Longboard Townsville Spints 2020

Townsville Sailing Club

Results are provisional as of 13:18 on October 5, 2020

Multi 1 Fleet

Sailed: 10, Discards: 1, To count: 9, Rating system: VY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
R13
 
R14
 
R15
 
R16
 
Total Nett
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 (7.0 DNC) 20.0 13.0
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 (7.0 DNC) 21.0 14.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 3.0 (7.0 DNS) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 3.0 4.0 4.0 3.0 1.0 46.0 39.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 (7.0 DNC) 7.0 DNS 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 4.0 3.0 3.0 4.0 2.0 51.0 44.0
Multi 1   AUS952 952 A Class Classic Buckle, Peter   67 (7.0 DNS) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 5.0 7.0 DNC 7.0 DNC 5.0 7.0 DNF 66.0 59.0
Multi 1   NED 24 24 Nacra F20 FCS F20 2 Up Guinea, Mick Brendan Torpelund 54.5 (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 70.0 63.0

Green Fleet Fleet

Sailed: 16, Discards: 2, To count: 14, Rating system: VY, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
R7
 
R8
 
R9
 
R10
 
R11
 
R12
 
R13
 
R14
 
R15
 
R16
 
Total Nett
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 (2.0) 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 25.0 20.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 3.0 2.0 3.0 (8.0 DNC) 1.0 1.0 2.0 4.0 1.0 3.0 2.0 (8.0 DNC) 1.0 2.0 3.0 2.0 46.0 30.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 3.0 1.0 4.0 4.0 4.0 3.0 66.0 50.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 4.0 8.0 DNC 4.0 3.0 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 3.0 3.0 1.0 4.0 94.0 78.0
Green Fleet   Opti 1 1 Greenfleet   McKellar, Callum   175 1.0 3.0 2.0 1.0 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 103.0 87.0
Green Fleet   387   Optimist   Linton, Connor   170 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 128.0 112.0
Green Fleet   TBA   Greenfleet   McKenzie, Madisen   175 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 128.0 112.0

Multi 2 Fleet

Sailed: 14, Discards: 2, To count: 12, Rating system: VY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R5
 
R6
 
R7
 
R8
 
R9
 
R10
 
R11
 
R13
 
R14
 
R15
 
Total Nett
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 (4.0) 2.0 2.0 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (4.0) 1.0 26.0 18.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 1.0 (3.0) 1.0 (2.0) 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 2.0 24.0 19.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 3.0 (5.0) (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 3.0 4.0 52.0 43.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 5.0 4.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 7.0 DNC 4.0 4.0 3.0 3.0 5.0 7.0 DNC 3.0 2.0 3.0 64.0 50.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 2.0 1.0 3.0 1.0 (7.0 DNF) (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 5.0 3.0 3.0 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 67.0 53.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 (7.0 RET) (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 5.0 5.0 5.0 6.0 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 82.0 68.0

Mixed Mono Fleet

Sailed: 14, Discards: 2, To count: 12, Rating system: VY, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R6
 
R7
 
R8
 
R9
 
R10
 
R11
 
R13
 
R14
 
R15
 
R16
 
Total Nett
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 18.0 13.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 (10.0 DNF) (4.0) 2.0 3.0 1.0 1.0 2.0 3.0 2.0 37.0 23.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 (4.0) 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 3.0 (4.0) 3.0 40.0 32.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 3.0 (10.0 DNF) (10.0 DNC) 10.0 DNC 5.0 3.0 3.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 2.0 4.0 100.0 80.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 6.0 4.0 6.0 4.0 10.0 DNC 10.0 DNC 6.0 4.0 5.0 5.0 100.0 80.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 4.0 5.0 5.0 5.0 10.0 DNC 10.0 DNC 5.0 7.0 8.0 8.0 107.0 87.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 5.0 4.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 7.0 6.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 7.0 6.0 6.0 7.0 108.0 88.0
Mixed Mono Tasar 2829   Tasar   Kostin, Alex Diane Kelsey 108 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 4.0 5.0 7.0 6.0 122.0 102.0
Mixed Mono Tasar 759   Tasar   Claus, Josh Tony Ritter 108 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNF 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 140.0 120.0

Mono 1 Fleet

Sailed: 14, Discards: 2, To count: 12, Rating system: VY, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R6
 
R7
 
R8
 
R9
 
R10
 
R11
 
R13
 
R14
 
R15
 
R16
 
Total Nett
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 26.0 14.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 2.0 (3.0) 2.0 2.0 3.0 2.0 (4.0) 3.0 3.0 3.0 1.0 2.0 2.0 2.0 34.0 27.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   118.5 5.0 5.0 (6.0 DNF) (6.0 DNC) 2.0 4.0 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 4.0 1.0 1.0 47.0 35.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 4.0 1.0 4.0 4.0 (5.0) (5.0) 5.0 4.0 5.0 5.0 3.0 3.0 3.0 3.0 54.0 44.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 3.0 4.0 3.0 3.0 4.0 3.0 2.0 5.0 4.0 4.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 59.0 47.0

Junior Fleet

Sailed: 14, Discards: 2, To count: 12, Rating system: VY, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY R1
03/10
R2
 
R3
 
R4
 
R6
 
R7
 
R8
 
R9
 
R10
 
R11
 
R13
 
R14
 
R15
 
R16
 
Total Nett
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 (2.0) (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 21.0 17.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 1.0 1.0 3.0 (12.0 DNC) 2.0 (5.0) 3.0 2.0 1.0 1.0 3.0 5.0 4.0 3.0 46.0 29.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 167 3.0 3.0 2.0 (12.0 DNC) 3.0 2.0 1.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 1.0 3.0 1.0 4.0 71.0 47.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 5.0 4.0 4.0 2.0 (7.0) 4.0 4.0 6.0 3.0 4.0 4.0 7.0 7.0 (8.0) 69.0 54.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 4.0 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 4.0 3.0 5.0 4.0 5.0 5.0 6.0 6.0 6.0 6.0 90.0 66.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 6.0 5.0 5.0 3.0 8.0 7.0 7.0 7.0 7.0 7.0 (9.0) (9.0) 8.0 9.0 97.0 79.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 5.0 12.0 DNF 12.0 DNC 5.0 4.0 3.0 12.0 DNC 2.0 3.0 5.0 111.0 87.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 6.0 6.0 6.0 3.0 12.0 DNC 12.0 DNC 5.0 4.0 10.0 7.0 119.0 95.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNF 12.0 DNC 12.0 DNC 8.0 7.0 RDG 7.0 RDG 7.0 8.0 9.0 2.0 132.0 108.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 9.0 8.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 8.0 10.0 5.0 10.0 146.0 122.0
Junior Sabot 2 Up 6296 7197 Sabot 2up   Linton, Kalen Connor Linton 167 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNF 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 11.0 11.0 12.0 DNC 166.0 142.0

R1 - Multi 1 Fleet - 03/10

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 134900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:09:48 0:13:20 1.0
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:10:04 0:13:42 2.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 0:20:23 0:25:38 3.0
Multi 1   AUS952 952 A Class Classic Buckle, Peter   67 DNS   7.0

R2 - Multi 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 141500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:09:22 0:12:45 1.0
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:09:55 0:13:30 2.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 DNS   7.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 DNS   7.0

R3 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 143200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:17:06 0:23:16 1.0
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:17:15 0:23:28 2.0

R4 - Multi 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 145900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:17:29 0:23:47 1.0
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:17:59 0:24:28 2.0

R6 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 103600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:49:04 1:06:45 1.0
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:51:09 1:09:36 2.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   78.5 0:56:18 1:11:43 3.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 1:02:20 1:19:24 4.0
Multi 1   AUS952 952 A Class Classic Buckle, Peter   67 1:09:19 1:43:27 5.0

R7 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 141500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R8 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 141500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R9 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 142100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R10 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 145000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R11 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 103600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R13 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 100800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:20:11 0:27:28 1.0
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:20:56 0:28:29 2.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 0:23:58 0:30:32 3.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 0:25:12 0:31:42 4.0

R14 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 103800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:19:50 0:26:59 1.0
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:20:06 0:27:21 2.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 0:26:15 0:33:26 3.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 0:27:42 0:34:51 4.0

R15 - Multi 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 111000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   1715 26 Nacra 5.8 Nacra 5.8 Torpelund, Andrew Jason Bennett 73.5 0:17:15 0:23:28 1.0
Multi 1   1714   Nacra 5.8 Nacra 5.8 Duncan, Luke   73.5 0:17:22 0:23:38 2.0
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 0:22:20 0:28:06 3.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 0:22:58 0:29:15 4.0
Multi 1   AUS952 952 A Class Classic Buckle, Peter   67 0:20:01 0:29:53 5.0

R16 - Multi 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 103600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 1   2206   Nacra 5.0 cat Nacra 5.0 1 Up Cook, Jarrod   79.5 1:28:35 1:51:26 1.0
Multi 1   20   Nacra 16sq Nacra 16 Sq 1 Up Debney, Antony   78.5 1:27:58 1:52:04 2.0
Multi 1   AUS952 952 A Class Classic Buckle, Peter   67 DNF   7.0

R1 - Green Fleet Fleet - 03/10

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 135500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   Opti 1 1 Greenfleet   McKellar, Callum   175 00:14:00 0:08:00 1.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:13:53 0:08:10 2.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:13:59 0:09:07 3.0

R2 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 141100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:03:20 0:01:58 1.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:04:00 0:02:37 2.0
Green Fleet   Opti 1 1 Greenfleet   McKellar, Callum   175 00:06:00 0:03:26 3.0

R3 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 142200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:04:00 0:02:21 1.0
Green Fleet   Opti 1 1 Greenfleet   McKellar, Callum   175 00:04:30 0:02:34 2.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:06:00 0:03:55 3.0

R4 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 143000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   Opti 1 1 Greenfleet   McKellar, Callum   175 00:04:05 0:02:20 1.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:04:35 0:02:42 2.0

R6 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 110600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:03:43 0:02:25 1.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:04:59 0:02:56 2.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:06:59 0:03:59 3.0

R7 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 112200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:03:16 0:01:55 1.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:04:00 0:02:37 2.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:05:49 0:03:19 3.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 00:06:23 0:03:39 4.0

R8 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 113700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:04:14 0:02:29 1.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:04:30 0:02:34 2.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 00:05:04 0:02:54 3.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:04:31 0:02:57 4.0

R9 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 142100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:07:47 0:05:05 1.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:09:38 0:05:30 2.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:13:49 0:08:08 3.0

R10 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 150100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:07:42 0:04:32 1.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:10:19 0:05:54 2.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:09:41 0:06:19 3.0

R11 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 151900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:13:43 0:08:04 1.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:15:17 0:09:58 2.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:20:28 0:11:42 3.0

R13 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 102100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 10:28 0:06:50 1.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 12:29 0:07:21 2.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 16:27 0:09:24 3.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 17:27 0:09:58 4.0

R14 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 1043
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 10.16 0.06.02 1.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 9:42 0:06:20 2.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 11.12 0.06.24 3.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 13.03 0.07.27 4.0

R15 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 110000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 9.58 0.05.42 1.0
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 10.38 0.06.15 2.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 10.57 0.07.09 3.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 13.31 0.07.43 4.0

R16 - Green Fleet Fleet

Start: Start 6, Finishes: Elapsed time, Time: 111600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Green Fleet   877   Optimist   Martin, Reid   170 00:09:17 0:05:28 1.0
Green Fleet   7 4987 Open Bic   Tracey, Amelia   153.3 00:09:03 0:05:54 2.0
Green Fleet   Darcy   Greenfleet   Wilson, Darcy   175 00:11:20 0:06:29 3.0
Green Fleet   Opti 3 3 Greenfleet   Craner, Abigail   175 00:11:30 0:06:34 4.0

R1 - Multi 2 Fleet - 03/10

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 135200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:09:09 0:10:17 1.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:09:19 0:10:28 2.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:11:51 0:13:19 3.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:12:02 0:13:31 4.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:13:47 0:15:29 5.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 RET   7.0

R2 - Multi 2 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 141200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:07:55 0:08:54 1.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:08:05 0:09:05 2.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:09:11 0:10:19 3.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:11:55 0:13:23 4.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:12:22 0:13:54 5.0

R3 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 143500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:15:21 0:17:15 1.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:15:59 0:17:58 2.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:16:04 0:18:03 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:20:08 0:22:37 4.0

R4 - Multi 2 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 150200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:15:34 0:17:29 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:16:19 0:18:20 2.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:17:20 0:19:29 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:21:05 0:23:41 4.0

R6 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 104300
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:15:14 0:17:07 1.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:15:34 0:17:29 2.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:16:17 0:18:18 3.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:17:07 0:19:14 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:21:44 0:24:25 5.0

R7 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 111900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:17:36 0:19:47 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:18:33 0:20:51 2.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:19:53 0:22:20 3.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:20:43 0:23:17 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:26:47 0:30:06 5.0

R8 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 115800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:09:29 0:10:39 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:10:06 0:11:21 2.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:10:14 0:11:30 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:10:18 0:11:34 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:12:38 0:14:12 5.0

R9 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 142100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:18:10 0:20:25 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:18:21 0:20:37 2.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:20:39 0:23:12 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:21:05 0:23:41 4.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:23:24 0:26:18 5.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:23:56 0:26:53 6.0

R10 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 145000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:18:23 0:20:39 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:18:34 0:20:52 2.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:19:29 0:21:53 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:20:12 0:22:42 4.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:20:45 0:23:19 5.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:24:24 0:27:25 6.0

R11 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 152300
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:16:51 0:18:56 1.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:17:20 0:19:29 2.0
Multi 2   1730   Arrow   Walker, Keeden   89 0:18:17 0:20:33 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:18:32 0:20:49 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:23:26 0:26:20 5.0

R13 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 101100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:14:51 0:16:41 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:15:01 0:16:52 2.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:15:14 0:17:07 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:15:46 0:17:43 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:19:04 0:21:25 5.0

R14 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 104100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:14:57 0:16:48 1.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:15:57 0:17:55 2.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:16:31 0:18:33 3.0
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:17:57 0:20:10 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:20:08 0:22:37 5.0

R15 - Multi 2 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 110700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Multi 2   1734   Arrow   Dau, Tim   89 0:14:56 0:16:47 1.0
Multi 2   1620   Arrow   Skinner, Daryl   89 0:15:31 0:17:26 2.0
Multi 2   1728   Arrow   Smith, Gary   89 0:16:43 0:18:47 3.0
Multi 2   1729   Arrow   Smith-jung, Blake   89 0:16:47 0:18:51 4.0
Multi 2   1699   Arrow   Chow, Linus   89 0:18:17 0:20:33 5.0

R16 - Multi 2 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 104300
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Place Points

R1 - Mixed Mono Fleet - 03/10

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 135500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:11:27 0:10:36 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:11:32 0:10:41 2.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 0:11:52 0:10:59 3.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:12:02 0:11:09 4.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:14:02 0:13:00 5.0

R2 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 141800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:11:24 0:10:33 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:11:39 0:10:47 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:11:42 0:10:50 3.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:15:11 0:14:04 4.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 DNF   10.0

R3 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 143800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:11:42 0:10:50 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:11:58 0:11:05 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:12:02 0:11:09 3.0

R4 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 145600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:19:44 0:18:16 1.0
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:19:59 0:18:30 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:20:17 0:18:47 3.0

R6 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 104600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:17:52 0:16:33 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:18:16 0:16:55 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:19:23 0:17:57 3.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:17:26 0:18:04 4.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 0:19:40 0:18:13 5.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:21:20 0:19:45 6.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:21:22 0:19:47 7.0

R7 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 112200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:20:29 0:18:58 1.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:21:22 0:19:47 2.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 0:22:18 0:20:39 3.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:24:05 0:22:18 4.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:22:24 0:23:13 5.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:25:10 0:23:18 6.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 DNF   10.0
Mixed Mono Tasar 759   Tasar   Claus, Josh Tony Ritter 108 DNF   10.0

R8 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 120100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:11:36 0:10:44 1.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:12:00 0:11:07 2.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 0:12:04 0:11:10 3.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:12:09 0:11:15 4.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:12:13 0:12:40 5.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:19:36 0:18:09 6.0

R9 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 142400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:22:43 0:21:02 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:23:15 0:21:32 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:23:59 0:22:12 3.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:29:22 0:27:11 4.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:30:56 0:32:03 5.0

R10 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 150100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:22:08 0:20:30 1.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:22:46 0:21:05 2.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:23:27 0:21:43 3.0

R11 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 153100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:01:44 0:01:36 1.0
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:21:47 0:20:10 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:22:12 0:20:33 3.0

R13 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 101400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:17:41 0:16:22 1.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:17:53 0:16:34 2.0
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:18:31 0:17:09 3.0
Mixed Mono Tasar 2829   Tasar   Kostin, Alex Diane Kelsey 108 0:19:06 0:17:41 4.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:17:13 0:17:50 5.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:19:25 0:17:59 6.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:19:38 0:18:11 7.0

R14 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 104400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:18:52 0:17:28 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:19:22 0:17:56 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:19:30 0:18:03 3.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:20:30 0:18:59 4.0
Mixed Mono Tasar 2829   Tasar   Kostin, Alex Diane Kelsey 108 0:20:54 0:19:21 5.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:21:16 0:19:41 6.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:19:32 0:20:15 7.0

R15 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 111600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 0:14:46 0:13:40 1.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 0:15:06 0:13:59 2.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 0:15:19 0:14:11 3.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 0:15:48 0:14:38 4.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 0:16:00 0:14:49 5.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 0:16:13 0:15:01 6.0
Mixed Mono Tasar 2829   Tasar   Kostin, Alex Diane Kelsey 108 0:16:27 0:15:14 7.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 0:14:45 0:15:17 8.0

R16 - Mixed Mono Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 104600
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mixed Mono Tasar 2930   Tasar   Heath, Lachlan Carmen Walker 108 1:13:48 1:08:20 1.0
Mixed Mono Tasar Aus 2799 2799 Tasar   Linton, Aaron Amy Linton 108 1:14:14 1:08:44 2.0
Mixed Mono Tasar 2558   Tasar   Cobden, Thomas Alice Roper 108 1:14:40 1:09:08 3.0
Mixed Mono Tasar 2926   Tasar   Heath, Greg David Martin 108 1:14:53 1:09:20 4.0
Mixed Mono Tasar 1783   Tasar   Claus Jnr, Joshua Bailey Wilson 108 1:15:46 1:10:09 5.0
Mixed Mono Tasar 2829   Tasar   Kostin, Alex Diane Kelsey 108 1:15:56 1:10:19 6.0
Mixed Mono Tasar 2717   Tasar   Smith, Sue Felicity Smith 108 1:16:02 1:10:24 7.0
Mixed Mono 29er 1870   Int 29er   Cameron, Patrick Lucas Cook 96.5 1:13:39 1:16:19 8.0

R1 - Mono 1 Fleet - 03/10

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 135800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:13:55 0:11:08 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:14:41 0:12:23 2.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:16:19 0:13:03 3.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:15:56 0:13:27 4.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   118.5 0:17:34 0:14:49 5.0

R2 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 142100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:08:15 0:06:58 1.0
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:13:57 0:11:10 2.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:14:03 0:11:51 3.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:15:27 0:12:22 4.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   118.5 0:16:40 0:14:04 5.0

R3 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 144500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:23:52 0:19:06 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:22:57 0:19:22 2.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:27:27 0:21:58 3.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:32:07 0:27:06 4.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   118.5 DNF   6.0

R4 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 153200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:23:45 0:19:00 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:24:32 0:20:42 2.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:27:58 0:22:22 3.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:30:19 0:25:35 4.0

R6 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 104900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:21:26 0:17:09 1.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:22:04 0:17:39 2.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:21:35 0:18:13 3.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:23:27 0:18:46 4.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:23:24 0:19:45 5.0

R7 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 112500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:24:16 0:19:25 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:24:51 0:20:58 2.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:27:50 0:22:16 3.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:28:33 0:22:50 4.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:28:05 0:23:42 5.0

R8 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 120400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:14:27 0:11:34 1.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:14:55 0:11:56 2.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:15:05 0:12:04 3.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:14:35 0:12:18 4.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:14:45 0:12:27 5.0

R9 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 142700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:26:10 0:20:56 1.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:27:00 0:21:36 2.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:29:10 0:24:37 3.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:30:22 0:25:38 4.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:32:07 0:25:42 5.0

R10 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 150400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:27:19 0:21:51 1.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:28:40 0:22:56 2.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:28:16 0:23:51 3.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:30:37 0:24:30 4.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:33:55 0:28:37 5.0

R11 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 154400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:25:31 0:20:25 1.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:26:52 0:21:30 2.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:27:15 0:23:00 3.0
Mono 1 4.7 167062 7062 Laser 4.7   Boothby, Kayla   125 0:29:35 0:23:40 4.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:28:49 0:24:19 5.0

R13 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 101700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:16:12 0:13:40 1.0
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:21:14 0:16:59 2.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:21:47 0:18:23 3.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:23:20 0:18:40 4.0

R14 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 104700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 4.7 209538 9538 Laser 4.7   Wadley, Travis   125 0:23:00 0:18:24 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:22:55 0:19:20 2.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:23:12 0:19:35 3.0
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:24:33 0:19:38 4.0

R15 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 111900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 0:16:48 0:13:26 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 0:16:16 0:13:44 2.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 0:17:21 0:14:38 3.0

R16 - Mono 1 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 104900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Mono 1 Radial 185825 5825 Laser Radial   Osborne, Chelseann   125 1:17:53 1:02:18 1.0
Mono 1 Radial 190364 0364 Laser Radial   Bulstrode, Marcus   118.5 1:16:57 1:04:56 2.0
Mono 1 Radial 209267 9267 Laser Radial   Chye, Daniel   118.5 1:17:13 1:05:10 3.0

R1 - Junior Fleet - 03/10

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 140100
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:13:23 0:08:20 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:13:34 0:08:27 2.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 167 0:14:09 0:08:28 3.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:18:31 0:11:32 4.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:19:11 0:11:57 5.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:30:00 0:18:41 6.0

R2 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 142400
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:13:04 0:08:08 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:13:24 0:08:21 2.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 167 0:14:47 0:08:51 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:18:16 0:11:23 4.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:34:00 0:21:11 5.0

R3 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 144800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:22:08 0:13:47 1.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 167 0:25:24 0:15:13 2.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:31:19 0:19:31 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:33:10 0:20:40 4.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 1:08:00 0:42:22 5.0

R4 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 153500
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:22:30 0:14:01 1.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:27:05 0:16:52 2.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 1:40:00 1:02:18 3.0

R6 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 104900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:21:21 0:13:18 1.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:21:56 0:13:40 2.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:22:30 0:14:01 3.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:23:38 0:14:43 4.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 0:24:11 0:15:04 5.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:24:47 0:15:26 6.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:25:00 0:15:35 7.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:29:19 0:18:16 8.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 0:35:04 0:21:51 9.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 DNF   12.0
Junior Sabot 2 Up 6296 7197 Sabot 2up   Linton, Kalen Connor Linton 167 DNF   12.0

R7 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 112800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:18:29 0:11:31 1.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:19:25 0:12:06 2.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:20:00 0:12:28 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:21:24 0:13:20 4.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:23:03 0:14:22 5.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:24:55 0:15:31 6.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:27:00 0:16:49 7.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 0:27:39 0:17:14 8.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 DNF   12.0

R8 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 120700
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:12:40 0:07:54 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:12:42 0:07:55 2.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:12:44 0:07:56 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:12:59 0:08:05 4.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:13:00 0:08:06 5.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:13:20 0:08:18 6.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:14:24 0:08:58 7.0

R9 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 143000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:22:00 0:13:42 1.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:22:15 0:13:52 2.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:24:48 0:15:27 3.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:25:50 0:16:06 4.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   167 0:30:22 0:18:11 5.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:29:32 0:18:24 6.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:38:08 0:23:46 7.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 0:43:02 0:25:46 8.0

R10 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 150800
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:20:55 0:13:02 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:21:20 0:13:18 2.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:23:55 0:14:54 3.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   167 0:24:55 0:14:55 4.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:24:39 0:15:21 5.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 4:49:08 3:00:09 7.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 RDG 0:37:08 7.0

R11 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 155000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:18:21 0:11:26 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:18:55 0:11:47 2.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   167 0:20:06 0:12:02 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:20:45 0:12:56 4.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:21:10 0:13:11 5.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 5:26:57 3:23:42 7.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 RDG 0:32:56 7.0

R13 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 102000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:17:37 0:10:59 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:17:54 0:11:09 2.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:18:22 0:11:27 3.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:18:57 0:11:48 4.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:19:33 0:12:11 5.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:20:06 0:12:31 6.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 0:22:00 0:13:10 7.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 0:21:47 0:13:34 8.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:22:25 0:13:58 9.0

R14 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 105000
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:19:00 0:11:50 1.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 0:19:09 0:11:56 2.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:19:10 0:11:57 3.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:19:46 0:12:19 4.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:19:50 0:12:21 5.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:20:36 0:12:50 6.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:20:51 0:12:59 7.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 0:22:55 0:13:43 8.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:22:04 0:13:45 9.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 0:22:40 0:14:07 10.0
Junior Sabot 2 Up 6296 7197 Sabot 2up   Linton, Kalen Connor Linton 167 0.48.00 0.28.45 11.0

R15 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 112200
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 0:13:41 0:08:32 1.0
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 0:13:45 0:08:34 2.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 0:14:09 0:08:49 3.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 0:14:10 0:08:50 4.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 0:14:43 0:09:10 5.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 0:14:53 0:09:16 6.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 0:15:00 0:09:21 7.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 0:15:03 0:09:23 8.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 0:16:01 0:09:35 9.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 0:15:47 0:09:50 10.0
Junior Sabot 2 Up 6296 7197 Sabot 2up   Linton, Kalen Connor Linton 167 23.21.00 13.58.55 11.0

R16 - Junior Fleet

Start: Start 5, Finishes: Finish time, Time: 104900
Fleet Division Sail No. AltSailNo Class Boat Class Name CrewName VY Elapsed Corrected Points
Junior Sabot 1 Up 7040   Sabot 1up   Wadley, Breanne   160.5 1:19:58 0:49:49 1.0
Junior Sabot 1 Up 6291 6778 Sabot 2up   Doyle, Amelia Mathieu, Alyssa 167 1:23:24 0:49:56 2.0
Junior Sabot 1 Up 7073   Sabot 1up   Osborne, Domenick   160.5 1:20:10 0:49:57 3.0
Junior Sabot 2 Up 7078   Sabot 2up   Eaton, Kelson Kalen Linton 160.5 1:20:35 0:50:12 4.0
Junior Sabot 1 Up 7016   Sabot 1up   Eaton, Laken   160.5 1:20:43 0:50:17 5.0
Junior Sabot 1 Up 6287   Sabot 1up   Priora, Joshy   160.5 1:21:15 0:50:37 6.0
Junior Sabot 1 Up 7120   Sabot 1up   Dunne, Nicholas   160.5 1:21:16 0:50:38 7.0
Junior Sabot 1 Up 6283   Sabot 1up   Noonan, Stefan   160.5 1:21:30 0:50:47 8.0
Junior   6266   Sabot 1up   McKenzie, Bailey   160.5 1:23:07 0:51:47 9.0
Junior Sabot 1 Up 7129 7128 Sabot 1up   Miskle, Abbey   160.5 1:23:08 0:51:48 10.0



Sailwave Scoring Software 2.23.4
www.sailwave.com