Høstserien 2021

Karmøy Seilforening

Høstserien 2021

Overall

Sailed: 6, Discards: 1, To count: 5, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating 1. seilas 2. seilas 3. seilas 4,seilas 5. seilas 6. seilas 7. seilas R8 Total Nett
1 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 4.0 2.0 1.0   1.0 4.0 (7.0)   19.0 12.0
2 Team Ellida II Express NOR 605 Haugesund Seilforening Rune Lande   0.8501 1.0 1.0 2.0   (9.0 DNC) 2.0 9.0 DNC   24.0 15.0
3 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 2.0 (5.0) 3.0   2.0 5.0 4.0   21.0 16.0
4 EX99 Express NOR 506 Karmøy Seilforening Nils Jan Nilssen   0.8501 (9.0 DNC) 3.0 4.0   9.0 DNC 1.0 3.0   29.0 20.0
5 Criado J24 NOR 9207 Karmøy Seilforening Team Criado   0.8595 (9.0 DNC) 9.0 DNC 5.0   3.0 3.0 1.0   30.0 21.0
6 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 (9.0 DNC) 4.0 8.0   5.0 7.0 2.0   35.0 26.0
7 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 3.0 6.0 (7.0)   6.0 6.0 5.0   33.0 26.0
8 Nicoline Express NOR 81 Karmøy Seilforening Odd-Bjørn Saltnes   0.8501 (9.0 DNC) 9.0 DNC 6.0   4.0 8.0 6.0   42.0 33.0

1. seilas - 10.08.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18.30.00, Course: G
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 Team Ellida II Express NOR 605 Haugesund Seilforening Rune Lande   0.8501 2.12.45 1.0
2 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 2.13.55 2.0
3 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 2.19.17 3.0
4 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 2.20.19 4.0

2. seilas - 17.08.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18.30.00, Course: F
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 Team Ellida II Express NOR 605 Haugesund Seilforening Rune Lande   0.8501 1.24.30 1.0
2 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 1.25.00 2.0
3 EX99 Express NOR 506 Karmøy Seilforening Nils Jan Nilssen   0.8501 1.26.16 3.0
4 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 1.29.54 4.0
5 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 1.30.25 5.0
6 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 1.33.46 6.0

3. seilas - 24.08.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18.30.00, Course: F
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 1.25.51 1.0
2 Team Ellida II Express NOR 605 Haugesund Seilforening Rune Lande   0.8501 1.26.57 2.0
3 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 1.28.16 3.0
4 EX99 Express NOR 506 Karmøy Seilforening Nils Jan Nilssen   0.8501 1.28.36 4.0
5 Criado J24 NOR 9207 Karmøy Seilforening Team Criado   0.8595 1.30.04 5.0
6 Nicoline Express NOR 81 Karmøy Seilforening Odd-Bjørn Saltnes   0.8501 1.31.52 6.0
7 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 1.32.26 7.0
8 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 1.33.27 8.0

4,seilas

Seilas avlyst pga mye vind

Start: Start 1, Finishes: Place
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Place Points

5. seilas - 07.09.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18.00.00
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 0.48.14 1.0
2 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 0.49.47 2.0
3 Criado J24 NOR 9207 Karmøy Seilforening Team Criado   0.8595 0.53.13 3.0
4 Nicoline Express NOR 81 Karmøy Seilforening Odd-Bjørn Saltnes   0.8501 0.55.41 4.0
5 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 0.57.50 5.0
6 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 0.59.46 6.0

6. seilas - 14.09.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18.00.00, Course: B, Wind dir: NV
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 EX99 Express NOR 506 Karmøy Seilforening Nils Jan Nilssen   0.8501 1.22.59 1.0
2 Team Ellida II Express NOR 605 Haugesund Seilforening Rune Lande   0.8501 1.23.35 2.0
3 Criado J24 NOR 9207 Karmøy Seilforening Team Criado   0.8595 1.23.57 3.0
4 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 1.24.06 4.0
5 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 1.25.25 5.0
6 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 1.26.19 6.0
7 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 1.26.22 7.0
8 Nicoline Express NOR 81 Karmøy Seilforening Odd-Bjørn Saltnes   0.8501 1.34.16 8.0

7. seilas - 21.09.21

Start: Start 1, Finishes: Finish time, Time: 18:00:00, Course: D
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Elapsed Points
1 Criado J24 NOR 9207 Karmøy Seilforening Team Criado   0.8595 1:52:53 1.0
2 _/ Express NOR 27 Karmøy Seilforening Torgrim Log   0.8501 1:55:37 2.0
3 EX99 Express NOR 506 Karmøy Seilforening Nils Jan Nilssen   0.8501 1:56:41 3.0
4 Balder Express NOR 160 Karmøy Seilforening Team Balder   0.8501 1:59:41 4.0
5 Austevoldsexpressen Express NOR 241 Karmøy Seilforening Roald Lid   0.8501 2:00:13 5.0
6 Nicoline Express NOR 81 Karmøy Seilforening Odd-Bjørn Saltnes   0.8501 2:01:51 6.0
7 Exvision Express NOR 9 Karmøy Seilforening Johan Rasmussen   0.8501 2:03:24 7.0

R8

Start: Start 1, Finishes: Place
Plassering Båtnavn Class Seilnr Club Skipper CrewName Rating Place Points



Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com