Bodsten  
KSSS OCR Optimist 4877 KSSS Lucas Shuwalow Colling  
KSSS OCR Optimist 4878 LIJS Ruben Rooth  
KSSS OCR Optimist 4878 RÖSS Hugo J Eklöv  
KSSS OCR Optimist 4880 LDSS Cornelia Baldock Frost  
KSSS OCR Optimist 4881 KSSS Dan Eliasson  
KSSS OCR Optimist 4882 KKKK Hilda Wallström  
KSSS OCR Optimist 4886 LIJS Adam Laurin  
KSSS OCR Optimist 4887 KSSS Oliver Josefsson  
KSSS OCR Optimist 4894 KSSS Viktor Elfving  
KSSS OCR Optimist 4899 LDSS Oskar Annwall  
KSSS OCR Optimist 4900 KSSS Ernst Åkesson  
KSSS OCR Optimist 4901 KSSS Alexander Forssén  
KSSS OCR Optimist 4903 KSSS Harry Wilton  
KSSS OCR Optimist 4905 KSSS Adele Ramm-Ericson  
KSSS OCR Optimist 4906 KSSS Isak Kaplan  
KSSS OCR Optimist 4907 KSSS Didrik Dahlberg  
KSSS OCR Optimist 4909 KSSS Oscar Wetter  
KSSS OCR Optimist 4913 RÅSS Emma Landgren  
KSSS OCR Optimist 4917 Stenungsunds SS Olivia Johansson  
KSSS OCR RS Feva ESK Ebba Skarin Tilde Mörtberg
KSSS OCR RS Feva 1544 USS Oscar Barg Viktoria Marik
KSSS OCR RS Feva 2666 Uppsala SS Sara Skarin  
KSSS OCR RS Feva 3597 USS Rasmus Chilléen Hannes Chilléen
KSSS OCR RS Feva 4966 Nynäshamns SS Nils Zander Alfred Clauss
KSSS OCR RS Feva 6418 USS Joel Sundberg  
KSSS OCR RS Feva 6500 USS Sara Ek  
KSSS OCR RS Feva 6980 HSSS Theodor Tolstoy Ester Tolstoy
KSSS OCR RS Feva 7404 ESK Stella Adsten Xixas
KSSS OCR RS Feva 7404 ESK Daniel Ericson Ella Theelke

https://www.ksss.se/
ksss@ksss.se

https://www.ksss.se/kappsegling/ksss-kappseglingar-2023/
regatta@ksss.se

Sailwave Scoring Software 2.30.02
www.sailwave.com