Subsea7 Onsdagsseilasene høsten 2013

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 22:25 on December 4, 2013

Vind S 5-15 knop.

NOR 12383, NOR 11555, NOR 86 og NOR 10832 var OCS og har fått 7 minutter tillegg.

R8 - Express Fleet

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 18:10
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Placebo Express NOR 89 Arne Liebich Rise SF 1928   1 1.0
2 Fru Viste Express NOR 117 Viste/Tandrevold SS   2 2.0
3 Amalie Express NOR 217 John Cooper SS   3 3.0
4 X-Ray Express NOR 88 Team X-ray SF 1928   4 4.0
5 SeniliX Express NOR 79 Ole Jensen SS   5 5.0
6 Jadarhus Express NOR 222 Nils Olav Opsanger SS   6 6.0
7 Xtension Express NOR 70 Vidar Løining SS   7 7.0
8 Hex Press Express NOR 73 Oddvard Myrnes SS   8 8.0
9 Samantha Express NOR 89 Team Samantha SS   9 9.0
10 Raga Muffin Express NOR 354/195 Team Malthus v/Sigurd Middelthon SS   10 10.0
11 Foxy Express NOR 638 The Foxy Team v/John Anders Johnsrud SS   11 11.0
12 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS   12 12.0
13 Balu Express NOR 44 Team Balu SS   13 13.0

R8 - R36 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.028 20:03:51 2:03:51 2:07:19 1.0
2 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.028 20:08:25 2:08:25 2:12:01 2.0
3 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 1.006 20:11:31 2:11:31 2:12:18 3.0
4 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.991 20:24:45 2:24:45 2:23:27 4.0
5 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 1.011 20:24:10 2:24:10 2:25:45 5.0
6 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.989 20:31:57 2:31:57 2:30:17 6.0
7 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.028 20:30:50 2:30:50 2:35:03 7.0
8 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 1.000 20:41:30 2:41:30 2:41:30 8.0

R8 - R40 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 18:00
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.091 20:00:45 2:00:45 2:11:44 1.0
2 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Viking Racing SS 1.175 20:03:11 2:03:11 2:24:44 2.0
3 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering GS 1.164 20:05:00 2:05:00 2:25:30 3.0
4 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.072 20:21:14 2:21:14 2:31:24 4.0

R8 - Sport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

R8 - Rekrutt Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Fjorden Baby Soling NOR 134 Thale Thomseth SF 1928 0.870 19:58:52 2:08:52 1:52:07 1.0

R8 - Trekant 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.917 19:20:50 1:30:50 1:23:18 1.0
2 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.912 19:25:47 1:35:47 1:27:21 2.0
3 Madam Larsen Larsen 28 NOR 7213 Jarle Goa SS 0.887 19:36:34 1:46:34 1:34:31 3.0
4 SpinnAker Albin Nova NOR 4738 Aker Solutions GS 0.921 19:51:05 2:01:05 1:51:31 4.0

R8 - Trekant 2 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 18:05
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.026 19:32:47 1:27:47 1:30:04 1.0
2 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.054 19:31:20 1:26:20 1:31:00 2.0
3 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.021 19:35:52 1:30:52 1:32:46 3.0
4 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.950 19:43:15 1:38:15 1:33:20 4.0
5 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.154 19:25:58 1:20:58 1:33:26 5.0
6 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.998 19:40:17 1:35:17 1:35:06 6.0
7 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.964 19:46:08 1:41:08 1:37:30 7.0
8 Lucky Fox X-99 NOR 563 Eric Franssen GS 0.996 19:44:37 1:39:37 1:39:13 8.0
9 Xotic X-332 NOR 9899 Ole Jakob Kverneland SS 0.967 19:51:47 1:46:47 1:43:16 9.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com