Subsea7 Onsdagsseilasene våren 2013

Gandsfjord Seilforening

Results as of 7:19 on June 6, 2013

Vind V-NV 7-15 knop.

Tyvstart GBR 5052: tillagt 7 min i tid
NOR 13002, tid 20053, prøveseilas

Se Gandsfjord seilforenings nettsider; R5 ble annulert. Godtgjørelse skal beregnes for de som stilte i til start. Det er litt manuelt arbeid med dette så sammenlagt for R5 og R 6 kommer derfor senere (ikke i dag)

Beklager sen publisering pga tekniske problemer

Ev. kommentarer sendes gandsfjordregatta@gmail.com.

R6 - Rekrutt Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R6 - Express Fleet

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Hex Press Express NOR 594/73 Oddvard Myrnes SS 1 1.0
2 Placebo Express NOR 89 Arne Liebich Rise SF 1928 2 2.0
3 Clark Kent Express NOR 55 Oluf Bergsvik SS 3 3.0
4 Siddis Express NOR 880/142 Frank Huth SF 1928 4 4.0
5 Klara Express NOR 232 Skjalg Thunes SS 5 5.0
6 Jadarhus Express NOR 222 Nils Olav Opsanger SS 6 6.0
7 X-Ray Express NOR 88 Team X-ray SF 1928 7 7.0
8 Foxy Express NOR 638 The Foxy Team v/John Anders Johnsrud SS 8 8.0
9 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS 9 9.0
10 SeniliX Express NOR 79 Ole Jensen SS 10 10.0
11 Raga Muffin Express NOR 354/195 Team Malthus v/Sigurd Middelthon SS 11 11.0
12 Frøken GLAE Express NOR 28 Eirik Helliesen SS 12 12.0
13 Mel O`di Express NOR 178 Team Subsea7 SS 13 13.0
14 Balu Express NOR 44 Team Balu SS 14 14.0
15 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS 15 15.0
16 Happy Tuna Express NOR 898 Øyvind Nerheim Torkelsen SS 16 16.0

R6 - R36 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.028 195805 1:58:05 2:01:23 1.0
2 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.989 200556 2:05:56 2:04:33 2.0
3 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.995 200704 2:07:04 2:06:26 3.0
4 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.028 200330 2:03:30 2:06:57 4.0
5 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 1.006 200637 2:06:37 2:07:23 5.0
6 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 1.000 200749 2:07:49 2:07:49 6.0

R6 - R40 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 YaniX IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.070 195727 1:57:27 2:05:40 1.0
2 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.091 195631 1:56:31 2:07:07 2.0
3 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering SS 1.164 195505 1:55:05 2:13:57 3.0
4 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.072 200637 2:06:37 2:15:44 4.0

R6 - Sport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 POD Bavaria B/one NOR 14896 Get Well Sailing Club GS 0.937 200401 2:14:01 2:05:34 1.0
2 THROT Bavaria B/one NOR 14954 Get Well Sailing Club GS 0.937 200424 2:14:24 2:05:56 2.0
3 THERT Bavaria B/one NOR 14967 Get Well Sailing Club GS 0.937 201429 2:24:29 2:15:23 3.0

R6 - Trekant 2 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.964 192548 1:20:48 1:17:53 1.0
2 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.950 192738 1:22:38 1:18:30 2.0
3 Calypso Dehler 33 Cr./Cl. NOR 9396 Per Knudsen GS 0.965 192813 1:23:13 1:20:18 3.0
4 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.054 192114 1:16:14 1:20:21 4.0
5 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.028 192401 1:19:01 1:21:14 5.0
6 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.026 192502 1:20:02 1:22:07 6.0
7 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.996 193132 1:26:32 1:26:11 7.0
8 Xotic X-332 NOR 9899 Ole Jakob Kverneland SS 0.967 193435 1:29:35 1:26:38 8.0

R6 - Trekant 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Avanti Larsen 28 DEN 73 Kristian Kudsk Andreasen GS 0.857 191242 1:22:42 1:10:52 1.0
2 Gusto RF 290 GBR 3548 Graham Lord SS 0.901 191708 1:27:08 1:18:30 2.0
3 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.917 191635 1:26:35 1:19:24 3.0
4 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.912 191807 1:28:07 1:20:22 4.0
5 Symra Hanse 315 NOR 12493 Frode Liland SS 0.911 192333 1:33:33 1:25:13 5.0
6 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions GS 0.921 193655 1:46:55 1:38:28 6.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.5.2
www.sailwave.com