NC 2010 Bic 293/ Raceboard 320 - 2010 sammenlagt etter 4 av 4 NC

BIC U17 Fleet

Sailed: 30, Discards: 7, To count: 23, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo Club HelmName Arend 1 Arend 2 Arend 3 Arend 4 Arend 5 Arend 6 Arend 7 Flekk1 Flekk 2 Flekk 3 Flekk 4 Flekk 5 Flekk 6 Flekk 7 Flekk 8 Flekk 9 Flekk 10 Sola 1 Sola 2 Sola 3 Sola 4 Sola 5 Sola 6 Sola 7 Lysaker1 Lysaker2 Lysaker3 Lysaker4 Lysaker5 Lysaker6 Total Nett
1st BIC U17 NOR-24 Sola Brettseilerforening Nora E. Lindland (1.0) (1.0) (1.0) 1.0 (2.0) (2.0) (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 34.0 23.0
2nd BIC U17 NOR-93 Sola Brettseilerforening Aksel Leknes 3.0 (5.0 DNF) 2.0 (5.0 DNF) 3.0 3.0 3.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 3.0 4.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 105.0 70.0
3rd BIC U17 NOR-1881 ASF Jens Blågestad 2.0 2.0 (5.0 DNF) 2.0 1.0 1.0 1.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 2.0 2.0 1.0 2.0 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNF 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 116.0 81.0
4th BIC U17 NOR-71 Sola Brettseilerforening Snorre Aleksandersen (5.0 DNF) (5.0 DNF) (5.0 DNF) 3.0 4.0 (5.0 DNF) 4.0 (5.0 DNC) (5.0 DNC) (5.0 DNC) 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 5.0 DNF 3.0 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 5.0 DNC 137.0 102.0

BIC U15 Fleet

Sailed: 30, Discards: 7, To count: 23, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo Club HelmName Arend 1 Arend 2 Arend 3 Arend 4 Arend 5 Arend 6 Arend 7 Flekk1 Flekk 2 Flekk 3 Flekk 4 Flekk 5 Flekk 6 Flekk 7 Flekk 8 Flekk 9 Flekk 10 Sola 1 Sola 2 Sola 3 Sola 4 Sola 5 Sola 6 Sola 7 Lysaker1 Lysaker2 Lysaker3 Lysaker4 Lysaker5 Lysaker6 Total Nett
1st BIC U15 NOR-65 KNS Fabian Wilkens Solheim (3.0) (8.0 DNF) 2.0 (5.0) (5.0) (3.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (4.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 57.0 26.0
2nd BIC U15 NOR-81 KNS Peder Aubert (8.0 DNF) (8.0 DNF) (8.0 DNF) (4.0) (6.0) (8.0 DNF) (4.0) 3.0 2.0 3.0 1.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 4.0 4.0 3.0 2.0 2.0 3.0 108.0 62.0
3rd BIC U15 NOR-86 Sola Brettseilerforening Håkon Ørn 1.0 1.0 1.0 2.0 4.0 2.0 1.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 2.0 4.0 3.0 2.0 1.0 3.0 2.0 5.0 5.0 4.0 3.0 5.0 5.0 156.0 86.0
4th BIC U15 NOR-70 KNS Håkon Begby (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 2.0 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 DNF 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 2.0 4.0 4.0 3.0 4.0 4.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 178.0 108.0
5th BIC U15 NOR-68 Sola Brettseilerforening Eli C. Johnsen 2.0 8.0 DNF 8.0 DNF 3.0 2.0 8.0 DNF 3.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 5.0 6.0 DNF 5.0 5.0 5.0 6.0 DNF 6.0 DNF 6.0 6.0 6.0 5.0 6.0 6.0 207.0 137.0
6th BIC U15 NOR-57 KNS Arthur Ulrichsen 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 6.0 7.0 8.0 DNF 8.0 DNF (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 1.0 2.0 2.0 4.0 4.0 4.0 240.0 170.0
7th BIC U15 NOR-102 KNS Christopher Lowzow (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 3.0 3.0 5.0 6.0 3.0 2.0 262.0 192.0
8th BIC U15 NOR-60 ASF Stine Hopstock 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 1.0 1.0 8.0 DNF 8.0 DNF (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 272.0 202.0
9th BIC U15 NOR-58 ASF Fredrik Kjøge 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 3.0 1.0 8.0 DNF (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 274.0 204.0

Race U17 Fleet

Sailed: 30, Discards: 7, To count: 23, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet SailNo Club HelmName Arend 1 Arend 2 Arend 3 Arend 4 Arend 5 Arend 6 Arend 7 Flekk1 Flekk 2 Flekk 3 Flekk 4 Flekk 5 Flekk 6 Flekk 7 Flekk 8 Flekk 9 Flekk 10 Sola 1 Sola 2 Sola 3 Sola 4 Sola 5 Sola 6 Sola 7 Lysaker1 Lysaker2 Lysaker3 Lysaker4 Lysaker5 Lysaker6 Total Nett
1st Race U17 NOR-42 Karmøy Sivert Hovda (1.0) (1.0) (1.0) (1.0) (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 31.0 23.0
2nd Race U17 NOR-61 ASF Victoria Time Eimind 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 1.0 93.0 65.0
3rd Race U17 NOR-111 SBF May Sharoni (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) (4.0 DNC) 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 2.0 3.0 DNF 2.0 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 4.0 DNC 107.0 79.0

Sammenlagt resultat 2010. I klassene U13 publiseres ikke resultater i henhold til NIF sitt regelverk i forhold til barneidrett.

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area
DNFStarted but did not finish



Sailwave Scoring Software 2.02 build 5
www.sailwave.com