event burgee venue burgee

Regionsmästerskap i Optimist 2024

Kungliga Svenska Segel Sällskapet

Deltagarlista

 
Segelnummer Klubb Namn Födelseår Kön
3618 OXSS Nike Kjellberg 2012 F
4228 LESS Wille Forsberg 2010 M
4312 HjBK Olle Nordqvist 2010 M
4329 LDSS Lily Andrén 2010 F
4367 VKSK Joel Eriksson 2010 M
4379 KKKK Lisa Wirsén 2010 F
4423 SSKA Elvira Mossberg 2010 F
4428 RÅSS Erik Hasselblad 2012 M
4433 VKSK Freddy Gilius 2009 M
4445 LiJS Sverre Bimberg 2012 M
4454 KSSS Gusten Angantyr 2012 M
4488 LESS Casper Westbom 2010 M
4489 KnSS Rasmus Löveborn 2009 M
4505 RÅSS Hugo Johnson 2012 M
4569 LDSS Conrad Berndtsson 2011 M
4600 RÖSS Stig Nicolin 2010 M
4605 RÖSS Märtha Frölén 2009 F
4610 HjBK Emil Nordqvist 2012 M
4617 KKKK Felix Boyd 2010 M
4628 KSSS Hugo Sandlund 2010 M
4629 KKKK Kasper Palmås 2010 M
4630 LDSS Minna Thelin 2010 F
4638 LDSS Valdemar Elf 2009 M
4644 HjBK Viktor Sigurdsson 2010 M
4669 KJK Gustaf Arvmyren 2010 M
4678 RÖSS Greta Uleberg 2010 F
4703 KSSS Philip Tempelman 2009 M
4717 KSSS Albert Blomström 2012 M
4719 KSSS Axel Henricsson 2009 M
4729 LESS Saga Bondjers 2009 F
4741 KSSS Josephine Wetter 2012 F
4749 LDSS Sixten Elf 2009 M
4755 MSS Carl Ivert 2011 M
4758 KNSS Nils Fredin 2012 M
4760 LBSK Philip Malm 2010 M
4763 MSS Alexander Wallin 2011 M
4771 KKKK Lisa Nilsson 2011 F
4774 LDSS Anton Ekerstig 2011 M
4784 KKKK Olle Sjöblom 2010 M
4788 LerSS Elias Sundelöf 2009 M
4789 RÖSS Lilly Smidfelt 2011 F
4791 OXSS Vilgot Schiller 2010 M
4795 RJK Frank Odelius 2012 M
4798 RÖSS Adam Hinton 2010 M
4800 LBS Lukas Malmsjö 2009 M
4802 KSSS Märtha Bankel 2011 F
4803 KSSS Josefin Arnell 2010 F
4804 LijS Olof Aldor 2011 M
4809 LerSS Sebastian Almér 2009 M
4810 STSS Tilde Kantola 2009 F
4813 HjBK Ode Verheyden 2010 F
4815 LiJS Otto Wallentin 2011 M
4817 KKKK Linnea Wallström 2011 F
4818 LDSS Adrian Kallin 2010 M
4825 KSSS Casper Ramm-Ericson 2012 M
4827 OXSS Svante Timan Gustafsson 2010 M
4829 HjBK Karl Johansson 2011 M
4835 RÅSS Julia Nilsson 2011 F
4837 RÖSS Leah Bernhardtz 2009 F
4838 LDSS Stella Isaksson 2009 F
4839 KKKK Max Ottosson 2010 M
4840 KSSS Lisa Swärd 2011 F
4844 LerSS Lova Sjöde 2010 F
4846 LDSS Carl Axman 2011 M
4851 MSS Neo Jönsson 2011 M
4852 KKKK Tuvali Lissbrant Falk 2010 F
4854 KKKK Viola Darin 2011 F
4859 LDSS Victoria Nielsen 2009 F
4860 BOJK Maja Skarin 2009 F
4861 KKKK Nataleah Wallin 2012 F
4865 KSSS Nathalie Hermansson 2012 F
4869 LerSS Vilmer Nilsson 2011 M
4870 LESS Vendela Hallset Green 2009 F
4871 HjBK Amanda Pettersson 2011 F
4872 LESS Erik Wallentin 2010 F
4875 RÅSS Filippa Skarp 2012 F
4878 LiJS Ruben Rooth 2010 M
4879 RÖSS Hugo J Eklöv 2011 M
4881 KSSS Dan Eliasson 2011 M
4882 KKKK Hilda Wallström 2009 F
4884 LiJS Filip Lundström 2012 M
4886 LiJS Adam Laurin 2010 M
4887 KSSS Oliver Josefsson 2011 M
4888 HjBK Alice Sjösten 2011 F
4889 KSSS Nils Dirkse 2011 M
4890 HjBK Moa Axhede 2011 F
4894 KSSS Viktor Elfving 2009 M
4895 KKKK Gustaf Westberg 2011 M
4896 LESS Lovisa Axvi 2011 F
4897 RÅSS Ellie Nordström 2012 F
4898 KKKK Anton Holmberg 2011 M
4899 LDSS Oskar Annwall 2009 M
4900 KSSS Ernst Åkesson 2010 M
4901 KSSS Matilda Tham 2011 F
4902 HjBK Jakob Egeland 2010 M
4903 KSSS Harry Wilton 2010 M
4905 KSSS Adele Ramm-Ericson 2009 F
4906 KSSS Isak Kaplan 2010 M
4907 KSSS Didrik Dahlberg 2011 M
4908 HjBK Joar Santén 2011 M
4909 KSSS Oscar Wetter 2009 M
4910 LBSK Oskar Netterlid 2010 M
4911 KKKK Leo Florèn 2010 M
4913 KKKK Emma Landgren 2011 F
4914 NYSS Klara Ekstrand 2011 F
4915 LiJS Julietta Lassarp 2012 F
4917 HjBK Olivia Johansson 2010 F
4918 LiJS Arvid Sandström 2010 M
4919 KKKK Elsa Beijar 2010 F
4920 LDSS Cornelia Baldock Frost 2009 F
4921 KSSS Alexander Forssen 2010 M
4923 KKKK Gustav Holm Enander 2011 M

https://www.ksss.se/kappsegling/ksss-kappseglingar-2024/Regionsregatta/
regatta@ksss.se

https://www.sailarena.com/sv/se/club/ksss/regionsregatta-2024/
regatta@ksss.se

Sailwave Scoring Software 2.30.02
www.sailwave.com