Subsea7 Onsdagsseilasene vår 2014

Gandsfjord Seilforening

Results as of 22:25 on April 30, 2014

Vind NNV 20-25 knop


Express resultater mangler

R1 - Express Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R1 - R36 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:15
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.035 20:02:28 1:47:28 1:51:14 1.0
2 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.013 20:07:55 1:52:55 1:54:23 2.0
3 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 0.995 20:10:55 1:55:55 1:55:20 3.0
4 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.979 20:14:39 1:59:39 1:57:08 4.0
5 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.013 20:14:11 1:59:11 2:00:44 5.0
6 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.980 20:19:50 2:04:50 2:02:20 6.0
7 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.013 20:16:02 2:01:02 2:02:36 7.0

R1 - R40 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:15
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Viking Racing SS 1.158 19:56:20 1:41:20 1:57:21 1.0

R1 - Rekrutt Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R1 - Sport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R1 - Trekant 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.906 19:33:45 1:23:45 1:15:53 1.0
2 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.906 19:35:50 1:25:50 1:17:46 2.0
3 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions MMO GS 0.903 19:48:16 1:38:16 1:28:44 3.0

R1 - Trekant 2 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 18:20
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.938 19:40:12 1:20:12 1:15:14 1.0
2 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.010 19:34:45 1:14:45 1:15:30 2.0
3 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.950 19:39:45 1:19:45 1:15:46 3.0
4 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.038 19:33:55 1:13:55 1:16:44 4.0
5 Trinity Dufour 40 NOR 11522 Borsheim/Svendsen SS 1.007 19:36:20 1:16:20 1:16:52 5.0
6 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.991 19:37:58 1:17:58 1:17:16 6.0
7 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 0.983 19:38:41 1:18:41 1:17:21 7.0
8 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.014 19:38:30 1:18:30 1:19:36 8.0
9 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.981 19:43:58 1:23:58 1:22:22 9.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com