Subsea7 Onsdagsseilasene høsten 2014

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 13:10 on November 3, 2014

Vind SSØ 4 - 16 knop
Heftig regnbyge i starten

R3 Express - Express Fleet - 13.08.2014

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Placebo Express NOR 89 Arne Liebich Rise SF 1928   1 1.0
2 X-Ray Express NOR 1088 Team X-ray SF 1928   2 2.0
3 Fru Viste Express NOR 165 Alexander Viste SS   3 3.0
4 SeniliX Express NOR 1090 Ole Jensen SS   4 4.0
5 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS   5 5.0
6 Angst Express NOR 104 Tom Thorsen GS   6 6.0
7 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS   7 7.0
8 Happy Tuna Express NOR 898 Øyvind Nerheim Torkelsen SS   8 8.0
9 Foxy Express NOR 638 John Anders Johnsrud SS   9 9.0
10 Balu Express NOR 1062 Team Balu SS   10 10.0

R4 Express - Express Fleet - 13.08.2014

Start: Start 5, Finishes: Place, Time: 19:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Placebo Express NOR 89 Arne Liebich Rise SF 1928   1 1.0
2 SeniliX Express NOR 1090 Ole Jensen SS   2 2.0
3 Foxy Express NOR 638 John Anders Johnsrud SS   3 3.0
4 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS   4 4.0
5 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS   5 5.0
6 Happy Tuna Express NOR 898 Øyvind Nerheim Torkelsen SS   6 6.0

R3 Express - Sport Fleet - 13.08.2014

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Pod Bavaria B/one NOR 14896 GE Oil & Gas B One Sailing Team GS 0.936 1 1.0
2 THERT Bavaria B/one NOR 14967 GE Oil & Gas B One Sailing Team GS 0.937 2 2.0

R4 Express - Sport Fleet - 13.08.2014

Start: Start 5, Finishes: Place, Time: 19:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Pod Bavaria B/one NOR 14896 GE Oil & Gas B One Sailing Team GS 0.936 1 1.0
2 THERT Bavaria B/one NOR 14967 GE Oil & Gas B One Sailing Team GS 0.937 2 2.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com