Halliburton Onsdag Vår 2012

Gandsfjord Seilforening

Results as of 22:10 on May 16, 2012

Vind NNV, 300-340º ca. 10-18 knop

Ukjent båt NOR 11065.

Det er fortsatt noen båter som ikke har gyldig målebrev for 2012. Vi minner om at dette er protestgrunnlag og bør ordnes opp i snarest.

Ev. kommentarer sendes gandsfjordregatta@gmail.com





R3 - 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 Calypso Dehler 33 Cr./Cl. NOR 9396 Per Knudsen GS 1.20 191635 1:26:35 1:43:54 1.0
2 Vestabar Siesta 32 NOR 5038 Per G. Søiland GS 1.12 192615 1:36:15 1:47:48 2.0
3 Symra Hanse 315 NOR 12493 Frode Liland SS 1.12 194407 1:54:07 2:07:49 3.0

R3 - 2/3/4/5 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Bjørn Forshei GS 1.14 193217 1:42:17 1:56:36 1.0
2 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 1.16 193341 1:43:41 2:00:16 2.0
3 Basillen 2 Linjett 33 NOR 8830 Gard Olav Berge SS 1.17 193524 1:45:24 2:03:19 3.0

R3 - 6/7/8/9/10 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 1.22 193008 1:25:08 1:43:52 1.0
2 Hera II Hanse 400E NOR 12071 Jan Butler Wang SS 1.31 192505 1:20:05 1:44:55 2.0
3 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.36 192258 1:17:58 1:46:02 3.0
4 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 1.26 192915 1:24:15 1:46:09 4.0
5 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.30 192839 1:23:39 1:48:45 5.0
6 Procella Hanse 342 NOR 11937 Ragnar Egset SS 1.21 193654 1:31:54 1:51:12 6.0
7 Olja Lyn First 34.7 NOR 11868 Lars Rasmussen GS 1.27 193442 1:29:42 1:53:55 7.0
8 Xotic X-332 NOR 9899 Ole Jakob Kverneland SS 1.24 195855 1:53:55 2:21:15 8.0

R3 - Express Fleet

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Clark Kent Express NOR 55 Oluf Bergsvik SS 1.12 1 1.0
2 Placebo Express NOR 185 Arne Liebich Rise SF 1928 1.12 2 2.0
3 X-Ray Express NOR 88 Team X-ray GS 1.12 3 3.0
4 Xtension Express NOR 70 Vidar Løining SS 1.12 4 4.0
5 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS 1.12 5 5.0
6 Miss Behaving Express NOR 17 Kjell Morisbak Lund GS 1.12 6 6.0
7 SeniliX Express NOR 79 Ole Jensen SS 1.13 7 7.0
8 Raga Muffin Express NOR 195 Team Malthus v/Sigurd Middelthon SS 1.12 8 8.0
9 Fru Viste Express NOR 165 Alexander Viste SS 1.12 9 9.0
10 NN Express SWE 638 John Anders Johnsrud SS 1.12 10 10.0
11 Annxet Express NOR 240 Linda Johannesen SS 1.12 11 11.0
12 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS 1.13 12 12.0

R3 - R36 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 1.29 193912 1:39:12 2:07:58 1.0
2 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 1.29 194010 1:40:10 2:09:13 2.0
3 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 1.30 193928 1:39:28 2:09:18 3.0
4 Graabein First 36.7 NOR 11273 Einar Cederløv/Bjørn T. Thorsen SS 1.29 194039 1:40:39 2:09:50 4.0
5 Carrera Melges 24 NOR 294 Jan Inge Hellesmark SF 1928 1.27 194413 1:44:13 2:12:21 5.0

R3 - R40 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.34 193119 1:31:19 2:02:22 1.0
2 Yanix IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.38 193105 1:31:05 2:05:42 2.0
3 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.31 193705 1:37:05 2:07:11 3.0
4 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.34 193608 1:36:08 2:08:49 4.0
5 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Viking Racing SS 1.48 192704 1:27:04 2:08:52 5.0
6 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.40 193233 1:32:33 2:09:34 6.0
7 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.39 193356 1:33:56 2:10:34 7.0
8 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.34 193842 1:38:42 2:12:15 8.0
9 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.34 194136 1:41:36 2:16:09 9.0
10 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering SS 1.45 193458 1:34:58 2:17:42 10.0
11 Farrvel ILC Farr 40 NOR 9007 Team Farrvel SS 1.47 193717 1:37:17 2:23:00 11.0

R3 - Rekrutt Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Finish Elapsed Corrected Points
1 Kira 1 First 25 NOR 4326 Sigve Lye SS 1.04 195351 2:03:51 2:08:48 1.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.5
www.sailwave.com