Subsea7 Onsdagsseilasene høsten 2013

Gandsfjord Seilforening

Results are final as of 22:24 on December 4, 2013

Vind SØ 1-20 knop.

Pga. avvik i startprosedyren ift. meldingen som ble lagt på nett, har fire båter i Trekant 2-klassen fått godtgjørelse slik at alle båtene i klassen er registrert med samme starttid og ingen har blitt disket.

NOR 11075 var OCS og har fått 7 minutter tillegg.

Reserveseilas - Express Fleet

Start: Start 4, Finishes: Place, Time: 17:50
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points
1 Frøken GLAE Express NOR 28 Eirik Helliesen SS   1 1.0
2 X-Ray Express NOR 88 Team X-ray SF 1928   2 2.0
3 SeniliX Express NOR 79 Ole Jensen SS   3 3.0
4 Balu Express NOR 44 Team Balu SS   4 4.0
5 Placebo Express NOR 89 Arne Liebich Rise SF 1928   5 5.0
6 Hex Press Express NOR 73 Oddvard Myrnes SS   6 6.0
7 Xtension Express NOR 70 Vidar Løining SS   7 7.0
8 Foxy Express NOR 638 The Foxy Team v/John Anders Johnsrud SS   8 8.0
9 Happy Tuna Express NOR 898 Øyvind Nerheim Torkelsen SS   9 9.0
10 Petro Express NOR 120 Annemieke Ciuffo SS   10 10.0

Reserveseilas - R36 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 17:40
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Kylie X-35 NOR 86 Knut Nygaard SS 1.028 19:26:25 1:46:25 1:49:24 1.0
2 Tellus Bavaria 38 Match NOR 11065 Nils Bøe GS 1.006 19:32:32 1:52:32 1:53:13 2.0
3 Challenge of Norway III X-35 NOR 178 Bjørn Erik Bjørnsen SS 1.028 19:30:10 1:50:10 1:53:15 3.0
4 Challenge of Norway I X-35 NOR 158 Marit Veholmen GS 1.028 19:31:33 1:51:33 1:54:40 4.0
5 Enigma First 36.7 NOR 11439 Sten Ola Rasch SS 0.991 19:37:15 1:57:15 1:56:12 5.0
6 Promineo Racing J-109 NOR 11500 Leif Arild Åsheim SS 1.011 19:36:37 1:56:37 1:57:54 6.0
7 Mithrandir First 36.7 NOR 11555 Harald Gellein SS 0.989 19:40:50 2:00:50 1:59:30 7.0
8 Limer Bavaria Match 35 GER 5843 Jørg Pedersen SS 1.000 19:42:51 2:02:51 2:02:51 8.0

Reserveseilas - R40 Fleet

Start: Start 2, Finishes: Finish time, Time: 17:40
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Fri Flyt First 44.7 NOR 14202 Anders Gjesdal SS 1.091 19:21:33 1:41:33 1:50:47 1.0
2 Team Oceaneering ILC Farr 40 GBR 5052 Team Oceaneering GS 1.164 19:16:36 1:36:36 1:52:27 2.0
3 Jysla Løye Farr 40 OD NOR 12383 Viking Racing SS 1.175 19:18:50 1:38:50 1:56:08 3.0
4 YaniX IMX 40 NOR 5859 Regis Rougier GS 1.070 19:32:05 1:52:05 1:59:56 4.0
5 Eureka Elan 410 NOR 12541 Terje Gilje-Sørnes GS 1.072 19:40:16 2:00:16 2:08:56 5.0

Reserveseilas - Sport Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:35
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Place Points

Reserveseilas - Rekrutt Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:35
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Fjorden Baby Soling NOR 134 Thale Thomseth SF 1928 0.870 18:32:00 0:57:00 0:49:35 1.0

Reserveseilas - Trekant 1 Fleet

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 17:35
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Avanti Larsen 28 DEN 73 Kristian Kudsk Andreasen GS 0.892 18:56:54 1:21:54 1:13:03 1.0
2 Marild Mixer Cr NOR 3802 Stig Gard Paulsen SF 1928 0.912 18:55:55 1:20:55 1:13:48 2.0
3 Marco Polo Nessy 94 c/r NOR 5662 Helge Sondresen GS 0.917 19:00:00 1:25:00 1:17:57 3.0
4 Madam Larsen Larsen 28 NOR 7213 Jarle Goa SS 0.887 19:03:28 1:28:28 1:18:28 4.0

Reserveseilas - Trekant 2 Fleet

Start: Start 3, Finishes: Finish time, Time: 17:45
Rank Boat Class Nat SailNo HelmName Club Rating Finish Elapsed Corrected Points
1 Sitaren Maxi 1050 NOR 10832 Terje Rise SF 1928 0.950 19:00:22 1:15:22 1:11:36 1.0
2 Julie HR 372 NOR 13962 Jack P. Messel SS 0.922 19:03:39 1:18:39 1:12:31 2.0
3 Ny Vind Bavaria 41 NOR 8779 Øyvind Veholmen GS 0.998 18:57:54 1:12:54 1:12:45 3.0
4 Cavatina Luffe 42 NOR 9333 Erik Rasmussen GS 1.054 18:55:46 1:10:46 1:14:35 4.0
5 Allegro Elan 340 NOR 12075 Team Allegro GS 0.964 19:06:57 1:21:57 1:19:00 5.0
6 Seika Hanse 400 NOR 13834 Asbjørn Skoge GS 1.026 19:03:07 1:18:07 1:20:09 6.0
7 Blia Dufour 40 HR NOR 11075 Ivar Halvorsen SS 1.021 19:06:17 1:21:17 1:22:59 7.0
8 Rainbow Dancer Rainbow 42 NOR 7358 Trond Kjønnerød SS 1.154 18:57:36 1:12:36 1:23:47 8.0
9 Xotic X-332 NOR 9899 Ole Jakob Kverneland SS 0.967 19:20:50 1:35:50 1:32:40 9.0


www.gandsfjordseilforening.com
gandsfjordregatta@gmail.com

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com