Pünkösdi Regatta 2024

Frissítve: 2024.05.23. 20:31

11m One Design Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Storm 108 11m One Design 1106 AVIS SE Köhler Imre 83.48 1.0 1.0 1.0 3.0 3.0
2nd Obsession 86 11m One Design 220 SVE Soltész Gábor 83.48 3.0 2.0 2.0 7.0 7.0
3rd Orka 115 11m One Design 113 TYC Valernovics Zoltán 83.48 4.0 3.0 3.0 10.0 10.0
4th Caipirinha long 121 11m One Design 166 TYC Bartos Bori Ivett 83.48 2.0 5.0 TLE 5.0 DNF 12.0 12.0

33-as Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Xanax 66 33-as 4007 TVSK Gyenes Ákos 91.41 1.0 1.0 5.0 DNF 7.0 7.0
2nd Xenomorph 119 33-as 580 BSF VK Nemes László 88.14 2.0 2.0 5.0 DNF 9.0 9.0
3rd Frifa 17 33-as 1597 ER-PETRO Csontos Péter Gábor 93.67 4.0 4.0 TLE 2.0 TLE 10.0 10.0
4th Kebelbarát 135 33-as 0 KVSE2 Németh Ákos 96.32 3.0 5.0 DNC 5.0 DNF 13.0 13.0

25-ös túrajolle Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 5, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Pelto 53 25-ös túrajolle 74 TVSK Laukó Péter 96.81 4.0 2.0 TLE 2.0 TLE 8.0 8.0
2nd Orion 118 25-ös túrajolle 67 HOLT PONT Kató Bálint László 96.81 1.0 2.0 TLE 6.0 DNF 9.0 9.0
3rd Lázadó 40 25-ös túrajolle 22 TVSK Gaál Péter 108.45 5.0 2.0 TLE 2.0 TLE 9.0 9.0
4th Aston Martin Budapest Vica Sailing Team 69 25-ös túrajolle 66 HOLT PONT Rózner Tamás 96.81 2.0 2.0 TLE 6.0 DNF 10.0 10.0
5th Aqua Aura 103 25-ös túrajolle 0 Soft Sekli SE Dulin-Antoni Viktor 96.81 3.0 2.0 TLE 6.0 DNF 11.0 11.0

Regina Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Moby Dick 123 Regina 225 TVSK Kalló Sándor 97.39 3.0 2.0 TLE 2.0 TLE 7.0 7.0
2nd Nymeria 3 Regina 10306 TVSK Hunyadi László 97.39 1.0 2.0 TLE 9.0 DNF 12.0 12.0
3rd Hullámtáncos 34 Regina 290 ASE Szalay Zoltán 97.39 2.0 2.0 TLE 9.0 DNF 13.0 13.0
4th Lator 94 Regina 778 HOLT PONT Szabó Bence 97.39 4.0 2.0 TLE 9.0 DNF 15.0 15.0
5th Subi-Dubi 90 Regina 787 TVSK Hevesi István 97.39 5.0 2.0 TLE 9.0 DNF 16.0 16.0
6th Dundi 54 Regina 888 WIN-D SE Vladár Andor 97.39 6.0 2.0 TLE 9.0 DNF 17.0 17.0
7th Sunset 45 Regina 769 AVKE Marossy László Géza 97.39 7.0 2.0 TLE 9.0 DNF 18.0 18.0
8th Csatangéla 35 Regina 1282 FY BVSE Keresztyén Csaba 97.39 9.0 TLE 9.0 DNC 9.0 DNF 27.0 27.0

8m One Design Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Pannonvoyage 77 8m One Design 111 TVSK Dalos Attila 87.22 2.0 1.0 2.0 TLE 5.0 5.0
2nd Mr. Purple 124 8m One Design 30 PVSE Krauth Balázs 87.16 1.0 2.0 2.0 TLE 5.0 5.0
3rd Marlin 92 8m One Design 29 FONYÓDI VE Tarjányi Attila 87.22 3.0 4.0 TLE 5.0 DNF 12.0 12.0
4th Montana 100 8m One Design 73 SZVE Nyárády Zoltán 87.22 4.0 4.0 TLE 5.0 DNF 13.0 13.0

Dolphin Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st HunGer 52 Dolphin 1361 ASE Kovácsik László 104.78 1.0 2.0 TLE 6.0 DNF 9.0 9.0
2nd Natita 4 Dolphin 1538 TVSK Nagy Tibor Tamás 104.78 2.0 2.0 TLE 6.0 DNF 10.0 10.0
3rd Headhunter 64 Dolphin 1076 ASE Horváth János 104.78 3.0 2.0 TLE 6.0 DNF 11.0 11.0
4th Szélvadász 50 Dolphin 1235 ASE Horvai Jenő 104.78 4.0 2.0 TLE 6.0 DNF 12.0 12.0
5th Barca Nostra 1 Dolphin 2600 AVIS SE Tátrai Sándor 109.68 5.0 2.0 TLE 6.0 DNF 13.0 13.0

Katamarán Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 7, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st MLS Raiffeisen Fifty-Fifty 128 Katamarán 5050 HYC Józsa Márton Miklós 1 3.0 2.0 1.0 6.0 6.0
2nd RSM 87 Katamarán 45 OSC Vándor Róbert 1 1.0 3.0 2.0 6.0 6.0
3rd Process Solutions 130 Katamarán 17 KMPVSE Litkey Farkas 1 5.0 1.0 5.0 11.0 11.0
4th TEAM SUZUKI 102 Katamarán 3 KYK VSE Büki Gábor 1 4.0 6.0 TLE 3.0 13.0 13.0
5th Prospex-Delta 65 Katamarán 808 Hajógyár SE Kaiser Kristóf 1 2.0 4.0 8.0 DNF 14.0 14.0
6th AUDAX Django 78 Katamarán 8 EGIS Petrányi Zoltán 1 6.0 8.0 DNF 4.0 18.0 18.0
7th Team Kaáli 60 Katamarán 5 YCTBJ Virág Flóra Anna 1 7.0 6.0 TLE 6.0 19.0 19.0

Yardstick II. csoport Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 21, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Semiramis 84 Yardstick II. csoport 325 TVSK Bier Norbert 105.88 1.0 3.0 TLE 2.0 TLE 6.0 6.0
2nd Sparta 99 Yardstick II. csoport 3105 DEAC Bakos Miklós 97.95 3.0 3.0 TLE 2.0 TLE 8.0 8.0
3rd Solus 16 Yardstick II. csoport 1547 TVSK Kovács Béla 103.13 7.0 3.0 TLE 2.0 TLE 12.0 12.0
4th Pyxis 106 Yardstick II. csoport 3103 TVSK Sári Lajos 97.95 8.0 3.0 TLE 2.0 TLE 13.0 13.0
5th Blue Force 46 Yardstick II. csoport 1644 HOLT PONT Csima Béla 100.78 17.0 3.0 TLE 2.0 TLE 22.0 22.0
6th Erpel 61 Yardstick II. csoport 1662 YEGY Csikós László 106.34 2.0 3.0 TLE 22.0 DNF 27.0 27.0
7th Jukebox 109 Yardstick II. csoport 1622 KVSE1 Galla Viktória 101.35 4.0 3.0 TLE 22.0 DNF 29.0 29.0
8th Senorita 70 Yardstick II. csoport 1695 BSF VK Borissza Zsolt 104.78 5.0 3.0 TLE 22.0 DNF 30.0 30.0
9th Gihad 122 Yardstick II. csoport 111 KTC Balogh Zoltán Péter 101.49 9.0 3.0 TLE 22.0 DNF 34.0 34.0
10th Rozália 10 Yardstick II. csoport 3032 VSC Kiss János 100.91 12.0 1.0 22.0 DNF 35.0 35.0
11th MóPogó 47 Yardstick II. csoport 870 Magyar J24 VSE Mink Miriam 97.61 10.0 3.0 TLE 22.0 DNF 35.0 35.0
12th Jumanji 91 Yardstick II. csoport 1184 KYC Fazekas Ferenc Gyula 101.35 11.0 3.0 TLE 22.0 DNF 36.0 36.0
13th Aquamarin 8 Yardstick II. csoport 488 TVSK Komondi Pál Károly 106 13.0 3.0 TLE 22.0 DNF 38.0 38.0
14th Marilyn 22 Yardstick II. csoport 927 TVSK Baranyai Ferenc 103.84 14.0 3.0 TLE 22.0 DNF 39.0 39.0
15th Carolina 5 Yardstick II. csoport 1782 AVIS SE Khéner András 97.81 16.0 3.0 TLE 22.0 DNF 41.0 41.0
16th Mia 56 Yardstick II. csoport 7205 WIN-D SE Lahocsinszky Tibor László 97.81 18.0 3.0 TLE 22.0 DNF 43.0 43.0
17th MESINA 113 Yardstick II. csoport 9661 Külföldi Hajdinjak Mitja 107 20.0 TLE 22.0 DNC 2.0 TLE 44.0 44.0
18th Distinti Saluti 63 Yardstick II. csoport 1631 TVSK Biró Péter Gábor 96.74 6.0 22.0 DNF 22.0 DNF 50.0 50.0
19th Ventus et Amores 24 Yardstick II. csoport 6969 YEGY Muczer Zoltán 103.89 15.0 22.0 DNC 22.0 DNC 59.0 59.0
20th AMA 134 Yardstick II. csoport 2352 OBVE Pál András 104.11 20.0 TLE 22.0 DNC 22.0 DNF 64.0 64.0
21st Cimbi 9 Yardstick II. csoport 999 ER-PETRO Vermes András 105.45 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNF 66.0 66.0

8m OPEN Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Déli Szél 79 8m OPEN 8001 THE-YKA Szamosi Viktor 87.91 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd Nelson 6 8m OPEN 41 TVSK Makara Tamás 79.87 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
3rd Chili 80 8m OPEN 8009 Ocean Sailing SE Sipos Zoltán 87.91 4.0 3.0 4.0 TLE 11.0 11.0
4th Márta Maria 42 8m OPEN 211 PRYC Matlaszkovszky Miklós 86.2 3.0 5.0 TLE 6.0 DNF 14.0 14.0
5th Ponente 29 8m OPEN 369 DEAC Varga Ákos 86.2 5.0 5.0 TLE 6.0 DNF 16.0 16.0

Nautic 330 Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 4, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Suttogó 67 Nautic 330 1158 TVSK Horváth Tamás Sándor 84.63 3.0 1.0 2.0 TLE 6.0 6.0
2nd After Eight 58 Nautic 330 1462 ÉVSC Horváth Attila 84.63 1.0 4.0 TLE 2.0 TLE 7.0 7.0
3rd GRAVITY 32 Nautic 330 881 ASE Jasper Gábor 84.63 2.0 2.0 5.0 DNF 9.0 9.0
4th Indigo 93 Nautic 330 1080 ExperTeam SE Hegyi Károly 97.86 5.0 TLE 4.0 TLE 5.0 DNF 14.0 14.0

Összevont cirkáló Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: IRM, Entries: 4, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Kishamis 15 Összevont cirkáló 2 VSC Hrehuss Pál 88.16 1.0 1.0 2.0 4.0 4.0
2nd Nemere II. 96 Összevont cirkáló 1 KSE Mészáros Mátyás 72.3 4.0 2.0 1.0 7.0 7.0
3rd Tramontana 76 Összevont cirkáló 1 TRYC Kellermayer Sándor 91.2 2.0 5.0 DNC 3.0 10.0 10.0
4th Alboran S.S. II. 104 Összevont cirkáló 63 KMPVSE,BYC Dávid Júlia 95 3.0 4.0 TLE 5.0 DNF 12.0 12.0

Sudár Regatta Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Blue Jay 51 Sudár Regatta 56 IBM SE Draskóczi Katalin 98.5 1.0 3.0 TLE 2.0 TLE 6.0 6.0
2nd Öreg 62 Sudár Regatta 156 KEREKED Toronyi Bence 98.5 4.0 1.0 2.0 TLE 7.0 7.0
3rd Gé. 41 Sudár Regatta 155 TVSK Pál Gaszton 98.5 2.0 3.0 TLE 2.0 TLE 7.0 7.0
4th Bajadér 72 Sudár Regatta 9 OSE Muzik Péter 98.5 3.0 3.0 TLE 2.0 TLE 8.0 8.0
5th Vigasz 68 Sudár Regatta 600 TVSK Báti Péter 98.5 5.0 3.0 TLE 6.0 DNF 14.0 14.0

Magyar Cruiser Hajóosztály Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 6, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st SunShine 25 Magyar Cruiser Hajóosztály 1702 JMSE Tóth Tamás Péter 104.55 1.0 2.0 TLE 2.0 TLE 5.0 5.0
2nd Pride 59 Magyar Cruiser Hajóosztály 1584 TVSK Rozgonyi Balázs 98.07 2.0 2.0 TLE 2.0 TLE 6.0 6.0
3rd Ónix 44 Magyar Cruiser Hajóosztály 868 SVE Almási Zsolt 104.37 3.0 2.0 TLE 2.0 TLE 7.0 7.0
4th Gioia 33 Magyar Cruiser Hajóosztály 1772 ASE Ádám Zsolt Attila 102.76 4.0 2.0 TLE 7.0 DNF 13.0 13.0
5th Ze-Bo Wirbelwind 19 Magyar Cruiser Hajóosztály 7527 JMSE Varga Zoltán 96.95 6.0 TLE 2.0 TLE 7.0 DNF 15.0 15.0
5th Dolce Vita I. 95 Magyar Cruiser Hajóosztály 3498 Merkapt SE Hamar Zoltán 103.28 6.0 TLE 2.0 TLE 7.0 DNF 15.0 15.0

Yardstick Open csoport Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 8, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Quantum Sails Trentasette 101 Yardstick Open csoport 37 BYC,KVSE1 Lacsny Gergely 71.92 5.0 2.0 1.0 8.0 8.0
2nd Lisa 125 Yardstick Open csoport 501 ASE Nagy Dániel Balázs 66.55 2.0 4.0 2.0 8.0 8.0
3rd Avatar II. 133 Yardstick Open csoport 1212 BYC Varga Lajos 75.2 1.0 3.0 5.0 9.0 9.0
4th Rene Raffica 129 Yardstick Open csoport 89 RVE Király Zsolt 71 8.0 1.0 3.0 12.0 12.0
5th Szamuráj Jack 74 Yardstick Open csoport 11 KYC Hancs Imre 70 6.0 5.0 4.0 15.0 15.0
6th Ganz Danubius 37 Yardstick Open csoport 721 KDSE Bajusz András 76.14 3.0 6.0 9.0 DNF 18.0 18.0
7th Garuda 11 Yardstick Open csoport 66 Balmoral SE Nagy Ákos György 91.71 4.0 8.0 TLE 9.0 DNF 21.0 21.0
8th Principessa 126 Yardstick Open csoport 115 BYC,PRYC Oroszlán Péter 53.25 7.0 9.0 DNC 7.0 TLE 23.0 23.0

Yardstick I/1 csoport Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 10, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Jégvirág X 27 Yardstick I/1 csoport 3503 BSF VK Tóth Gábor 81.32 4.0 1.0 1.0 6.0 6.0
2nd Jöttment 71 Yardstick I/1 csoport 25961 BSF VK Kátai Dénes 81.34 3.0 5.0 4.0 12.0 12.0
3rd Fanatic 30 Yardstick I/1 csoport 826 THE-YKA Jánoky László 85.2 1.0 4.0 8.0 TLE 13.0 13.0
4th Prestige 120 Yardstick I/1 csoport 35 TYC Czap Zoltán 81.32 10.0 2.0 2.0 14.0 14.0
5th MatriX 26 Yardstick I/1 csoport 1012 AVIS SE Rausch János György 83.4 7.0 3.0 6.0 16.0 16.0
6th Capella 116 Yardstick I/1 csoport 2 SVSK Vőneky Ákos 72.44 5.0 10.0 3.0 18.0 18.0
7th 007 14 Yardstick I/1 csoport 1007 BYC Gyuricza Péter Zsolt 83.39 8.0 6.0 5.0 19.0 19.0
8th Happy Merida 31 Yardstick I/1 csoport 300 TVSK Medgyesi Csaba 86.45 2.0 9.0 11.0 DNF 22.0 22.0
9th Péter-Pál 28 Yardstick I/1 csoport 284 TVSK Gosztonyi Pál 86.97 6.0 8.0 8.0 TLE 22.0 22.0
10th Iceman II 107 Yardstick I/1 csoport 877 WIN-D SE Palkovics Krisztián 84.14 9.0 7.0 11.0 DNF 27.0 27.0

Yardstick I/2 csoport Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 18, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Fekete Ló 82 Yardstick I/2 csoport 885 JUNO SE Bakos Csanád 90.87 3.0 1.0 2.0 TLE 6.0 6.0
2nd Manöken 21 Yardstick I/2 csoport 26 HYC Gömbös Lóránd 89.65 1.0 3.0 2.0 TLE 6.0 6.0
3rd Lilly Elliott 18 Yardstick I/2 csoport 22 TVSK Berecz Tímea 91.33 8.0 4.0 2.0 TLE 14.0 14.0
4th Nagymágus 2 Yardstick I/2 csoport 9 TVSK Takácsy Géza 94.77 4.0 8.0 TLE 2.0 TLE 14.0 14.0
5th Szatmári 81 Yardstick I/2 csoport 34147 KJAVSE Stomfai György 91.23 13.0 2.0 2.0 TLE 17.0 17.0
6th Flying Panda 131 Yardstick I/2 csoport 3805 FKVE Grincsisin Bogdán 89.6 16.0 6.0 2.0 TLE 24.0 24.0
7th Darling 2.0 83 Yardstick I/2 csoport 1692 TVSK Gelencsér Attila 94.55 14.0 8.0 TLE 2.0 TLE 24.0 24.0
8th Ábránd 98 Yardstick I/2 csoport 25 MHSC Ujvári Gábor 94.77 15.0 8.0 TLE 2.0 TLE 25.0 25.0
9th Nerella 112 Yardstick I/2 csoport 69 BH 1356 Fábián Balázs 95.47 17.0 8.0 TLE 2.0 TLE 27.0 27.0
10th Parti Szél 13 Yardstick I/2 csoport 40 KEREKED Fináczy Balázs 95.47 2.0 8.0 TLE 19.0 DNF 29.0 29.0
11th X-Ray 23 Yardstick I/2 csoport 638 NP BVSE Tassonyi Kadocsa 91.41 5.0 5.0 19.0 DNF 29.0 29.0
12th Findusz 38 Yardstick I/2 csoport 4 AVIS SE Papp Zoltán 91.33 6.0 8.0 TLE 19.0 DNF 33.0 33.0
13th 66 fok 55 Yardstick I/2 csoport 713 FY BVSE Gunther Tibor 90.34 7.0 8.0 TLE 19.0 DNF 34.0 34.0
14th Jim Jam's 43 Yardstick I/2 csoport 1717 TVSK Vékony István 91.53 9.0 8.0 TLE 19.0 DNF 36.0 36.0
15th Zsófi 49 Yardstick I/2 csoport 4211 BALATONI YC Csermák Dalma 89.78 11.0 8.0 TLE 19.0 DNF 38.0 38.0
16th Blue Star 85 Yardstick I/2 csoport 9114 VVEB Lizák János 93.67 12.0 8.0 TLE 19.0 DNF 39.0 39.0
17th Nemere 132 Yardstick I/2 csoport 2 TVSK Strausz István 91.92 19.0 TLE 19.0 DNC 2.0 TLE 40.0 40.0
18th Aeroplane 12 Yardstick I/2 csoport 29021 FKVE Márfy Miklós 88.23 10.0 19.0 DNC 19.0 DNF 48.0 48.0

Yardstick III. csoport Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: VY, Entries: 8, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Zenit&More 114 Yardstick III. csoport 2511 PVSE Gergely Norbert 113.96 1.0 2.0 TLE 2.0 TLE 5.0 5.0
2nd Solaris 110 Yardstick III. csoport 2525 PVSE Gergely László 113.96 3.0 2.0 TLE 2.0 TLE 7.0 7.0
3rd Moef 48 Yardstick III. csoport 1964 KTC Mecséry György Zoltán 113.6 4.0 2.0 TLE 2.0 TLE 8.0 8.0
4th Fun Thomas 20 Yardstick III. csoport 7778 KVSE1 Heinemann Tamás 110 2.0 2.0 TLE 9.0 DNF 13.0 13.0
5th Juno II. 7 Yardstick III. csoport 737 IBM SE Kócza Gábor 111.48 6.0 TLE 2.0 TLE 9.0 DNF 17.0 17.0
5th Pepito 57 Yardstick III. csoport 2505 WIN-D SE Törzsök Tamás 113.96 6.0 TLE 2.0 TLE 9.0 DNF 17.0 17.0
5th Viza 111 Yardstick III. csoport 1787 NVE Purszki Csaba 116.31 6.0 TLE 2.0 TLE 9.0 DNF 17.0 17.0
8th La-Mar 73 Yardstick III. csoport 1553 TVSK Pataki Gábor 115.55 6.0 TLE 9.0 DNC 9.0 DNF 24.0 24.0

ORC Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: IRM, Entries: 7, Scoring system: Copy of Abszolút eredmény
Rank Boat Id Class SailNo Club HelmName Rating Szombat Vasárnap Hétfő Total Nett
1st Lábad X 36 ORC 3301 FKVE Lábady Balázs 86.69 3.0 3.0 TLE 1.0 7.0 7.0
2nd Etelburg 127 ORC 1716 BYC Megyeri Péter 90.14 1.0 3.0 TLE 3.0 TLE 7.0 7.0
3rd Defender 97 ORC 125 KTC Simon Balázs 91.41 4.0 1.0 3.0 TLE 8.0 8.0
4th RESTLESS 39 ORC 1618 KYC Babicsák Bence 94.18 2.0 3.0 TLE 3.0 TLE 8.0 8.0
5th NordX 105 ORC 562 KTC Tóth Balázs 91.41 5.0 3.0 TLE 3.0 TLE 11.0 11.0
6th Hector 89 ORC 1241 KMPVSE Luda Ottó 93.64 6.0 3.0 TLE 3.0 TLE 12.0 12.0
7th Win-Win 117 ORC 5100 HS VSE Kőszegi Zoltán 91.97 7.0 3.0 TLE 8.0 DNF 18.0 18.0


Frissítve: 2024.05.23. 20:31
Frissítve: 2024.05.23. 20:31

Sailwave Scoring Software 2.28.2
www.sailwave.com