Subsea7 Onsdagsseilasene høsten 2014

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 16:13 on October 7, 2014

Vind SSØ 4-16 knop
Heftig regnbyge i starten.

R2 - R36 Fleet - 13082014

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.013 19:43:03 1:33:03 1:34:16 1.0
2 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.029 19:47:28 1:37:28 1:40:18 2.0
3 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.979 19:53:24 1:43:24 1:41:14 3.0
4 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.980 19:53:37 1:43:37 1:41:33 4.0
5 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.013 19:53:05 1:43:05 1:44:25 5.0
6 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 0.995 19:55:29 1:45:29 1:44:57 6.0
7 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 0.976 19:57:53 1:47:53 1:45:18 7.0
8 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.013 20:03:15 1:53:15 1:54:43 8.0

R2 - R40 Fleet - 13082014

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.078 19:39:52 1:29:52 1:36:53 1.0
2 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.055 19:43:40 1:33:40 1:38:49 2.0
3 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering GS 1.144 19:36:46 1:26:46 1:39:16 3.0
4 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Siddis Racing SS 1.158 19:44:17 1:34:17 1:49:11 4.0
5 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.157 19:49:55 1:39:55 1:55:36 5.0

R2 - Trekant 1 Fleet - 13082014

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.906 20:08:02 2:03:02 1:51:28 1.0
2 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.907 20:10:58 2:05:58 1:54:15 2.0
3 Madam Larsen Larsen 28 NOR 7213 Jarle Goa SS 0.871 20:18:11 2:13:11 1:56:00 3.0
4 Fjorden Baby Soling NOR 134 Thale Thomseth SF 1928 0.854 20:31:24 2:26:24 2:05:02 4.0
5 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions MMO GS 0.897 20:33:25 2:28:25 2:13:08 5.0
6 Trio Albin Alpha NOR 6046 Hans Petter Torvik GS 0.861 20:40:10 2:35:10 2:13:36 6.0

R2 - Trekant 2 Fleet - 13082014

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 18:15
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro SS 0.950 20:13:35 1:58:35 1:52:39 1.0
2 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.042 20:03:25 1:48:25 1:52:58 2.0
3 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.938 20:16:20 2:01:20 1:53:49 3.0
4 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 0.983 20:10:50 1:55:50 1:53:52 4.0
5 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.981 20:13:04 1:58:04 1:55:49 5.0
6 SY Athene X-365 S NOR 9570 Vigdis Sørensen SS 0.986 20:14:57 1:59:57 1:58:16 6.0
7 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.013 20:12:07 1:57:07 1:58:38 7.0
8 Trinity Dufour 40 NOR 11522 Borsheim/Svendsen SS 1.007 20:18:20 2:03:20 2:04:12 8.0
9 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.991 20:24:32 2:09:32 2:08:22 9.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com