event burgee venue burgee

Drzavno prvenstvo klase ILCA 6

Jedrilicarski klub Split

Results are final as of 17:36 on May 19, 2024

Overall

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 46, Scoring system: Appendix A
Rank Nacionalnost Broj na jedru Jedrilicarski klub Ime i prezime natjecatelja Godina rodenja Dobna skupina Spol R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st CRO 211951 JK Split Elena Vorobeva 1988   1.0 (47.0 RET) 3.0 1.0 9.0 61.0 14.0
2nd CRO 217899 JK Labud Josip Tafra 2007 U19 M 9.0 1.0 (10.0) 3.0 3.0 26.0 16.0
3rd MNE 222865 JK Delfin Tivat Nikola Golubovic 2004   M 5.0 6.0 (15.0) 4.0 2.0 32.0 17.0
4th CRO 219775 JK Split Sime Bosna Ruskovic 2008 U17&U19 M 7.0 2.0 1.0 10.0 (16.0) 36.0 20.0
5th CRO 211911 JK Split Mario Novak 1995   M 3.0 7.0 4.0 (12.0) 7.0 33.0 21.0
6th CRO 211882 JD Val Crikvenica Ursula Balas 2002   (23.0) 5.0 2.0 20.0 1.0 51.0 28.0
7th CRO 211312 JK Split Max Gjidera 2004   M 12.0 4.0 9.0 8.0 (15.0) 48.0 33.0
8th CRO 217717 JK Mornar Bartol Jocic 2007 U19 M 2.0 19.0 13.0 2.0 (29.0) 65.0 36.0
9th CRO 221415 JK Mornar Petra Marendic 2005 U21 6.0 8.0 5.0 18.0 (47.0 BFD) 84.0 37.0
10th CRO 219774 JK Uljanik Pula Tedi Leonardelli 2006 U19 M 11.0 (18.0) 6.0 9.0 14.0 58.0 40.0
11th CRO 217710 JK Mornar Marin Trumbic 2008 U17&U19 M 4.0 26.0 (31.0) 5.0 6.0 72.0 41.0
12th CRO 223912 JK Mornar Niko Jakelic 2006 U19 M 8.0 17.0 11.0 (19.0) 8.0 63.0 44.0
13th CRO 215433 JK Labud Marin Ljubicic 2006 U19 M 16.0 3.0 7.0 (26.0) 19.0 71.0 45.0
14th UKR 222691 JK Split Semen Khashchyna 2007 U19 M 10.0 (14.0) 12.0 11.0 12.0 59.0 45.0
15th CRO 178794 JK Uljanik Pula Edi Jurman 2008 U17&U19 M 21.0 12.0 (29.0) 13.0 4.0 79.0 50.0
16th CRO 211958 JK Split Toma Smircic 2010 U17&U19 M 15.0 (16.0) 8.0 14.0 13.0 66.0 50.0
17th CRO 217713 JK Mornar Toma Maric 2008 U17&U19 M 17.0 10.0 (35.0) 22.0 5.0 89.0 54.0
18th CRO 217897 JK Labud Petra Mastelic 2003   14.0 11.0 (24.0) 7.0 22.0 78.0 54.0
19th CRO 211950 JK Split Roko Tomsic 2009 U17&U19 M 20.0 15.0 (33.0) 21.0 11.0 100.0 67.0
20th CRO 189016 JK Uljanik Pula Tea Peteh 2005 U21 18.0 (34.0) 23.0 6.0 21.0 102.0 68.0
21st MNE 217934 JK Delfin Tivat Pavle Music 2006 U19 M 26.0 9.0 (32.0) 24.0 18.0 109.0 77.0
22nd CRO 221419 JK Mornar Mislav Barcot 2008 U17&U19 M 22.0 20.0 21.0 15.0 (23.0) 101.0 78.0
23rd POL 218466 AZS UW Iwo Baranski 2006 U19 M 13.0 13.0 14.0 (47.0 DNC) 47.0 DNC 134.0 87.0
24th MNE 224103 JK Delfin Tivat Petar Klakor 2008 U17&U19 M (39.0) 25.0 16.0 16.0 35.0 131.0 92.0
25th   185917 JK Uljanik Pula Andrej Bozoki 2007 U19 M 27.0 (32.0) 17.0 31.0 17.0 124.0 92.0
26th CRO 220667 JK Uljanik Pula Luka Pahljina 2008 U17&U19 M 24.0 (27.0) 19.0 27.0 24.0 121.0 94.0
27th CRO 219797 JK Uljanik Pula Iva Rokvic 2006 U19&U21 19.0 (30.0) 28.0 23.0 26.0 126.0 96.0
28th CRO 216833 JK Uljanik Pula Vito Fili 2006 U19 M 25.0 (28.0) 26.0 25.0 20.0 124.0 96.0
29th CRO 216064 JK Mornar Antea Alujevic 2008 U17&U19&U21 (29.0) 22.0 20.0 28.0 27.0 126.0 97.0
30th SLO 205124 JK Burja Izola Mark Rodica 2008 U17&U19 M 30.0 21.0 30.0 17.0 (47.0 BFD) 145.0 98.0
31st CRO 211211 JK Split Nora Gotovac 2006 U19&U21 (36.0) 31.0 27.0 32.0 10.0 136.0 100.0
32nd MNE 220640 JK Delfin Tivat Andrija Markovic 2007 U19 M (35.0) 24.0 22.0 29.0 28.0 138.0 103.0
33rd CRO 211544 JK Horizont Nika Fornazar 2008 U17&U19&U21 31.0 23.0 18.0 34.0 (47.0 BFD) 153.0 106.0
34th CRO 219771 JK Uljanik Pula Marko Puljiz 2009 U17&U19 M 28.0 33.0 25.0 (35.0) 30.0 151.0 116.0
35th CRO 211996 JK Trogir Max Carija 2008 U17&U19 M (37.0) 35.0 34.0 30.0 25.0 161.0 124.0
36th CRO 211318 JK Split Toma Grubisic 2010 U17&U19 M 38.0 29.0 (43.0) 33.0 37.0 180.0 137.0
37th CRO 196239 JK Kvarner Manola Miletic 2006 U19&U21 41.0 (47.0 BFD) 36.0 36.0 33.0 193.0 146.0
38th SLO 195695 JK Jadro Koper Matija Slabe 2009 U17&U19 M 40.0 (41.0) 38.0 39.0 31.0 189.0 148.0
39th SLO 218988 JK Burja Izola Val Povalej 2007 U19 M (42.0) 37.0 40.0 38.0 36.0 193.0 151.0
40th CRO 211888 JK Split Rita Kljakovic Gaspic 2010 U17&U19&U21 (44.0) 39.0 41.0 40.0 34.0 198.0 154.0
41st CRO 211860 JK Split Tereza Bulicic 2008 U17&U19&U21 32.0 38.0 39.0 (47.0 DNC) 47.0 DNC 203.0 156.0
42nd CRO 211811 JK Split Niko Plecas 2009 U17&U19 M 33.0 36.0 42.0 (47.0 DNC) 47.0 DNC 205.0 158.0
43rd CRO 211868 JK Split Marta Tudor 2009 U17&U19&U21 34.0 40.0 37.0 (47.0 DNC) 47.0 DNC 205.0 158.0
44th CRO 207264 JK Kvarner Diego Merlin 2007 U19 M 46.0 (47.0 DNF) 47.0 BFD 37.0 32.0 209.0 162.0
45th CRO 214483 JK Val Antun Zajc 2007 U19 M 43.0 (47.0 DNF) 45.0 41.0 47.0 DNS 223.0 176.0
46th CRO 190698 JK Val Lilian Hana Karan 2006 U19&U21 45.0 (47.0 DNF) 44.0 47.0 DNF 47.0 DNS 230.0 183.0



Sailwave Scoring Software 2.30.02
www.sailwave.com