Halliburton Onsdag Høst 2012

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 22:46 on October 23, 2012

Vind: Fraværende

R8 måtte dessverre kanselleres pga. manglende vind.

Ev. kommentarer sendes gandsfjordregatta@gmail.com.

R8 - 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Vestabar Siesta 32 NOR 5038 Per G. Søiland GS 1.12 DNC 4.0
1 Calypso Dehler 33 Cr./Cl. NOR 9396 Per Knudsen GS 1.20 DNC 4.0
1 Symra Hanse 315 NOR 12493 Frode Liland SS 1.12 DNC 4.0

R8 - 2/3/4/5 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 1.16 DNC 13.0
1 Ariane Comet 333 NOR 7380 Kjell Ove Usken SF 1928 1.14 DNC 13.0
1 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 1.16 DNC 13.0
1 LENS Willing NOR 3819 Bjørnar Jacobsen SS 1.09 DNC 13.0
1 Madam Larsen Larsen 28 NOR 7213 Jarle Goa SS 1.12 DNC 13.0
1 Basillen 2 Linjett 33 NOR 8830 Gard Olav Berge SS 1.17 DNC 13.0
1 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Bjørn Forshei GS 1.14 DNC 13.0
1 Troy Albin Nova NOR 4343 Hans Øye GS 1.14 DNC 13.0
1 Curium First Class 8 NOR 5829 Hans Rettedal Christiansen GS 1.16 DNC 13.0
1 Enya Oceanis 323 c. NOR 11547 Kurt Pettersen SS 1.16 DNC 13.0
1 Trio Albin Alpha NOR 6046 Hans Petter Torvik GS 1.10 DNC 13.0
1 Buon Gusto RF 290 GBR 3548 Graham Lord SS 1.14 DNC 13.0

R8 - 6/7/8/9/10 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 1.22 DNC 14.0
1 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 1.26 DNC 14.0
1 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.36 DNC 14.0
1 Procella Hanse 342 NOR 11937 Ragnar Egset SS 1.21 DNC 14.0
1 Olja Lyn First 34.7 NOR 11868 Lars Rasmussen GS 1.27 DNC 14.0
1 Xotic X-332 NOR 9899 Ole Jakob Kverneland SS 1.24 DNC 14.0
1 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.30 DNC 14.0
1 Silvergirl Bavaria Cruiser 36 NOR 14493 Einar Talgø SS 1.21 DNC 14.0
1 Elise Dufour 34 Performance NOR 11252 Geir Dalen GS 1.24 DNC 14.0
1 Blaa Dehler 36 NOR 10184 Arild Ferkingstad SS 1.29 DNC 14.0
1 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 1.26 DNC 14.0
1 Arctic Baby Hanse 342 NOR 11838 Patrick Decosemaeker SS 1.21 DNC 14.0
1 Hera II Hanse 400E NOR 12071 Jan Butler Wang SS 1.31 DNC 14.0

R8 - Express Fleet

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Placebo Express NOR 185 Arne Liebich Rise SF 1928 1.12 DNC 21.0
1 Fru Viste Express NOR 165 Alexander Viste SS 1.13 DNC 21.0
1 Xtension Express NOR 70 Vidar Løining SS 1.12 DNC 21.0
1 Glae Express NOR 28 Anders Aadnøy SS 1.12 DNC 21.0
1 Foxy Express NOR 73 The Foxy Team v/John Anders Johnsrud SS 1.12 DNC 21.0
1 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS 1.12 DNC 21.0
1 SeniliX Express NOR 79 Ole Jensen SS 1.12 DNC 21.0
1 Klara Express NOR 232 Skjalg Thunes SS 1.12 DNC 21.0
1 X-Ray Express NOR 88 Team X-ray SF 1928 1.12 DNC 21.0
1 Siddis Express NOR 142 Frank Yngve Huth SF 1928 1.12 DNC 21.0
1 Clark Kent Express NOR 55 Oluf Bergsvik SS 1.12 DNC 21.0
1 Raga Muffin Express NOR 195 Team Malthus v/Sigurd Middelthon SS 1.15 DNC 21.0
1 Balu Express NOR 44 Team Balu SS 1.13 DNC 21.0
1 Jadarhus Express NOR 222 Nils Olav Opsanger SS 1.12 DNC 21.0
1 Annxet Express NOR 240 Linda Johannesen SS 1.12 DNC 21.0
1 Happy Tuna Express NOR 211 Øyvind Nerheim Torkelsen SS 1.12 DNC 21.0
1 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS 1.13 DNC 21.0
1 Hex Press Express NOR 594 Oddvard Myrnes SS 1.12 DNC 21.0
1 Miss Behaving Express NOR 17 Kjell Morisbak Lund GS 1.12 DNC 21.0
1 Mel O`di Express NOR 178 Team Subsea7 SS 1.12 DNC 21.0

R8 - R36 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 1.30 DNC 7.0
1 Carrera Melges 24 NOR 294 Jan Inge Hellesmark SF 1928 1.27 DNC 7.0
1 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 1.29 DNC 7.0
1 Graabein First 36.7 NOR 11273 Einar Cederløv/Bjørn T. Thorsen SS 1.29 DNC 7.0
1 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 1.28 DNC 7.0
1 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 1.29 DNC 7.0

R8 - R40 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Virginia Bashford 36 NOR 9100 Michael Nygaard SS 1.34 DNC 15.0
1 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Viking Racing SS 1.48 DNC 15.0
1 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering SS 1.45 DNC 15.0
1 Yanix IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.38 DNC 15.0
1 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.34 DNC 15.0
1 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.34 DNC 15.0
1 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 1.31 DNC 15.0
1 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.34 DNC 15.0
1 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.40 DNC 15.0
1 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.31 DNC 15.0
1 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.39 DNC 15.0
1 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.39 DNC 15.0
1 Farrvel ILC Farr 40 NOR 9007 Team Farrvel SS 1.47 DNC 15.0
1 Himlaleite X-35 NOR 160 Egil Ronæs SS 1.34 DNC 15.0

R8 - Rekrutt Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club LYS Place Points
1 Kira 1 First 25 NOR 4326 Sigve Lye SS 1.04 DNC 2.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.5
www.sailwave.com