Subsea7 Onsdagsseilasene vår 2014

Gandsfjord Seilforening

Results as of 23:36 on June 3, 2014

Vind S 10-15 knop

Protest mot NOR 11075, innrømmer feil og har fått RAF.
Ukjent båt: NOR 182.

Båter som var på banen uten å fullføre bes melde seg slik at de kan få registrert DNS/DNF.

Kommentarer sendes til gandsfjordregatta@gmail.com

R4 - R36 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.979 20:07:36 1:57:36 1:55:08 1.0
2 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.029 20:03:15 1:53:15 1:56:32 2.0
3 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.980 20:09:06 1:59:06 1:56:43 3.0
4 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.013 20:07:09 1:57:09 1:58:40 4.0
5 Graabein First 36.7 NOR 11273 Einar Cederløv SS 0.980 20:14:08 2:04:08 2:01:39 5.0
6 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 0.995 20:12:38 2:02:38 2:02:01 6.0

R4 - R40 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Siddis Racing SS 1.158 19:52:50 1:42:50 1:59:05 1.0
2 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.055 20:07:45 1:57:45 2:04:14 2.0
3 YaniX IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.055 20:08:16 1:58:16 2:04:46 3.0
4 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering GS 1.144 20:00:33 1:50:33 2:06:28 4.0
5 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.078 20:07:33 1:57:33 2:06:43 5.0
6 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.157 20:05:48 1:55:48 2:13:59 6.0

R4 - Trekant 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Madam Larsen Larsen 28 NOR 7213 Jarle Goa SS 0.871 20:09:50 2:04:50 1:48:44 1.0
2 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.906 20:06:46 2:01:46 1:50:19 2.0
3 Fjorden Baby Soling NOR 134 Thale Thomseth SF 1928 0.854 20:15:00 2:10:00 1:51:01 3.0
4 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions MMO GS 0.903 20:27:33 2:22:33 2:08:43 4.0
5 Trio Albin Alpha NOR 6046 Hans Petter Torvik GS 0.861 20:37:00 2:32:00 2:10:52 5.0

R4 - Trekant 2 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 18:15
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.950 20:04:22 1:49:22 1:43:54 1.0
2 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 0.983 20:04:42 1:49:42 1:47:50 2.0
3 Trinity Dufour 40 NOR 11522 Borsheim/Svendsen SS 1.007 20:02:06 1:47:06 1:47:51 3.0
4 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.991 20:04:30 1:49:30 1:48:31 4.0
5 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.981 20:06:26 1:51:26 1:49:19 5.0
6 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.038 20:00:36 1:45:36 1:49:37 6.0
7 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.014 20:06:35 1:51:35 1:53:09 7.0
8 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.010   RAF   9.0

Scoring codes used

CodeDescription Points
RAFRetired after finishing 9


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com