Onsdag Treningsseilaser

Gandsfjord Seilforening

Results are provisional as of 22:17 on June 2, 2021

Målbåten fikk problemer så resultatene er rekonstruert etter beste evne.

Kommentarer sendes til gandsfjordregatta@gmail.com.

R3 - Express Fleet - 19.05.2021

Start: Start E, Finishes: Finish time, Time: 18:00, Course: 9, Wind: NV 9-14
Rank Fleet Division Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Express E Fars Cortina Albin Express NOR 211 Rune Kartveit SS 1 18:00 19:41:02 1:41:02 1:41:02 1.0
2 Express E Snøgg Albin Express NOR 314 Phillip Mullis SF1928 1 18:00 19:42:30 1:42:30 1:42:30 2.0
3 Express E Fru Viste Albin Express NOR 213 Alexander Viste SS 1 18:00 19:43:12 1:43:12 1:43:12 3.0
4 Express E Doris Albin Express NOR 649 Marit Veholmen GS 1 18:00 19:44:00 1:44:00 1:44:00 4.0
5 Express E Gullfix Albin Express NOR 1046 Kristian Kudsk Andreasen GS 1 18:00 19:45:00 1:45:00 1:45:00 5.0
6 Express E Ragamuffin Algeco Albin Express NOR 354 Robert Bakker SS 1 18:00 19:46:00 1:46:00 1:46:00 6.0
7 Express E Raskeladden Albin Express NOR 68 Team Raskeladden SF1928 1 18:00 194700 1:47:00 1:47:00 7.0
8 Express E Senilix Albin Express NOR 1090 Ole Jensen SS 1 18:00 19:51:00 1:51:00 1:51:00 8.0
9 Express E Idefix Albin Express NOR 155 Reidar Gilje-Sørnes GS 1 18:00 19:52:00 1:52:00 1:52:00 9.0
10 Express E Ilddåp Albin Express NOR 89 Torbjørn Søiland SF1928 1 18:00 19:53:19 1:53:19 1:53:19 10.0
11 Express E Exit Albin Express NOR 734 Einar Cederløv SS 1 18:00 19:54:15 1:54:15 1:54:15 11.0
12 Express E Happy Tuna Albin Express NOR 898 Øivind Torkelsen SS 1     DNC   19.0
12 Express E X-ray Albin Express NOR 1088 Reidar Njerve Lohne SF1928 1     DNC   19.0
12 Express E Reflex Albin Express NOR 86 Tomasz Stala SS 1     DNC   19.0
12 Express E Extension Albin Express NOR 583 Vidar Løining SS 1     DNC   19.0
12 Express E Summer of 69 Albin Express NOR 69 Torbjørn Kalleklev SS 1     DNC   19.0
12 Express E Rainbow Express Albin Express NOR 344 Trond Kjønnerød SS 1     DNC   19.0
12 Express E Klara Albin Express NOR 195 Øyvind Henriksen SS 1     DNC   19.0

R3 - NOR Rating Fleet - 19.05.2021

Start: Start F, Finishes: Finish time, Time: 18:05, Course: 9, Wind: NV 9-14
Rank Fleet Division Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Start Finish Elapsed Corrected Points
1 NOR Rating F Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 1.0965 18:05 19:39:50 1:34:50 1:43:59 1.0
2 NOR Rating F Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF1928 1.0422 18:05 19:45:00 1:40:00 1:44:13 2.5
2 NOR Rating F Balsam 2 Knarr NOR 50 Steinar Iversen SS 0.8397 18:05 20:09:07 2:04:07 1:44:13 2.5
4 NOR Rating F Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.1952 18:05 19:32:50 1:27:50 1:44:59 4.0
5 NOR Rating F Tellus Bavaria Match 38 NOR 11065 Nils Bøe GS 1.1091 18:05 19:40:16 1:35:16 1:45:40 5.0
6 NOR Rating F Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 1.0848 18:05 19:42:53 1:37:53 1:46:11 6.5
6 NOR Rating F Jysla Løye Farr 40 NOR 12383 Siddis Racing SS 1.2541 18:05 19:29:40 1:24:40 1:46:11 6.5
8 NOR Rating F Marild Bavaria 35 Match NOR 11073 Stig Gard Paulsen SF1928 1.0927 18:05 19:44:00 1:39:00 1:48:11 8.0
9 NOR Rating F YaniX Xp 44 NOR 15791 Regis Rougier GS 1.1956 18:05 19:35:30 1:30:30 1:48:12 9.0
10 NOR Rating F S/Y Laura Omega 30A NOR 6468 Walter Søiland SF1928 0.9689 18:05 20:01:25 1:56:25 1:52:48 10.0
11 NOR Rating F Slik vind Elan 37 NOR 11210 Håvard Fosså GS 1.0982 18:05 19:50:00 1:45:00 1:55:19 11.0
12 NOR Rating F Arion Bavaria 38 Cruiser NOR 13699 Bjørn Aage Krane SF1928 1.059 18:05 19:54:35 1:49:35 1:56:03 12.0
13 NOR Rating F Tjuvstart Hanse 312 NOR 11271 Tore Amdal SF1928 0.9541 18:05 20:09:18 2:04:18 1:58:36 13.0
14 NOR Rating F Trio Albin Alpha NOR 6046 Geir Tore Aamdal GS 0.9442 18:05 20:16:22 2:11:22 2:04:02 14.0

R3 - Sportsklasse Fleet - 19.05.2021

Start: Start E, Finishes: Finish time, Time: 18:00, Course: 9, Wind: NV 9-14
Rank Fleet Division Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Sportsklasse E THROT B/One NOR 14954 Lucie Franssen SS 1.0157 18:00 19:37:18 1:37:18 1:38:50 1.0
2 Sportsklasse E POD B/One NOR 14896 Olai Hagland SS 1.0146 18:00 19:39:06 1:39:06 1:40:33 2.0
3 Sportsklasse E Carrera Melges 24 NOR 294 Jan Inge Hellesmark SF1928 1.0328     DNC   4.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com