Subsea7 Onsdagsseilasene vår 2014

Gandsfjord Seilforening

Results as of 22:23 on June 4, 2014

Vind SV 4-10 knop


Ukjent båt: NOR 182.

Båter som var på banen uten å fullføre bes melde seg slik at de kan få registrert DNS/DNF.

Kommentarer sendes til gandsfjordregatta@gmail.com

R6 - 1 Fleet

Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R6 - R36 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.979 19:22:59 1:12:59 1:11:27 1.0
2 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.029 19:19:43 1:09:43 1:11:44 2.0
3 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.013 19:22:17 1:12:17 1:13:13 3.0
4 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 0.976 19:28:22 1:18:22 1:16:29 4.0
5 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.980 19:29:39 1:19:39 1:18:03 5.0
6 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.013 19:30:30 1:20:30 1:21:33 6.0
7 Graabein First 36.7 NOR 11273 Einar Cederløv SS 0.980 19:34:29 1:24:29 1:22:48 7.0
8 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 0.995 19:35:07 1:25:07 1:24:41 8.0

R6 - R40 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 YaniX IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.055 19:18:41 1:08:41 1:12:28 1.0
2 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering GS 1.144 19:16:54 1:06:54 1:16:32 2.0
3 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.078 19:21:40 1:11:40 1:17:15 3.0
4 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Siddis Racing SS 1.158 19:18:44 1:08:44 1:19:36 4.0
5 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.055 19:25:51 1:15:51 1:20:01 5.0
6 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.157 19:26:43 1:16:43 1:28:46 6.0

R6 - Trekant 1 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.906 19:45:44 1:40:44 1:31:16 1.0
2 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.906 19:50:10 1:45:10 1:35:17 2.0
3 Buon Gusto RF 290 GBR 3548 Graham Lord SS 0.891 20:01:38 1:56:38 1:43:55 3.0
4 Fjorden Baby Soling NOR 134 Thale Thomseth SF 1928 0.854 20:28:06 2:23:06 2:02:12 4.0
5 Trio Albin Alpha NOR 6046 Hans Petter Torvik GS 0.861 20:39:05 2:34:05 2:12:40 5.0
6 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions MMO GS 0.903 20:49:23 2:44:23 2:28:26 6.0

R6 - Trekant 2 Fleet

Start: Start 4, Finishes: Finish time, Time: 18:15
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.938 19:51:28 1:36:28 1:30:29 1.0
2 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.010 19:49:04 1:34:04 1:35:00 2.0
3 Trinity Dufour 40 NOR 11522 Borsheim/Svendsen SS 1.007 19:52:24 1:37:24 1:38:05 3.0
4 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.950 20:00:12 1:45:12 1:39:56 4.0
5 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.038 19:56:29 1:41:29 1:45:20 5.0
6 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.991 20:01:37 1:46:37 1:45:39 6.0
7 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.014 20:02:54 1:47:54 1:49:25 7.0
8 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.981 20:07:45 1:52:45 1:50:36 8.0
9 SY Athene X-365 S NOR 9570 Vigdis Sørensen SS 0.986 20:19:58 2:04:58 2:03:13 9.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com