Onsdagsseilasene - Vårserien 2019

Gandsfjord Seilforening

Results are provisional as of 23:11 on May 29, 2019

Protest mot NOR 219 er frafalt.

Flere båter i Sportklasse har ikke oppdaterte NOR Rating målebrev på plass, dette må ordnes snarlig. NOR Rating er oppdatert på alle båter siden forrige år, og det vil påvirke de endelige resultatlistene.

Eventuelle kommentarer sendes gandsfjordregatta@gmail.com

R7 - Express og Sport - Express Fleet - 22.05.2019

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 18:05
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   1 1.0
2 Express Placebo Arne Liebich Rise Albin Express NOR 89 SF1928   2 2.0
3 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   3 3.0
4 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   4 4.0
5 Express Extension Vidar Løining Albin Express NOR 583 SS   6 6.0
6 Express Ragamuffin Malthus Uniteam Skjalg Lund Albin Express NOR 354 SS   7 7.0
7 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   8 8.0
8 Express Klara Skjalg Thunes Albin Express NOR 195 SS   9 9.0
9 Express Exit Einar Cederløv Albin Express NOR 734 SS   10 10.0
10 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   11 11.0
11 Express Eureka Terje Gilje-Sørnes Albin Express NOR 155 GS   12 12.0
12 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   13 13.0
13 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   14 14.0
14 Express Annxet Paul De Bergen Albin Express NOR 927 SS   15 15.0
14 Express Rainbow Express Trond Kjønnerød Albin Express NOR 344 SS   ZFP 15.0
16 Express Brexit Erik Kristiansson Albin Express NOR 96 SS   16 16.0
17 Express X-iL Kolbjørn Skjæveland Albin Express NOR 343 SS   17 17.0
18 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   18 18.0
19 Express More Express Wanted Geir Dalen Albin Express NOR 430 GS   19 19.0
20 Express Gullfix Team Gullfix Albin Express NOR 1046 SS   20 20.0
21 Express Aktiv HMS Aktiv HMS Albin Express NOR 68 SF1928   21 21.0
22 Express Reflex Team Reflex Albin Express NOR 86 SS   22 22.0
23 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   23 23.0
24 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   24 24.0
25 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   25 25.0
26 Express Balu Øyvind Marvik Albin Express NOR 1062 SS   26 26.0

R8 - Express og Sport - Express Fleet - 22.05.2019

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 18:49
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   1 1.0
2 Express Placebo Arne Liebich Rise Albin Express NOR 89 SF1928   2 2.0
3 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   3 3.0
4 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   4 4.0
5 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   5 5.0
6 Express Ragamuffin Malthus Uniteam Skjalg Lund Albin Express NOR 354 SS   6 6.0
7 Express Exit Einar Cederløv Albin Express NOR 734 SS   8 8.0
8 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   9 9.0
9 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   10 10.0
10 Express X-iL Kolbjørn Skjæveland Albin Express NOR 343 SS   11 11.0
11 Express Aktiv HMS Aktiv HMS Albin Express NOR 68 SF1928   12 12.0
12 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   13 13.0
13 Express Annxet Paul De Bergen Albin Express NOR 927 SS   14 14.0
14 Express Extension Vidar Løining Albin Express NOR 583 SS   16 16.0
15 Express Klara Skjalg Thunes Albin Express NOR 195 SS   ZFP 17.0
15 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   17 17.0
17 Express Rainbow Express Trond Kjønnerød Albin Express NOR 344 SS   19 19.0
18 Express Eureka Terje Gilje-Sørnes Albin Express NOR 155 GS   20 20.0
19 Express Gullfix Team Gullfix Albin Express NOR 1046 SS   21 21.0
20 Express Brexit Erik Kristiansson Albin Express NOR 96 SS   22 22.0
21 Express Balu Øyvind Marvik Albin Express NOR 1062 SS   23 23.0
22 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   24 24.0
23 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   ZFP 25.0
24 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   ZFP 28.0

R7 - Express og Sport - Sport Fleet - 22.05.2019

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 18:00, Course: 6, Wind: SV 4-8, Ave wind: 8
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport Lucky Jack Vegard Bruaset J70 NOR 714 SS 0.6775, 0.9031, 1.0586 18:26:25 0:26:25 0:17:54 1.0
2 Sport Gullan'go Lars Fosse J80 NOR 625 SF1928 0.9108, 1.1400, 1.2814 18:26:26 0:26:26 0:24:05 2.0
3 Sport Den Grønne Melgesen Espen Mathiesen Melges 24 NOR 334 SF1928 2, 2, 2 18:25:53 0:25:53 0:51:46 3.0

R8 - Express og Sport - Sport Fleet - 22.05.2019

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 18:44, Course: 6, Wind: SV 9-14, Ave wind: 10
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport Lucky Jack Vegard Bruaset J70 NOR 714 SS 0.6775, 0.9031, 1.0586 19:28:18 0:44:18 0:40:00 1.0
2 Sport Gullan'go Lars Fosse J80 NOR 625 SF1928 0.9108, 1.1400, 1.2814 19:31:52 0:47:52 0:54:34 2.0
3 Sport Den Grønne Melgesen Espen Mathiesen Melges 24 NOR 334 SF1928 2, 2, 2 19:27:58 0:43:58 1:27:56 3.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com