event burgee venue burgee

Drzavno prvenstvo klase ILCA 6

Jedrilicarski klub Split

Results are provisional as of 15:44 on May 19, 2024

Overall

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 46, Scoring system: Appendix A
Rank Nacionalnost Broj na jedru Jedrilicarski klub Ime i prezime natjecatelja Godina rodenja Dobna skupina Spol R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st CRO 211951 JK Split Elena Vorobeva 1988   1.0 47.0 RET 3.0 1.0 52.0 5.0
2nd CRO 219775 JK Split Sime Bosna Ruskovic 2008 U17&U19 M 7.0 2.0 1.0 10.0 20.0 10.0
3rd CRO 217899 JK Labud Josip Tafra 2007 U19 M 9.0 1.0 10.0 3.0 23.0 13.0
4th CRO 211911 JK Split Mario Novak 1995   M 3.0 7.0 4.0 12.0 26.0 14.0
5th MNE 222865 JK Delfin Tivat Nikola Golubovic 2004   M 5.0 6.0 15.0 4.0 30.0 15.0
6th CRO 217717 JK Mornar Bartol Jocic 2007 U19 M 2.0 19.0 13.0 2.0 36.0 17.0
7th CRO 221415 JK Mornar Petra Marendic 2005 U21 6.0 8.0 5.0 18.0 37.0 19.0
8th CRO 211312 JK Split Max Gjidera 2004   M 12.0 4.0 9.0 8.0 33.0 21.0
9th CRO 215433 JK Labud Marin Ljubicic 2006 U19 M 16.0 3.0 7.0 26.0 52.0 26.0
10th CRO 219774 JK Uljanik Pula Tedi Leonardelli 2006 U19 M 11.0 18.0 6.0 9.0 44.0 26.0
11th CRO 211882 JD Val Crikvenica Ursula Balas 2002   23.0 5.0 2.0 20.0 50.0 27.0
12th CRO 217897 JK Labud Petra Mastelic 2003   14.0 11.0 24.0 7.0 56.0 32.0
13th UKR 222691 JK Split Semen Khashchyna 2007 U19 M 10.0 14.0 12.0 11.0 47.0 33.0
14th CRO 217710 JK Mornar Marin Trumbic 2008 U17&U19 M 4.0 26.0 31.0 5.0 66.0 35.0
15th CRO 223912 JK Mornar Niko Jakelic 2006 U19 M 8.0 17.0 11.0 19.0 55.0 36.0
16th CRO 211958 JK Split Toma Smircic 2010 U17&U19 M 15.0 16.0 8.0 14.0 53.0 37.0
17th POL 218466 AZS UW Iwo Baranski 2006 U19 M 13.0 13.0 14.0 47.0 DNC 87.0 40.0
18th CRO 178794 JK Uljanik Pula Edi Jurman 2008 U17&U19 M 21.0 12.0 29.0 13.0 75.0 46.0
19th CRO 189016 JK Uljanik Pula Tea Peteh 2005 U21 18.0 34.0 23.0 6.0 81.0 47.0
20th CRO 217713 JK Mornar Toma Maric 2008 U17&U19 M 17.0 10.0 35.0 22.0 84.0 49.0
21st CRO 221419 JK Mornar Mislav Barcot 2008 U17&U19 M 22.0 20.0 21.0 15.0 78.0 56.0
22nd CRO 211950 JK Split Roko Tomsic 2009 U17&U19 M 20.0 15.0 33.0 21.0 89.0 56.0
23rd MNE 224103 JK Delfin Tivat Petar Klakor 2008 U17&U19 M 39.0 25.0 16.0 16.0 96.0 57.0
24th MNE 217934 JK Delfin Tivat Pavle Music 2006 U19 M 26.0 9.0 32.0 24.0 91.0 59.0
25th SLO 205124 JK Burja Izola Mark Rodica 2008 U17&U19 M 30.0 21.0 30.0 17.0 98.0 68.0
26th CRO 219797 JK Uljanik Pula Iva Rokvic 2006 U19&U21 19.0 30.0 28.0 23.0 100.0 70.0
27th CRO 220667 JK Uljanik Pula Luka Pahljina 2008 U17&U19 M 24.0 27.0 19.0 27.0 97.0 70.0
28th CRO 216064 JK Mornar Antea Alujevic 2008 U17&U19&U21 29.0 22.0 20.0 28.0 99.0 70.0
29th CRO 211544 JK Horizont Nika Fornazar 2008 U17&U19&U21 31.0 23.0 18.0 34.0 106.0 72.0
30th   185917 JK Uljanik Pula Andrej Bozoki 2007 U19 M 27.0 32.0 17.0 31.0 107.0 75.0
31st MNE 220640 JK Delfin Tivat Andrija Markovic 2007 U19 M 35.0 24.0 22.0 29.0 110.0 75.0
32nd CRO 216833 JK Uljanik Pula Vito Fili 2006 U19 M 25.0 28.0 26.0 25.0 104.0 76.0
33rd CRO 219771 JK Uljanik Pula Marko Puljiz 2009 U17&U19 M 28.0 33.0 25.0 35.0 121.0 86.0
34th CRO 211211 JK Split Nora Gotovac 2006 U19&U21 36.0 31.0 27.0 32.0 126.0 90.0
35th CRO 211996 JK Trogir Max Carija 2008 U17&U19 M 37.0 35.0 34.0 30.0 136.0 99.0
36th CRO 211318 JK Split Toma Grubisic 2010 U17&U19 M 38.0 29.0 43.0 33.0 143.0 100.0
37th CRO 211860 JK Split Tereza Bulicic 2008 U17&U19&U21 32.0 38.0 39.0 47.0 DNC 156.0 109.0
38th CRO 211811 JK Split Niko Plecas 2009 U17&U19 M 33.0 36.0 42.0 47.0 DNC 158.0 111.0
39th CRO 211868 JK Split Marta Tudor 2009 U17&U19&U21 34.0 40.0 37.0 47.0 DNC 158.0 111.0
40th CRO 196239 JK Kvarner Manola Miletic 2006 U19&U21 41.0 47.0 BFD 36.0 36.0 160.0 113.0
41st SLO 218988 JK Burja Izola Val Povalej 2007 U19 M 42.0 37.0 40.0 38.0 157.0 115.0
42nd SLO 195695 JK Jadro Koper Matija Slabe 2009 U17&U19 M 40.0 41.0 38.0 39.0 158.0 117.0
43rd CRO 211888 JK Split Rita Kljakovic Gaspic 2010 U17&U19&U21 44.0 39.0 41.0 40.0 164.0 120.0
44th CRO 214483 JK Val Antun Zajc 2007 U19 M 43.0 47.0 DNF 45.0 41.0 176.0 129.0
45th CRO 207264 JK Kvarner Diego Merlin 2007 U19 M 46.0 47.0 DNF 47.0 BFD 37.0 177.0 130.0
46th CRO 190698 JK Val Lilian Hana Karan 2006 U19&U21 45.0 47.0 DNF 44.0 47.0 DNF 183.0 136.0



Sailwave Scoring Software 2.30.02
www.sailwave.com