11m OD és Sudár Regatta Országos Bajnokság, Melges 24 Flottabajnokság

Balatonfüred, 2023. augusztus 10-13.

Eredmények (Utoljára frissítve: August 11, 2023 17:55)

11m One Design Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Class Boat Nat SailNo Club HelmName Crew R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st 11m One Design il cattivo HUN 1150 OSC Bali István Sárközy András,Molnár Dávid,Czégai Péter (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0 4.0
2nd 11m One Design Obsession HUN 220 TYC Czap Zoltán Hegedűs Léna,Alibán Dénes Sándor,Buza Gergely,Sármay Balázs (T) 3.0 2.0 4.0 2.0 (5.0) 16.0 11.0
3rd 11m One Design Xthyra SWE 178 Domsands BS Björn STERNER Henrik HARALDSEN (KNS), Szeremley László (PYC) 4.0 4.0 2.0 (7.0) 4.0 21.0 14.0
4th 11m One Design Red Shark HUN 1163 SVE Herczog Péter Detrekői Zsuzsa,Bathó Péter,Gémesi György 2.0 (10.0 DSQ) 5.0 3.0 6.0 26.0 16.0
5th 11m One Design Watergate NOR 191 Royal Norwegian YC Erlend MUNKEBY Dag-Olav NIKOLAYSEN, Anne Moe NIKOLAYSEN, Ove Bach GANSMO 6.0 5.0 (7.0) 4.0 2.0 24.0 17.0
6th 11m One Design Inhaca 3 HUN 18 THE-YKA Kálóczy Szebasztián Kuthi Gábor,Suba Csongor,Takács Norbert,Suba Vilmos (T) 5.0 3.0 3.0 6.0 (7.0) 24.0 17.0
7th 11m One Design XIMOD HUN 11 Magyar J24 VSE Péter Tamás Richter Tamás,Horváth Ákos,Kocsis Bence,Fehérvári László (T) (8.0) 7.0 6.0 5.0 3.0 29.0 21.0
8th 11m One Design Storm HUN 1106 AVIS SE Köhler Imre Baranyai Mátyás,Nagy-Pál Levente,Höflinger Norbert 7.0 6.0 (8.0) 8.0 8.0 37.0 29.0
9th 11m One Design Manual HUN 158 MTDSC Zeöld Ákos Tóth Tamás,Gajdos Péter,Kovacsics András (9.0) 8.0 9.0 9.0 9.0 44.0 35.0

Melges 24 Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank Class Boat Nat SailNo Club HelmName Crew R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Melges 24 Chinook HUN 850 BYC Csoltó Ákos Tomai Balázs,Litkey Balmaz,Kása Mihály 1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 6.0 4.0
2nd Melges 24 Strange Brew HUN 794 KEREKED Ainslie Ian Richard Weöres Botond,Vida Péter,Pesti Gábor 2.0 2.0 1.0 2.0 (3.0) 10.0 7.0
3rd Melges 24 Hód HUN 589 TVSK Bujáky Attila Bujáky Csaba,Szellem Balázs,Rácz Bence Zsolt 3.0 3.0 3.0 (4.0) 2.0 15.0 11.0
4th Melges 24 Random HUN 240 VVEB Kétszeri Máté Csaba Kétszeri Dorottya,Kovács Attila,Gyömörei Gábor (5.0) 4.0 5.0 3.0 5.0 22.0 17.0
5th Melges 24 Passion HUN 780 TVSK Majoross Bea Király Zsolt,Bari Boglárka,Román Katalin,Solymos Diána Dóra (9.0 DNC) 5.0 4.0 7.0 4.0 29.0 20.0
6th Melges 24 Ghibli HUN 481 KMPVSE Zámbó Zoltán Takács Kristóf,Török Vince,Mádai Marcell,Gonda Gellért 4.0 (7.0) 6.0 6.0 7.0 30.0 23.0
7th Melges 24 Librato HUN 373 AVIS SE Németh László Toba Viktória,Keskeny Gábor,Tar László Lajos,Németh-Zámbó Andrea (T),Léstyán Ákos Lajos (T) 6.0 6.0 (7.0) 5.0 6.0 30.0 23.0
8th Melges 24 Márta Maria HUN 211 PRYC Matlaszkovszky Miklós Loósz Péter Pál,Csemniczky Zsuzsanna,Oravecz Csilla Franciska,Pálinkás Klára 7.0 8.0 8.0 8.0 (9.0 OCS) 40.0 31.0

Sudár Regatta Class

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Class Boat Nat SailNo Club HelmName Crew R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Sudár Regatta Pontilla HUN 740 VVSI,SVE Vigh András Osváth Márton,Demjén Péter,Nemes Krisztián (T) 1.0 1.0 1.0 1.0 (4.0) 8.0 4.0
2nd Sudár Regatta Kiskovács HUN 147 EGIS Kovács Zoltán László Kadlecsik Márton,Pap Mátyás (3.0) 2.0 3.0 3.0 1.0 12.0 9.0
3rd Sudár Regatta Száz*szép HUN 778 TVSK Szörényi Gábor Szörényi Ádám,Szörényi Bence (6.0) 4.0 5.0 2.0 2.0 19.0 13.0
4th Sudár Regatta Gé. HUN 155 TVSK Pál Gaszton Patta Szilvia,Kola Dániel,Alibán András (T) 2.0 3.0 4.0 (5.0) 5.0 19.0 14.0
5th Sudár Regatta Öreg HUN 156 KEREKED Toronyi Bence Békés Miklós,Antal Péter (7.0) 5.0 2.0 6.0 3.0 23.0 16.0
6th Sudár Regatta Főszél HUN 166 TVSK Lovas Sándor Lovas Dániel,Lovas Réka Orsolya 4.0 (6.0) 6.0 4.0 6.0 26.0 20.0
7th Sudár Regatta Joystick HUN 97 TVSK Fülöp Béla Adlovits Péter,Ther Balázs 5.0 (7.0) 7.0 7.0 7.0 33.0 26.0
8th Sudár Regatta Vigasz HUN 600 TVSK Báti Péter Holló Péter,Herceg László (10.0 DNC) 8.0 8.0 8.0 8.0 42.0 32.0
9th Sudár Regatta Tobago HUN 92 SVSK Nagy Attila Czuczy Gergely (10.0 DNF) 10.0 DNF 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 50.0 40.0

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNCDid not come to the starting area Varies
DNFStarted but did not finish 10
DSQDisqualification 10
OCSOn course side at start or broke rule 30.1 9



Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com