August Cup-Europe & Streaker Invitational

Weston Sailing Club

Provisional Results for Day 2 August Cup - Europe & Streaker Invitational

Europe Fleet Fleet

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Rating system: PY, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0 5.0
2nd Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 2.0 (6.0) 2.0 3.0 4.0 3.0 20.0 14.0
3rd Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 7.0 2.0 4.0 2.0 2.0 (18.0 RET) 35.0 17.0
4th Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 9.0 (18.0 RET) 3.0 4.0 3.0 2.0 39.0 21.0
5th Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 4.0 3.0 6.0 (7.0) 6.0 4.0 30.0 23.0
6th Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 3.0 (7.0) 5.0 5.0 5.0 5.0 30.0 23.0
7th Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 10.0 4.0 8.0 6.0 9.0 (18.0 DNC) 55.0 37.0
8th Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 5.0 9.0 (11.0) 10.0 10.0 6.0 51.0 40.0
9th Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 11.0 5.0 (18.0 RET) 8.0 7.0 18.0 DNC 67.0 49.0
10th Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 13.0 12.0 10.0 (18.0 OCS) 8.0 7.0 68.0 50.0
11th Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 8.0 11.0 (18.0 RET) 11.0 11.0 18.0 DNC 77.0 59.0
12th Europe Fleet   EUROPE 406   Gareth Tweedle   1141 6.0 10.0 (18.0 DNS) 9.0 18.0 DNC 18.0 DNC 79.0 61.0
13th Europe Fleet   EUROPE 411   David Summerville   1141 12.0 8.0 7.0 (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 81.0 63.0
14th Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 15.0 14.0 (18.0 RET) 13.0 12.0 18.0 DNC 90.0 72.0
15th Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 (18.0 RET) 18.0 DNS 9.0 12.0 18.0 RET 18.0 DNC 93.0 75.0
16th Europe Fleet   EUROPE 151   Mark Swallow   1141 14.0 13.0 (18.0 RET) 18.0 RET 18.0 DNC 18.0 DNC 99.0 81.0
17th Europe Fleet   EUROPE 76   Alex Watts   1141 (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 108.0 90.0

Fast Fleet Fleet

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Rating system: PY, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st Fast Fleet   B14 787   Mark Watts   860 (3.0 DNC) 1.0 1.0 3.0 RET     8.0 5.0
2nd Fast Fleet   RS 700 710   Nathan Steffenoni   845 (3.0 DNS) 3.0 DNS 3.0 DNS 3.0 DNC     12.0 9.0

Medium Fleet Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Rating system: PY, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1.0 (3.0) 1.0 1.0 1.0   7.0 4.0
2nd Medium Fleet   CONTENDER 2619   Mike Murley   969 (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 DNC 2.0 2.0   25.0 18.0
3rd Medium Fleet   CONTENDER 2420   Simon Mussel   969 (7.0 DNS) 1.0 7.0 RET 7.0 DNC 7.0 DNC   29.0 22.0
4th Medium Fleet   CONTENDER 2484   Gary Langdown   969 (7.0 DNS) 2.0 7.0 RET 7.0 DNC 7.0 DNC   30.0 23.0
5th Medium Fleet   RS 600 785   James Cowen   916 (7.0 DNC) 4.0 7.0 DNS 7.0 DNC 7.0 DNC   32.0 25.0
6th Medium Fleet   CONTENDER 2746   Simon Forbes   969 (7.0 DNC) 7.0 DNC 7.0 RET 7.0 DNC 7.0 DNC   35.0 28.0

Slow Fleet Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Rating system: PY, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1.0 1.0 1.0 (3.0) 3.0   9.0 6.0
2nd Slow Fleet   LASER 29   A. Jones   1099 2.0 2.0 (6.0 DNS) 4.0 6.0 DNC   20.0 14.0
3rd Slow Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 2.0 1.0   21.0 15.0
4th Slow Fleet   LASER RADIAL 206333   Liz Peacock   1145 (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 2.0   21.0 15.0
5th Slow Fleet   K1 51   John Hall   1070 3.0 (6.0 DNS) 6.0 RET 6.0 DNC 6.0 DNC   27.0 21.0

Streaker Fleet Fleet

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Rating system: PY, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY R1 R2 R3 R4 R5 R6 Total Nett
1st Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0   6.0 4.0
2nd Streaker Fleet   STREAKER 1972   Veronica Falat   1128 1.0 2.0 (5.0 RET) 5.0 DNC 5.0 DNC   18.0 13.0
3rd Streaker Fleet   STREAKER 1727   Tim Golding   1128 4.0 3.0 2.0 (5.0 DNC) 5.0 DNC   19.0 14.0
4th Streaker Fleet   STREAKER 2132   Christopher Smith   1128 3.0 4.0 (5.0 RET) 5.0 DNC 5.0 DNC   22.0 17.0

R1 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 406   Gareth Tweedle   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 8 8.0
9 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 9 9.0
10 Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 10 10.0
11 Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 11 11.0
12 Europe Fleet   EUROPE 411   David Summerville   1141 12 12.0
13 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 13 13.0
14 Europe Fleet   EUROPE 151   Mark Swallow   1141 14 14.0
15 Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 15 15.0
16 Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 RET 18.0

R2 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 411   David Summerville   1141 8 8.0
9 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 9 9.0
10 Europe Fleet   EUROPE 406   Gareth Tweedle   1141 10 10.0
11 Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 11 11.0
12 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 12 12.0
13 Europe Fleet   EUROPE 151   Mark Swallow   1141 13 13.0
14 Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 14 14.0
15 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 RET 18.0
15 Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 DNS 18.0

R3 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 411   David Summerville   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 8 8.0
9 Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 9 9.0
10 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 10 10.0
11 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 11 11.0
12 Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 RET 18.0
12 Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 RET 18.0
12 Europe Fleet   EUROPE 406   Gareth Tweedle   1141 DNS 18.0
12 Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 RET 18.0
12 Europe Fleet   EUROPE 151   Mark Swallow   1141 RET 18.0

R4 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 8 8.0
9 Europe Fleet   EUROPE 406   Gareth Tweedle   1141 9 9.0
10 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 10 10.0
11 Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 11 11.0
12 Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 12 12.0
13 Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 13 13.0
14 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 OCS 18.0
14 Europe Fleet   EUROPE 151   Mark Swallow   1141 RET 18.0

R5 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 355   Lucy Boreham   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 8 8.0
9 Europe Fleet   EUROPE 377   Richard Eagleton   1141 9 9.0
10 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 10 10.0
11 Europe Fleet   EUROPE 351   Richard Major   1141 11 11.0
12 Europe Fleet   EUROPE 363   Lee Roberts   1141 12 12.0
13 Europe Fleet   EUROPE 111   Kathy Sherratt   1141 RET 18.0

R6 - Europe Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Europe Fleet   EUROPE 414   Stephen Cockerill   1141 1 1.0
2 Europe Fleet   EUROPE 412   Harry Kennedy   1141 2 2.0
3 Europe Fleet   EUROPE 399   Sarah Cockerill   1141 3 3.0
4 Europe Fleet   EUROPE 407   Tim Laws   1141 4 4.0
5 Europe Fleet   EUROPE 388   Mandy Horton   1141 5 5.0
6 Europe Fleet   EUROPE 332   Emma Pearson   1141 6 6.0
7 Europe Fleet   EUROPE 35   Luke Lazell   1141 7 7.0
8 Europe Fleet   EUROPE 381   Alasdair Green   1141 RET 18.0

R1 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Fast Fleet   RS 700 710   Nathan Steffenoni   845 DNS 3.0

R2 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Fast Fleet   B14 787   Mark Watts   860 1 1.0
2 Fast Fleet   RS 700 710   Nathan Steffenoni   845 DNS 3.0

R3 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Fast Fleet   B14 787   Mark Watts   860 1 1.0
2 Fast Fleet   RS 700 710   Nathan Steffenoni   845 DNS 3.0

R4 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Fast Fleet   B14 787   Mark Watts   860 RET 3.0

R5 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points

R6 - Fast Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points

R1 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1020 11:02:19 0:42:19 3 0:43:40 1.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2420   Simon Mussel   969     DNS     7.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2484   Gary Langdown   969     DNS     7.0

R2 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Medium Fleet   CONTENDER 2420   Simon Mussel   969 1135 12:07:47 0:32:47 3 0:33:50 1.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2484   Gary Langdown   969 1135 12:08:57 0:33:57 3 0:35:02 2.0
3 Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1135 12:09:03 0:34:03 3 0:35:08 3.0
4 Medium Fleet   RS 600 785   James Cowen   916 1135 12:11:41 0:36:41 3 0:40:03 4.0

R3 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1245 13:20:19 0:35:19 3 0:36:27 1.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2420   Simon Mussel   969     RET     7.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2484   Gary Langdown   969     RET     7.0
2 Medium Fleet   RS 600 785   James Cowen   916     DNS     7.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2746   Simon Forbes   969     RET     7.0

R4 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1120 12:21:14 1:01:14 5 1:03:12 1.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2619   Mike Murley   969 1120 12:22:53 1:02:53 5 1:04:54 2.0

R5 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Medium Fleet   CONTENDER 2661   Nick Curry   969 1245 13:27:30 0:42:30 4 0:43:52 1.0
2 Medium Fleet   CONTENDER 2619   Mike Murley   969 1245 13:27:59 0:42:59 4 0:44:22 2.0

R6 - Medium Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points

R1 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1020 11:10:25 0:50:25 3 0:44:02 1.0
2 Slow Fleet   LASER 29   A. Jones   1099 1020 11:09:47 0:49:47 3 0:45:18 2.0
3 Slow Fleet   K1 51   John Hall   1070 1020 11:11:51 0:51:51 3 0:48:27 3.0

R2 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1135 12:21:07 0:46:07 3 0:40:17 1.0
2 Slow Fleet   LASER 29   A. Jones   1099 1135 12:23:38 0:48:38 3 0:44:15 2.0
3 Slow Fleet   K1 51   John Hall   1070     DNS     6.0

R3 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1245 13:34:05 0:49:05 3 0:42:52 1.0
2 Slow Fleet   LASER 29   A. Jones   1099     DNS     6.0
2 Slow Fleet   K1 51   John Hall   1070     RET     6.0

R4 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Slow Fleet   LASER RADIAL 206333   Liz Peacock   1145 1120 12:20:26 1:00:26 4 0:52:47 1.0
2 Slow Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1120 12:19:55 0:59:55 4 0:53:07 2.0
3 Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1120 12:21:54 1:01:54 4 0:54:04 3.0
4 Slow Fleet   LASER 29   A. Jones   1099 1120 12:22:25 1:02:25 4 0:56:48 4.0

R5 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Slow Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1245 13:23:13 0:38:13 3 0:33:53 1.0
2 Slow Fleet   LASER RADIAL 206333   Liz Peacock   1145 1245 13:24:49 0:39:49 3 0:34:46 2.0
3 Slow Fleet   LASER RADIAL 168986   John Goldsbrough   1145 1245 13:24:51 0:39:51 3 0:34:48 3.0

R6 - Slow Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points

R1 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Streaker Fleet   STREAKER 1972   Veronica Falat   1128 1 1.0
2 Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 2 2.0
3 Streaker Fleet   STREAKER 2132   Christopher Smith   1128 3 3.0
4 Streaker Fleet   STREAKER 1727   Tim Golding   1128 4 4.0

R2 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1 1.0
2 Streaker Fleet   STREAKER 1972   Veronica Falat   1128 2 2.0
3 Streaker Fleet   STREAKER 1727   Tim Golding   1128 3 3.0
4 Streaker Fleet   STREAKER 2132   Christopher Smith   1128 4 4.0

R3 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points
1 Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1 1.0
2 Streaker Fleet   STREAKER 1727   Tim Golding   1128 2 2.0
3 Streaker Fleet   STREAKER 1972   Veronica Falat   1128 RET 5.0
3 Streaker Fleet   STREAKER 2132   Christopher Smith   1128 RET 5.0

R4 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1120 12:19:55 0:59:55 4 0:53:07 1.0

R5 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Start Finish Elapsed Laps Corrected Points
1 Streaker Fleet   STREAKER 1696   Andrew Rawson   1128 1245 13:23:13 0:38:13 3 0:33:53 1.0

R6 - Streaker Fleet Fleet

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName PY Place Points



Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com