Onsdagsseilasene - Høstserien 2019

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 22:31 on September 1, 2021

Protest mot NOR 898 i R8.

NOR 997 mangler målebrev.

Kommentarer sendes til gandsfjordregatta@gmail.com.

R7 - Express og Sport - Express Fleet - 01.09.2021

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 18:10
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   1 1.0
2 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   2 2.0
3 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   3 3.0
4 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   4 4.0
5 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   5 5.0
6 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   6 6.0
7 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   7 7.0
8 Express Rainbow Express Trond Kjønnerød Albin Express NOR 344 SS   8 8.0
9 Express Extension Vidar Løining Albin Express NOR 583 SS   9 9.0
10 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   10 10.0
11 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   11 11.0
12 Express Raskeladden Team Raskeladden Albin Express NOR 68 SF1928   12 12.0
13 Express Gullfix Kristian Kudsk Andreasen Albin Express NOR 1046 GS   13 13.0
14 Express Ilddåp Torbjørn Søiland Albin Express NOR 89 SF1928   14 14.0
15 Express XO 28 Kjell Ove Usken Albin Express NOR 146 SF1928   15 15.0
16 Express Reflex Tomasz Stala Albin Express NOR 86 SS   16 16.0
17 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   17 17.0
18 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   OCS 19.0

R8 - Express og Sport - Express Fleet - 01.09.2021

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 19:15
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   1 1.0
2 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   2 2.0
3 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   3 3.0
4 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   4 4.0
5 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   5 5.0
6 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   6 6.0
7 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   7 7.0
8 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   8 8.0
9 Express Rainbow Express Trond Kjønnerød Albin Express NOR 344 SS   9 9.0
10 Express Reflex Tomasz Stala Albin Express NOR 86 SS   10 10.0
11 Express XO 28 Kjell Ove Usken Albin Express NOR 146 SF1928   11 11.0
12 Express Ilddåp Torbjørn Søiland Albin Express NOR 89 SF1928   12 12.0
13 Express Gullfix Kristian Kudsk Andreasen Albin Express NOR 1046 GS   13 13.0
14 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   14 14.0
15 Express Raskeladden Team Raskeladden Albin Express NOR 68 SF1928   15 15.0
16 Express Extension Vidar Løining Albin Express NOR 583 SS   16 16.0
17 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   17 17.0
18 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   18 18.0

R7 - Express og Sport - Sport Fleet - 01.09.2021

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 18:10, Course: 9, Wind: NV 9-14, Ave wind: 10
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport POD Olai Hagland Bavaria B/one NOR 14896 SS 0.8258,1.0146,1.1458 18:54:05 0:44:05 0:44:44 1.0
2 Sport THROT Lucie Franssen Bavaria B/one NOR 14954 SS 0.8274,1.0157,1.1473 18:56:25 0:46:25 0:47:09 2.0
3 Sport Minogue Knut Nygaard J70 NOR 997 SS 2,2,2 18:54:50 0:44:50 1:29:40 3.0

R8 - Express og Sport - Sport Fleet - 01.09.2021

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 19:15, Course: 9, Wind: NV 9-14, Ave wind: 10
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport POD Olai Hagland Bavaria B/one NOR 14896 SS 0.8258,1.0146,1.1458 19:46:05 0:31:05 0:31:32 1.0
2 Sport THROT Lucie Franssen Bavaria B/one NOR 14954 SS 0.8274,1.0157,1.1473 19:50:00 0:35:00 0:35:33 2.0
3 Sport Minogue Knut Nygaard J70 NOR 997 SS 2,2,2 19:46:50 0:31:50 1:03:40 3.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com