Majthényi Zsombor Emlékverseny 2019

Eredmény

Optimist Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 72, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo Club HelmName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Optimist 1311 SVE Héder Benedek Barna serdülő Férfi 4.0 1.0 2.0 1.0 (73.0 BFD) 81.0 8.0
2nd Optimist 1331 SVE Tóth Attila ifjúsági Férfi 1.0 (11.0) 3.0 3.0 1.0 19.0 8.0
3rd Optimist 1313 BYC Demjén Olivér ifjúsági Férfi 3.0 3.0 5.0 (11.0) 2.0 24.0 13.0
4th Optimist 2005 SVE Borda Levente ifjúsági Férfi 5.0 6.0 1.0 2.0 (73.0 BFD) 87.0 14.0
5th Optimist 704 KEREKED Kis-Szölgyémi Soma serdülő Férfi 16.0 5.0 4.0 9.0 (73.0 BFD) 107.0 34.0
6th Optimist 1912 BALATONI YC Fehér Boróka ifjúsági 8.0 4.0 (16.0) 14.0 11.0 53.0 37.0
7th Optimist 901 BYC Lackó Dávid ifjúsági Férfi 6.0 14.0 14.0 7.0 (73.0 BFD) 114.0 41.0
8th Optimist 714 KEREKED Csekovszky Mór ifjúsági Férfi 10.0 22.0 7.0 5.0 (73.0 BFD) 117.0 44.0
9th Optimist 1366 BALATONI YC Csőregh András ifjúsági Férfi 11.0 12.0 13.0 8.0 (18.0) 62.0 44.0
10th Optimist 286 SÉP Völler Hanna ifjúsági (19.0) 16.0 6.0 13.0 12.0 66.0 47.0
11th Optimist 944 THE-YKA Simó András serdülő Férfi 23.0 7.0 12.0 6.0 (26.0) 74.0 48.0
12th Optimist 238 SÉP Jandl Rómeó serdülő Férfi (31.0) 2.0 17.0 10.0 22.0 82.0 51.0
13th Optimist 1367 BALATONI YC Csőregh Mihály serdülő Férfi 9.0 19.0 (42.0) 21.0 9.0 100.0 58.0
14th Optimist 1369 BYC Pais-Hank Olivér ifjúsági Férfi 17.0 13.0 (31.0) 20.0 10.0 91.0 60.0
15th Optimist 706 KEREKED Bite Pál Előd serdülő Férfi 12.0 (24.0) 11.0 18.0 21.0 86.0 62.0
16th Optimist 1336 BALATONI YC Szaplonczay Balázs serdülő Férfi 7.0 (33.0) 18.0 33.0 6.0 97.0 64.0
17th Optimist 1347 BYC Borbás Buda ifjúsági Férfi 2.0 (43.0) 8.0 30.0 25.0 108.0 65.0
18th Optimist 114 SÉP Pécsi Koppány Dániel serdülő Férfi 20.0 (30.0) 21.0 4.0 23.0 98.0 68.0
19th Optimist 1337 BYC Lackó Sára serdülő 21.0 15.0 34.0 (73.0 DNC) 3.0 146.0 73.0
20th Optimist 419 SVE Kovács Herbert ifjúsági Férfi (28.0) 18.0 20.0 15.0 20.0 101.0 73.0
21st Optimist 1340 KEREKED Balogh Anna Mária ifjúsági (54.0) 20.0 26.0 34.0 4.0 138.0 84.0
22nd Optimist 2002 VVSI Kemény Szabolcs serdülő Férfi (50.0) 21.0 49.0 12.0 5.0 137.0 87.0
23rd Optimist 379 THE-YKA Szokody Vincent ifjúsági Férfi 14.0 10.0 (60.0) 25.0 39.0 148.0 88.0
24th Optimist 1375 SVE Neszmélyi Barnabás ifjúsági Férfi (39.0) 31.0 22.0 22.0 13.0 127.0 88.0
25th Optimist 1811 SVE Komáromy Benedek ifjúsági Férfi 18.0 (57.0) 15.0 19.0 38.0 147.0 90.0
26th Optimist 1368 BALATONI YC Vándor Olivér Szilárd ifjúsági Férfi 22.0 8.0 25.0 (73.0 DNC) 37.0 165.0 92.0
27th Optimist 701 KEREKED Juhász Emília ifjúsági 15.0 39.0 32.0 (73.0 DNC) 7.0 166.0 93.0
28th Optimist 1322 BYC Bodnár Hanna serdülő 13.0 17.0 (45.0) 28.0 36.0 139.0 94.0
29th Optimist 726 PRO SE Murányi József ifjúsági Férfi 33.0 9.0 (52.0) 35.0 31.0 160.0 108.0
30th Optimist 1260 THE-YKA Érdi Ferenc Vince ifjúsági Férfi (56.0) 32.0 9.0 37.0 40.0 174.0 118.0
31st Optimist 101 VVSI Hajdu-Geiger Ágost serdülő Férfi 38.0 (45.0) 10.0 40.0 30.0 163.0 118.0
32nd Optimist 1329 BALATONI YC Siklósi Mór ifjúsági Férfi 26.0 49.0 36.0 (73.0 DNC) 8.0 192.0 119.0
33rd Optimist 905 BYC Kerti Máté Atilla serdülő Férfi 32.0 (55.0) 28.0 31.0 28.0 174.0 119.0
34th Optimist 234 FVE Koch Péter serdülő Férfi 34.0 (38.0) 38.0 16.0 34.0 160.0 122.0
35th Optimist 616 KYC Kerti Attila serdülő Férfi 30.0 23.0 (50.0) 27.0 43.0 173.0 123.0
36th Optimist 375 THE-YKA Andrik Adél serdülő 35.0 29.0 (48.0) 46.0 15.0 173.0 125.0
37th Optimist 1374 SVE Lange Péter ifjúsági Férfi 45.0 52.0 19.0 17.0 (55.0) 188.0 133.0
38th Optimist 1332 THE-YKA Kádi Patrícia ifjúsági 27.0 44.0 (58.0) 41.0 24.0 194.0 136.0
39th Optimist 371 THE-YKA Feind Liliána ifjúsági (49.0) 27.0 46.0 47.0 19.0 188.0 139.0
40th Optimist 1326 BALATONI YC Kovalik-Deák Bercel ifjúsági Férfi 43.0 35.0 29.0 (73.0 DNC) 32.0 212.0 139.0
41st Optimist 71 SVE Kollár Ádám Krisztián ifjúsági Férfi (53.0) 48.0 24.0 23.0 46.0 194.0 141.0
42nd Optimist 377 THE-YKA Andrik Artúr ifjúsági Férfi 37.0 36.0 37.0 32.0 (51.0) 193.0 142.0
43rd Optimist 712 KEREKED Badar Botond serdülő Férfi 40.0 26.0 30.0 (52.0) 49.0 197.0 145.0
44th Optimist 617 KYC Sághy Attila serdülő Férfi 48.0 25.0 (59.0) 26.0 48.0 206.0 147.0
45th Optimist 903 BYC Gerendy Anna ifjúsági 47.0 (56.0) 51.0 39.0 16.0 209.0 153.0
46th Optimist 705 KEREKED Lacza Zaránd serdülő Férfi 29.0 50.0 43.0 (73.0 DNC) 33.0 228.0 155.0
47th Optimist 1344 BYC Kiss Bulcsú ifjúsági Férfi (61.0) 42.0 44.0 45.0 27.0 219.0 158.0
48th Optimist 373 THE-YKA Darvai Gergő serdülő Férfi 52.0 54.0 27.0 29.0 (56.0) 218.0 162.0
49th Optimist 708 KEREKED Lacza Boróka ifjúsági 44.0 (47.0) 47.0 42.0 29.0 209.0 162.0
50th Optimist 1312 SVE Németh Dániel serdülő Férfi 24.0 (60.0) 35.0 48.0 60.0 227.0 167.0
51st Optimist 1111 SVE Farkas Bence ifjúsági Férfi 25.0 28.0 57.0 (73.0 DNC) 58.0 241.0 168.0
52nd Optimist 3401 VVSI Benczúr Aladár ifjúsági Férfi 41.0 34.0 41.0 (73.0 DNC) 52.0 241.0 168.0
53rd Optimist 374 THE-YKA Pour Máté serdülő Férfi (63.0) 40.0 62.0 24.0 45.0 234.0 171.0
54th Optimist 90 MVM SE Szathmáry Bence ifjúsági Férfi 36.0 (66.0) 33.0 43.0 59.0 237.0 171.0
55th Optimist 1128 SVE Tenke Botond Milán serdülő Férfi 42.0 41.0 39.0 53.0 (54.0) 229.0 175.0
56th Optimist 1373 SVE Lange Richárd ifjúsági Férfi (57.0) 51.0 23.0 55.0 50.0 236.0 179.0
57th Optimist 372 THE-YKA Lévay Levente serdülő Férfi 62.0 59.0 (63.0) 50.0 17.0 251.0 188.0
58th Optimist 1316 MVM SE Vida Áron serdülő Férfi 58.0 61.0 (65.0) 59.0 14.0 257.0 192.0
59th Optimist 23 FVE Léderer-Vágó Lóránd ifjúsági Férfi 46.0 37.0 (64.0) 54.0 62.0 263.0 199.0
60th Optimist 34 VVSI Sebestyén Domonkos Vince U16 Férfi (65.0) 64.0 56.0 36.0 44.0 265.0 200.0
61st Optimist 7 SVE Sükösd Miksa Simon serdülő Férfi (60.0) 46.0 40.0 57.0 57.0 260.0 200.0
62nd Optimist 736 PRO SE Farkas Marcell ifjúsági Férfi 55.0 (63.0) 53.0 51.0 41.0 263.0 200.0
63rd Optimist 370 THE-YKA Kollár-Seregélyes Kornél serdülő Férfi 51.0 (62.0) 55.0 49.0 61.0 278.0 216.0
64th Optimist 11 VVSI Somogyi Janka ifjúsági Férfi 59.0 58.0 (61.0) 56.0 47.0 281.0 220.0
65th Optimist 307 VVSI P.Szolomayer Balázs ifjúsági Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 44.0 35.0 298.0 225.0
66th Optimist 1280 SVE Haidekker Zsófi ifjúsági (64.0) 53.0 54.0 62.0 63.0 296.0 232.0
67th Optimist 620 VVSI Németh Zsombor serdülő Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 60.0 42.0 321.0 248.0
68th Optimist 1328 THE-YKA Makara Samu ifjúsági Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 38.0 65.0 322.0 249.0
69th Optimist 962 MVM SE Tóth-Sarkadi Kolos serdülő Férfi 66.0 65.0 (73.0 DNC) 61.0 64.0 329.0 256.0
70th Optimist 1370 SVE Schneider Brúnó serdülő Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 58.0 53.0 330.0 257.0
71st Optimist 378 THE-YKA Bodgál Mihály Emil ifjúsági Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 73.0 DNC 73.0 BFD 365.0 292.0
71st Optimist 133 KYC Tóth Bátor András serdülő Férfi (73.0 DNC) 73.0 DNC 73.0 DNC 73.0 DNC 73.0 DNC 365.0 292.0

Laser 4,7 Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 39, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo Club HelmName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Laser 4,7 213110 THE-YKA Bagonyi Bálint U18 Férfi (6.0) 4.0 1.0 4.0 1.0 16.0 10.0
2nd Laser 4,7 211551 MVM SE Kovács Attila U18 Férfi (25.0) 7.0 2.0 1.0 7.0 42.0 17.0
3rd Laser 4,7 201672 BYC Sigmond Soma U16 Férfi (9.0) 1.0 8.0 5.0 3.0 26.0 17.0
4th Laser 4,7 212044 BYC Vida Róza U16 3.0 (8.0) 5.0 6.0 8.0 30.0 22.0
5th Laser 4,7 209452 BYC Nagy Bendegúz U16 Férfi 1.0 9.0 7.0 (40.0 BFD) 6.0 63.0 23.0
6th Laser 4,7 213869 BYC Kis-Kapin Karina U18 2.0 6.0 4.0 (40.0 BFD) 11.0 63.0 23.0
7th Laser 4,7 213296 SVE Verebély Mátyás U16 Férfi 11.0 (14.0) 6.0 7.0 2.0 40.0 26.0
8th Laser 4,7 201872 BYC Sellei Bence U18 Férfi 12.0 3.0 3.0 (40.0 BFD) 12.0 70.0 30.0
9th Laser 4,7 214794 SVE Verebély Nándor U18 Férfi 5.0 11.0 (12.0) 9.0 5.0 42.0 30.0
10th Laser 4,7 218110 THE-YKA Majoros Balázs U16 Férfi 7.0 5.0 10.0 11.0 (23.0) 56.0 33.0
11th Laser 4,7 213115 SVE Vladiszavlyev Alexandar U18 Férfi 8.0 (21.0) 11.0 8.0 16.0 64.0 43.0
12th Laser 4,7 200974 SVE Jeney Kristóf U16 Férfi 4.0 20.0 14.0 (25.0) 9.0 72.0 47.0
13th Laser 4,7 215900 SVE Baticz Barnabás U16 Férfi 17.0 (19.0) 13.0 14.0 4.0 67.0 48.0
14th Laser 4,7 175436 SVE Gáborjáni-Szabó Bence U16 Férfi (31.0) 17.0 16.0 3.0 13.0 80.0 49.0
15th Laser 4,7 208731 MVM SE Molnár Emese Lilla U16 (32.0) 2.0 18.0 13.0 18.0 83.0 51.0
16th Laser 4,7 203022 BYC Fehér Zsombor U18 Férfi 18.0 23.0 9.0 10.0 (33.0) 93.0 60.0
17th Laser 4,7 193758 SVE Szentiványi András Antal U16 Férfi 10.0 (30.0) 19.0 19.0 15.0 93.0 63.0
18th Laser 4,7 201218 THE-YKA Cserveni Dániel Benedek U16 Férfi 23.0 12.0 (25.0) 17.0 17.0 94.0 69.0
19th Laser 4,7 204702 THE-YKA Nagy Réka Dóra U16 13.0 22.0 (24.0) 23.0 14.0 96.0 72.0
20th Laser 4,7 204701 THE-YKA Vasaji Anna U16 16.0 16.0 (20.0) 20.0 20.0 92.0 72.0
21st Laser 4,7 210518 MVM SE Simonyi Levente U18 Férfi 14.0 25.0 15.0 (40.0 DNC) 19.0 113.0 73.0
22nd Laser 4,7 213107 THE-YKA Szokody Olivér U18 Férfi (15.0) 13.0 40.0 DNE 12.0 10.0 90.0 75.0
23rd Laser 4,7 210977 MVM SE Illanitz Igor U18 Férfi 24.0 10.0 (27.0) 21.0 27.0 109.0 82.0
24th Laser 4,7 203536 MVM SE Simonyi Kristóf U18 Férfi (34.0) 15.0 17.0 32.0 26.0 124.0 90.0
25th Laser 4,7 204828 PRO SE Ecseri Flóra Georgina U18 20.0 27.0 22.0 24.0 (28.0) 121.0 93.0
26th Laser 4,7 204896 VVSI Rákos Bendegúz Kristóf U18 Férfi 27.0 (32.0) 23.0 15.0 29.0 126.0 94.0
27th Laser 4,7 20873 MVM SE Csáti Fanni Borbála U18 (35.0) 24.0 30.0 16.0 24.0 129.0 94.0
28th Laser 4,7 200719 SÉP Maráczi Barna U18 Férfi 19.0 18.0 29.0 28.0 (31.0) 125.0 94.0
29th Laser 4,7 212412 MVM SE Fehér Máté U16 Férfi 26.0 31.0 (33.0) 18.0 25.0 133.0 100.0
30th Laser 4,7 210519 MVM SE Orbán Botond Máté U18 Férfi (40.0 DNC) 40.0 DNC 40.0 DNC 2.0 22.0 144.0 104.0
31st Laser 4,7 207391 SÉP Domonkos Gergely U16 Férfi 28.0 26.0 21.0 (31.0) 30.0 136.0 105.0
32nd Laser 4,7 189437 VVSI Bakonyi Zsombor U16 Férfi 30.0 28.0 26.0 22.0 (32.0) 138.0 106.0
33rd Laser 4,7 20303 MVM SE Pörneczi Bence Balázs U18 Férfi 22.0 33.0 32.0 27.0 (35.0) 149.0 114.0
34th Laser 4,7 204782 THE-YKA Pálinkás Lóránt U16 Férfi 21.0 34.0 31.0 30.0 (37.0) 153.0 116.0
35th Laser 4,7 202339 VVSI Farkas Lilla U18 (36.0) 35.0 35.0 26.0 21.0 153.0 117.0
36th Laser 4,7 203842 SÉP Abdai Réka U16 33.0 29.0 (34.0) 29.0 34.0 159.0 125.0
37th Laser 4,7 185754 KYC Buzás Márton U16 Férfi 29.0 36.0 28.0 34.0 (38.0) 165.0 127.0
38th Laser 4,7 195665 THE-YKA Csényi Leila Klára U16 (40.0 DNC) 40.0 DNC 40.0 DNC 33.0 36.0 189.0 149.0
39th Laser 4,7 183955 THE-YKA Darvai Flóra U16 (40.0 DNC) 40.0 DNC 40.0 DNC 40.0 DNC 40.0 DNC 200.0 160.0

Laser Radial Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 16, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo Club HelmName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Laser Radial 213100 THE-YKA Majthényi Zsombor U19 Férfi 1.0 1.0 1.0 1.0 (5.0) 9.0 4.0
2nd Laser Radial 213101 THE-YKA Virág Balázs U19 Férfi (10.0) 3.0 4.0 4.0 1.0 22.0 12.0
3rd Laser Radial 203058 THE-YKA Kotsis Lóránt U19 Férfi 4.0 4.0 (7.0) 2.0 4.0 21.0 14.0
4th Laser Radial 1 PRO SE Rédling Balázs U17 Férfi 3.0 (7.0) 5.0 3.0 3.0 21.0 14.0
5th Laser Radial 203534 MVM SE Aklan György U19 Férfi 5.0 (11.0) 10.0 5.0 2.0 33.0 22.0
6th Laser Radial 213116 BALATONI YC Bednár András Balázs U21 Férfi 6.0 2.0 6.0 (17.0 UFD) 10.0 41.0 24.0
7th Laser Radial 213096 SÉP Papp Péter U19 Férfi (9.0) 6.0 2.0 9.0 7.0 33.0 24.0
8th Laser Radial 185751 PRO SE Obiekwe Mike U18 Férfi 2.0 10.0 (17.0 DNF) 7.0 6.0 42.0 25.0
9th Laser Radial 202486 THE-YKA Tagai Marcell U19 Férfi (17.0 DNC) 8.0 3.0 8.0 12.0 48.0 31.0
10th Laser Radial 213118 THE-YKA Szűcs Ábel U19 Férfi 7.0 5.0 8.0 (17.0 DNC) 17.0 DNC 54.0 37.0
11th Laser Radial 204922 ARSC Barsi Livia U17 8.0 (14.0) 14.0 6.0 11.0 53.0 39.0
12th Laser Radial 212530 VVSI Kemény Zsombor U17 Férfi 11.0 9.0 9.0 12.0 (15.0) 56.0 41.0
13th Laser Radial 149201 KYC Svastits Attila U17 Férfi 13.0 (15.0) 12.0 11.0 9.0 60.0 45.0
14th Laser Radial 208498 THE-YKA Gombos Zsigmond U19 Férfi (14.0) 13.0 13.0 13.0 8.0 61.0 47.0
15th Laser Radial 204896 VVSI Bakos Kristóf Gergely U19 Férfi 12.0 12.0 11.0 (14.0) 13.0 62.0 48.0
16th Laser Radial szn BYC Kiss Kata U21 15.0 (16.0) 15.0 10.0 14.0 70.0 54.0

Laser Standard Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo Club HelmName HelmAgeGroup HelmSex R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Laser Standard 208452 BYC Zink Leon Miklós U19 Férfi 1.0 (2.0) 1.0 2.0 1.0 7.0 5.0
2nd Laser Standard 209452 BYC Vőneky Ákos U19 Férfi (2.0) 1.0 2.0 1.0 2.0 8.0 6.0
3rd Laser Standard 189269 MVM SE Szakasits György felnőtt Férfi (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 17.0 13.0
4th Laser Standard 200721 ARSC Péteri Gábor felnőtt Férfi 3.0 3.0 (4.0) 4.0 4.0 18.0 14.0
5th Laser Standard 179747 SVSC Kovács Zoltán felnőtt Férfi (5.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 25.0 20.0



Sailwave Scoring Software 2.25.11
www.sailwave.com