Onsdagsseilasene - Vårserien 2019

Gandsfjord Seilforening

Results are provisional as of 23:36 on June 19, 2019

Protest fra NOR649 mot NOR583 i R12

Kommentarer sendes til gandsfjordregatta@gmail.com.

R15 - Express og Sport - Express Fleet - 19.06.2019

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 18:05
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   1 1.0
2 Express Klara Skjalg Thunes Albin Express NOR 195 SS   2 2.0
3 Express Placebo Arne Liebich Rise Albin Express NOR 89 SF1928   3 3.0
4 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   4 4.0
5 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   5 5.0
6 Express Exit Einar Cederløv Albin Express NOR 734 SS   6 6.0
7 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   7 7.0
8 Express Ragamuffin Malthus Uniteam Skjalg Lund Albin Express NOR 354 SS   8 8.0
9 Express Aktiv HMS Aktiv HMS Albin Express NOR 68 SF1928   9 9.0
10 Express Eureka Terje Gilje-Sørnes Albin Express NOR 155 GS   10 10.0
11 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   11 11.0
12 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   12 12.0
13 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   13 13.0
14 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   14 14.0
15 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   15 15.0
16 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   16 16.0
17 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   220 17.0
18 Express Annxet Paul De Bergen Albin Express NOR 927 SS   221 18.0
19 Express Reflex Team Reflex Albin Express NOR 86 SS   222 19.0

R16 - Express og Sport - Express Fleet - 19.06.2019

Start: Start 2 - Express, Finishes: Place, Time: 18:05
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Place Points
1 Express Fru Viste Alexander Viste Albin Express NOR 213 SS   1 1.0
2 Express Happy Tuna Øivind Torkelsen Albin Express NOR 898 SS   3 3.0
3 Express Fars Cortina Rune Kartveit Albin Express NOR 211 SS   4 4.0
4 Express X - Ray Reidar Njerve Lohne Albin Express NOR 1088 SF1928   5 5.0
5 Express Snøgg Philip Mullis Albin Express NOR 314 SF1928   6 6.0
6 Express Exit Einar Cederløv Albin Express NOR 734 SS   7 7.0
7 Express Doris Marit Veholmen Albin Express NOR 649 GS   8 8.0
8 Express Amalie John Cooper Albin Express NOR 219 SS   9 9.0
9 Express Angst Ole Bergsagel Albin Express NOR 104 GS   10 10.0
10 Express Eureka Terje Gilje-Sørnes Albin Express NOR 155 GS   11 11.0
11 Express Placebo Arne Liebich Rise Albin Express NOR 89 SF1928   ZFP 12.0
11 Express Senilix Ole Jensen Albin Express NOR 1090 SS   12 12.0
13 Express Aktiv HMS Aktiv HMS Albin Express NOR 68 SF1928   13 13.0
14 Express Ragamuffin Malthus Uniteam Skjalg Lund Albin Express NOR 354 SS   14 14.0
15 Express Reflex Team Reflex Albin Express NOR 86 SS   15 15.0
16 Express Klara Skjalg Thunes Albin Express NOR 195 SS   16 16.0
17 Express Phoenix Morten Bjorland Albin Express NOR 220 SS   17 17.0
18 Express XanaX Finn Tore Vaaland Albin Express NOR 172 SS   18 18.0
19 Express Annxet Paul De Bergen Albin Express NOR 927 SS   19 19.0

R15 - Express og Sport - Sport Fleet - 19.06.2019

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 18:00, Wind strength: 4-8
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport Gullan'go Lars Fosse J80 NOR 625 SF1928 0.9108, 1.1400, 1.2814 18:24:20 0:24:20 0:22:10 1.0
2 Sport Den Grønne Melgesen Espen Mathiesen Melges 24 NOR 334 SF1928 2, 2, 2 18:23:43 0:23:43 0:47:26 3.0
3 Sport Carrera Jan Inge Hellesmark Melges 24 NOR 294 SF1928 0.9443,1.2108,1.4139 18:24:33 ZFP-m 0:23:11 4.0

R16 - Express og Sport - Sport Fleet - 19.06.2019

Start: Start 1 - Sport, Finishes: Finish time, Time: 18:43, Wind strength: 4-8
Rank Fleet Boat HelmName Class Nat SailNo Club 3-talls rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sport Carrera Jan Inge Hellesmark Melges 24 NOR 294 SF1928 0.9443,1.2108,1.4139 19:25:43 0:42:43 0:40:20 1.0
2 Sport Gullan'go Lars Fosse J80 NOR 625 SF1928 0.9108, 1.1400, 1.2814 19:29:13 0:46:13 0:42:06 2.0
3 Sport Den Grønne Melgesen Espen Mathiesen Melges 24 NOR 334 SF1928 2, 2, 2 19:26:47 0:43:47 1:27:34 3.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.28.1
www.sailwave.com